karvad setteril

- seisukoerad: gordoni, iiri ja inglise
Anonymous

karvad setteril

PostitusPostitas Anonymous » 02 Mai 2006 09:02

Tere,
Kirjutan murega,sest meie setteri ajab kohutavalt karva.Märtsis sai ta 2 aastaseks ja eelmine kevadel ei ajanud ta pooltki nii palju karva.Eile teda pestes ummistus mul vannitorud ära.Tal tuleb sõnaotseses mõttes peoga karva.Kas see on setterite puhul normaalne?Sööb meil Hill´si + kodutoit,2 kuud tagasi steriliseerisime ta,kas põhjus võib olla selles?Muretsen siin juba ennast hulluks,et äkki on tal midagi viga. :(

setterid Lotte ja Sandy
Kasutaja avatar
Postitusi: 137
Liitunud: 18 Aug 2004 07:54
Asukoht: Metsas

PostitusPostitas karine » 02 Mai 2006 09:15

Meie koertel seoses kevadega ka karvad sutike lahti. Aitab karvade langemist pidurdada lõheõli, mida lisatakse toidule. Samas võib olla koer ka allergiline toidule. Vaata ega tal pole tekkinud kõõma või ekseemi nahale. Oleme koera pesemisel vahetevahel lisanud sampoonile takjaõli, see teeb karva ka natuke "niiskemaks".
12 jalga ja 3 liputavat saba

Fenna & Ruudi
Kasutaja avatar
Postitusi: 2948
Liitunud: 16 Aug 2005 11:49
Asukoht: Võrumaa

PostitusPostitas Aino » 02 Mai 2006 10:56

Meil hakkas isane njuufa pärast kastreerimist kohutavalt karva ajama ja kõõmatama, arvasime, et see võib olla stressist, tegelesime rohkem temaga ja toidule lisasime lõheõli, praegu on möödas 5 kuud ja asemele kasvas tihe imeilus läikiv karv, kõõma ka enam ei ole.
Lilleliste kummikute asemel sinised, instinktid kujunemas

Mine Setterid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist