setter solvuja, armukade?

- seisukoerad: gordoni, iiri ja inglise
Kasutaja avatar

setter solvuja, armukade?

PostitusPostitas Safikas » 27 Jaan 2007 15:10

Kuidas selliste tujudega on? Peab paika? Kuni söögiisu kadumiseni?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas saarah » 28 Jaan 2007 17:20

minu setter on armukade ja lihtsalt ei taha et ma teistele pai teen või teistega üldse tegemist teen. mina olen ju TEMA inimene:D
Ruby the Rabbit

ja punapea...
Kasutaja avatar

PostitusPostitas jersey » 29 Jaan 2007 21:21

armukade just pole aga kui solvub siis ikka nii et aru saada... :)

ja juhtmeta tolmuimeja Prada
Kasutaja avatar

PostitusPostitas sootna » 02 Veebr 2007 23:48

Täna käisime just näitusekoolitusel koertega. Isa naisel on iiri setterid ja ühe pisikesega oli seal koolitusel, meil endal on pisike chow chow. Kui isa juurde viisime mängima, siis neid kahte oli peaaegu võimatu lahutada, aga täna koolitusel oli iirlane täiesti ründav. Meie oma tegutses oma asjadega ja juba kaugelt proovis setter rünnata teda ja urises ja näitas hambaid. Jälgis ka koguaeg. Isa naiselgi tekkis juba hirm, tema jaoks oli see samuti esimene kord sellise reageringu osaliseks saamisel. setter ei peaks ju üldse selline ründaja ja õelutseja tüüp olema. tavaliselt poel ka see koer selline. ei tea mis juhtus. :roll:
Ilma iseloomuta juba Chow'd ei kasvata! ;)

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 22 Veebr 2007 20:18

Nujaaa, minul on ka kodus setter ning ta on küll nii armukade kui solvuja. Mul oli vana koer spanjel kah keda kahjuks enam pole, kuid tema peale oli küll setter armukade:) alati tuli ikka jooksis spanjelile otsa kui temaga keegi tegeles. nu setterile üldse ei meeldi kui keegi teine saab rohkem tähelepanu kui tema. Aga ka minu setter on natukene agresiivne teiste loomade peale kui asi on söögis, sest kunagi kui spanjel sai mingi asja või läks jagamiseks siis sai ikka setter vihaseks ning kassi peale on kah väga kuri ning läheb kallale kui asi söögis on:( see on natukene paha, aga muidu ta on selline nunnukene, tahab hästi palju tähelepanu. :irw:

PostitusPostitas kaisa » 27 Veebr 2007 00:34

Minu setter eriline solvuja küll pole. Kui mõnikord midagi keelata, mida ta väga soovib, siis vaadatakse küll veidi altkulmu, aga see läheb kiirelt mööda. Väga armukade ka pole. Ainult kui mehega omavahel liiga palju räägime ja temast välja ei tee, siis annab küll urinaga märku, et tema on ka ikkagi meie pere liige

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2007 19:11

Meie oma solvus siis kui vanemad kallistasid oli sama murte .

Mine Setterid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline