Mida sööb Teie setter?

- seisukoerad: gordoni, iiri ja inglise
ja punapea...
Kasutaja avatar

Mida sööb Teie setter?

PostitusPostitas jersey » 16 Juun 2010 10:25

Tere!
Olen oma koera peal päris suure arsenali läbi proovinud ja siiani miski ei sobi. Küll on koer pirtsakas, küll läheb karv käest ära ja kui seda ei juhtu siis silmad ja kõrvad lähevad korrast ära.
Mõtlesingi, et uurin, mida siis Teie oma setteritele annate.
sinu liputav saba ja märg nina....armastan sind...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas marilex » 16 Juun 2010 15:58

Ka minu gordonitel on olnud probleeme toidu taluvusega. Mõned aastad tagasi leidsin toidu, mis sobis justkui ideaalselt - RC Exclusive Protein. Sellega olid koertel kõhud ideaalses korras, silmad-kõrvad puhtad ja karv läikis. Kuid kahjuks seda toitu enam saada ei ole Selle asemel on mingi uus RC toit (Dermacomfort), aga see meile ei sobi :(. Nii et oleme ka uue toidu otsinguil ja nõuanded-kogemused on igati ajakohased.
gordon-setteri-sõltlane

RH-FL A, IPO-1, FH-1, PJK-3, KK-3
Kasutaja avatar

PostitusPostitas monique » 17 Juun 2010 11:13

RC Exclusive Proteinile on analoogne toit Techni-Cal sarjast.
Tegemist taimsevalgu baasil toiduga.
Toidu nimi Techni-Cal Hypoallergenic, saadaval Bosse lemmikloomapoodides.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas nnatalja » 11 Aug 2010 00:12

Minu 4 setterit söövad absoluutselt kõiki (kodujuust, lihasaadused (vahetan erinevaid valku (loom, lammas, siga, kana, kalkun jne) , juurikaid võiks rohkem anda aga nendel on võimlaus aias endale ise põõsaste pealt marju võtta (mida nad ka teevad ) ning ka mõnda juurikat kaevata, samuti saavad maapiima, hapupiima, hapukoort jne. Toitumisel lähtun sellest, et toit oleks värske ning võimalikult vaheldusrikkas, et tagada kõikide vajalike ainete saamist.
Kuivtoidust olen andnud aastaid Royal Canint Max Adult või siis Setteritele mõeldud toitu kuid nad ei ole mul kunagi olnud ainult kuivatoidu peal. Siin teemas http://www.koertekoda.ee/forum/viewtopic.php?t=28243 veidi kirjutasin enda söötmisepõhimõtetest. Samuti olen enda koerte peal vaadanud, et nendel toitumiseelistused ja ka vajadused erinevad, millest lähtuvalt peaks siis igale koerale ratsiooni koostama individuaalselt ja loomulikult arvestada eelnevat toitumist ning hetkel olevat koorumust.
rõõmsalt ja sõbralikult
Natalja, Dinni, Aly, Angel ja Fairy

Mine Setterid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline