O: Gordoni setter

- seisukoerad: gordoni, iiri ja inglise

O: Gordoni setter

PostitusPostitas sspunky » 21 Okt 2009 21:09

Ostan või võtan Gordoni setteri kutsika.
Pakkumised postkasti või emailile
johanna.veldre.001@mail.ee

Päikest! ;)

...ja pätakad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas annee » 21 Okt 2009 22:26

Kui tegemist on sama isikuga, siis tekib küsimus, et kui taksile ei olnud piisavalt aega, siis kuidas kujutate ette et gordon setteri kutsikas on 8-20 üksinda kodus? Ja kuidas kindlustate selle, et kutsikas "aiaaugust" jooksu ei lähe? :?

ja punapea...
Kasutaja avatar

PostitusPostitas jersey » 22 Okt 2009 08:40

Kummaline on lugeda ´´Ostan või võtan`` :roll:
Aga kui soovid omale kodulooma, kes oleks õnnelik 8-20 kodus üksi olema siis palun võta omale hamster! Setter ei ole kohe kindlasti taksist parem :twisted:
sinu liputav saba ja märg nina....armastan sind...

PostitusPostitas sspunky » 24 Okt 2009 16:46

Koer ei pea üksi kodus olema, on olemas inimene, kes on päev läbi kodus ja koeraga koos olla saab.
Ostan või Võtan tähendaks minu loogika järgi seda, et : Olen nõus kutsikat ostma, aga kui kellegil on mingil põhjusel koer ära anda (mida juhtub tihti erinevate koerte puhul) võtan koera vastu kahe käega.
Meil on juba uus aed pandud, niiet seda muret ei peaks tekkima, et koer jooksu saab. Taksikoer on kah alles, kuna on ikkagi inimene olemas, kes päev läbi kodus viibib.
Kui on veel küsimusi, küsige seda privas, vastan heameelega! ;)

NB! Kutsu.ee'd mina enam ei kasuta, kuna seal on lihtsalt nii palju inimesi, kes võõrastele kaela kargavad. Tundub nagu sellised inimesed kohe toituvadki sellest, et saaks ikka kellegile midagi halvasti öelda.

Mine Setterid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline