iiri punane setter

- seisukoerad: gordoni, iiri ja inglise
Anonymous

iiri punane setter

PostitusPostitas Anonymous » 26 Juul 2006 16:11

Tere.

Kust leida rohkem infot setterite kohta, just sellistes küsimustes, nagu nende iseloom, toitmine, kasvatus, haigused, eripärad, nende tugevad ja nõrgad küljed, mis neile rohkem või vähem sobib, kuidas pesta, kuidas talve talub ja kõik muud sellised väiksed küsimused?
Kuna juhuse tahtel saame 2.5 aastase emase setteri omanikeks, siis sooviks lihtsalt koerast eelnevalt rohkem lugeda, seal "Lemmik" lehe peal küll natuke juttu oli, aga sooviks ikka rohkem teada.
Koerakasvatajate kodulehtedelt sellist infot ju pole, või ei oska ma seda üles leida!
Piret.

& paks orav Almera
Kasutaja avatar
Postitusi: 5717
Liitunud: 18 Aug 2004 14:15
Asukoht: Karlova serv

PostitusPostitas Maiemaie » 26 Juul 2006 16:16

http://www.setter.ee/
leidsin mina sellise lingi.

Kasutaja avatar
Postitusi: 43
Liitunud: 05 Okt 2005 13:07
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nnatalja » 27 Juul 2006 09:36

Tere Piret,

Kuna koer on juba 2,5 aastane peate küsima eelmiste omanike käest koera kohta võimalikult palju. Söömise, jalutamise harjumised, koolitatuse aste Väljakujunenud käitumine ja läbisaamine… koertega, kassidega, lastega, teiste inimestega. Sellest eelnevalt tuleneb kui palju eelmised omanikud on koeraga tööd teinud ning kui palju teid veel ees ootab.

Küsimus talve kohta… setter ei ole õue koer, tal puudub vastav aluskarvkatte ning ei ole ka valve koer, teda ei peeta ketis, kindlasti peab ta saama võimaluse elada inimeste juures majas. Nad on hästi seltsivad ja heasüdamlikud koerad ning usaldavad inimesi, aretatud linnukoeraks, s.t. et toredad jahimehed on nad ka.

Kuna teil on emane koer peaksite kindlasti jälgima millal koera jooksuaeg algab ning sellel ajal koeral pidevalt silma peal hoidma isegi oma aias.

Ühesõnaga kõiki aspekte ma hetkel kirja ei jõua panna võite julgelt minuga ühendust võtta, kas telefonitsi või kirjutage siin samas, mis teid kõige rohkem huvitab.
rõõmsalt ja sõbralikult
Natalja, Dinni, Aly, Angel ja Fairy

Kasutaja avatar
Postitusi: 270
Liitunud: 02 Sept 2006 10:01
Asukoht: Tartu

kodus 3a setter

PostitusPostitas Safikas » 11 Sept 2006 22:36

Sain ka setteri kui ta oli juba 1,5a. Enne polnud kokkupuudet sellise koeraga olnud. Hetkel võin öelda et vist tunnen oma koera. Kui sul on küsimusi, võid kirjutada. Üldiselt ütleks et koer saab eelmisest kodust kaasa kasvatuse alused ja käitumise. Alguses päris raske...

Mine Setterid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist