Hoiatus Soome setterikasvatajatelt: ohtlik kutsikatahtja

- seisukoerad: gordoni, iiri ja inglise
Kasutaja avatar
Postitusi: 47
Liitunud: 17 Mär 2006 19:43
Asukoht: Tallinn

Hoiatus Soome setterikasvatajatelt: ohtlik kutsikatahtja

PostitusPostitas liinis » 03 Nov 2010 23:38

Edastan Soome setterikasvatajatelt Eesti Setterite Klubile tulnud hoiatuse ühe noormehe kohta, kes võib pöörduda kutsikasooviga ka Eesti koerakasvatajate poole.

Nädalapäevad tagasi leidis Helsinkis aset kohutav sündmus, kus peretüli käigus vägivaldseks muutunud mees viskas kolmanda korruse rõdult alla asfaldile kaks oma tüdruksõbra emast iiri setterit. Koerad said üliraskeid vigastusi, kuid õnneks tänu operatiivsele abile ja mitmetele lõikustele on neil lootus ellu jääda.

Ühe viga saanud emase setteri kasvatajal on kahtlusi, et mees võib olla huvitatud isasest setterikutsikast. Kuna Soomes ei müü sellele inimesele koera mitte ükski kasvataja, siis on reaalne oht, et mees võib üritada endale setterit osta Eestist. Mehe nimi on Juha Ruuskanen, sünniaasta 1989. Klubil on olemas ka tema pilt, mida siia praegu riputama ei hakka.
Oltsu, Mamm ja Liina

ja kala ja atu ja oskar
Kasutaja avatar
Postitusi: 2431
Liitunud: 11 Juul 2006 15:09
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas rents » 05 Nov 2010 19:24

Kas tema suhtes siis mingit menetlust ei algatatudki, et on tõenäosus, et ta lihtsalt niisama uue koera ostab? Tekib ka küsimus, miks tal üldse uut koera peaks vaja olema, kui need tema omad ei olnud, vaid naisele kuulusid?

Mine Setterid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline