lumi on mu loomakese aktiveerinud?

- seisukoerad: gordoni, iiri ja inglise

lumi on mu loomakese aktiveerinud?

PostitusPostitas marjuta » 27 Jaan 2007 19:07

Nüüd viimased päevad, kui lumi maas on olnud... On see kokkusattumus või siis teebki lumi või külm setteri väheke pööraseks? Või on vanus selline (7 kuud)? Enne käis hommikupoole õues tunnikese või poolteist ja pikutas siis rahulikult, aga nüüd muudkui asjatab ringi ja püüab pahandust teha. Õues jookseb võõrastele järele ja tagasi ei tule ja on üleüldse üks väike huligaan. On veel selliseid juhtumeid?

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 27 Jaan 2007 21:55

Mitte lumi, vaid ilmselt puberteet on selle asja nimi 8)
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Grets » 28 Jaan 2007 12:57

Minu koertele mõjub ka lumi pööraseks tegevalt. Hoolimata sellest, et vana koer saab kevadel juba 12-ne aastaseks ja iga ilmaga eriti õue ei kipu, siis nüüd on ta silmad koos lumega särama löönud ja istub muudkui rõduukse juures, et välja pääseda. Noor (8kuune) on nagunii koguaeg pöörane ja lume tulek on seda ainult võimendanud. Vana koer muutub igal aastal koos lume tulekuga uuesti kutsikaks.

ja punapea...
Kasutaja avatar

PostitusPostitas jersey » 29 Jaan 2007 21:25

meie oma õues elab end ikka korralikult välja nii et, kui tuppa saame siis magatakse mõnusalt tunnike...tänu sellele nüüd toas just kukupai (ka 7 kuune)

PostitusPostitas butterflay » 30 Jaan 2007 18:22

see on ikka nii vinge, mu täpi hyppab ka lume sees ringi ja hullab mis meeletu. nii vinge. mida paksem lumi seda rohkem ta naudib . vot selline tunne jääb kõrvalt vaatajana.
sille-sileri ja Butterfly

PostitusPostitas marjuta » 01 Veebr 2007 15:58

veel üks asi, mis mu koera alati täiesti hulluks ajab on see, kui ma laulan :) see on lihtsalt jube naljakas...juba esimeste nootide peale on ta maast lahti ja tuleb hüppama ja limpsima ja on täiesti segane koer :D Väga tahaks teada, mida ta mõtleb sellest lauluvärgist. Pikapeale ta muidugi harjub, aga üldiselt jääb ikka tähelepanelikuks.

Mine Setterid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline