palju liigute ja jooksete?

- seisukoerad: gordoni, iiri ja inglise
Kasutaja avatar

palju liigute ja jooksete?

PostitusPostitas ja siis meie ka » 31 Jaan 2006 11:10

Mõtlesime siin, et palju teised setterid päevas jooksevad?
Meie käime üle kahe päeva metsas jooksmas. Nii tunnike- paar. Ja seda saab siis kui tööl ei ole. Nii, et kolm päeva vabadust ja tralli kuid kaks päeva kui olen tööl siis kaks- kolm korda päevas õue pissikakale.
Muidugi tuleb ka jalutamisi. Lühemaid ja pikemaid. Kuid jooksmine on minu
setteritele olulisem kui lihtsalt jalutamine.
Ma loodan lootusrikkalt taevas oma koeri jälle kohata .(Otto von Bismarck)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Eva » 31 Jaan 2006 13:33

Minu Maia nüüd 7 kuune, ennem käisime u 1h iga päev ,enamus aega ikka lahtiselt, siis nüüd hakkab juba nii u 1,5 h peale minema, lihtsalt ise vist viitsin rohkem käia.
vahel mõtlen küll, et ah, täna küll ei viitsi, aga ikka lähen :D

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ja siis meie ka » 31 Jaan 2006 13:55

oi, meie väike Maia!
Sain klubikal teada, et sina ju meie Teelekese sugulane!
Tore :kalli:
Ma loodan lootusrikkalt taevas oma koeri jälle kohata .(Otto von Bismarck)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas saarah » 31 Jaan 2006 21:04

meie käime Saaraga päevas vähemalt 1 korra 1h ja üle jooksmas ning mängimas. Hakkasime alles eelmine nädal niipalju käima,kuna Saara alles 3 kuune ja õues olid ilmad nii külmad :) metsa või põllule lähme alati rihmaotsas aga seal lasen ta lahti. :walk:
Ruby the Rabbit

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veenus » 01 Veebr 2006 01:12

No meil tuleb nii,et hommikul kell kaheksa 1,5 tundi õues(enamuse ajast vabalt ja kell 16,15 samuti 1,5 tundi ning siis veel hilisem kiire pissitiir.Aga see kõik vaid ilmastiku nõudel.Kui ikka vilets ilm on ,siis ei hakka koeri piinama(Veenus on ikka selline külmakartlik).
Arvan,et nad on rahul!
VÕidelda tuleb hea eest,mitte halva vastu.

iiri setter ja dobermann
Kasutaja avatar

PostitusPostitas mariabella » 01 Veebr 2006 18:12

Mina jalutasin oma Bellaga umbes 3 tundi p2evas ja jalutasime kolm korda ja k6ik korrad metsas :P,et siis hommikul umbes 30 min,siis kui koolist tulen umbes 2 tundi ja 6htul ka 30 min. :)
http://www.freewebs.com/maria-bella-jetta/
Iiri setterid on minujaoks parimad - suurepärased õppijad, armastavad perekoerad ja tõelised punased kaunitarid!
Mannid on ka super koerad !!

Diva ja Särts
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ussu » 02 Veebr 2006 12:50

No meie vanakesel saab nüüd homme nädal meie juures elatud... :) Ja täna hommikul märkasin esimest korda, etta ei hingelda enam, ei hinga nii raskelt, kui enne. Ju hakkb siis paranema. Aga õues käime siis ikka kolm korda päevas, hommikul enne tööd kuskil 15 minutit jõe ääres ja lõuna paiku tuleb laps koolist ja läheb koertega jõe äärde ja on kauem ikka kui meie hommikul ja siis õhtul enne magamaminekut paneme koos mehega riidesse ja lähme koertega pikemale jalutuskäigule mõõda päenu jõe äärt (uut Jüri Jaansoni rada, mis valmis sügisel)
Ma loodan, et vanale koerale siis peaks sellest piisama, me ju mängime ka ja ta algul küll vaatas meid nagu segaseid, aga siis vaatas, et teine koer jookseb kaikale järgi, no mis siis minagi, ka olen ju koer! :D
Ükski inimene ei asenda koera...

Mine Setterid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist