Harjutame koera raadiopiirdega õieti.

lood koera- ja loomaraamatutest
Postitusi: 6
Liitunud: 05 Juul 2013 11:13

Harjutame koera raadiopiirdega õieti.

PostitusPostitas e-dog » 25 Okt 2016 10:07

Harjutame koera raadiopiirdega õieti.

Te olete väsinud iseseisva koeraga võitlemisest. Teie koer jookseb pidevalt ära, ronib üle aia ja läheb jalutama. Otsides „koerakest” olete Te mõned korrad tööle hiljaks jäänud, paar korda on politsei Teile koera tagasi toonud mitte päris sümboolse raha eest trahvi kujul.

Te võtsite vastu õige otsuse, osta nähtamatu piire. Koer võib vabalt mööda territooriumi liikuda, mitte ei pea keti otsas või kuuris istuma.

Tänu meie eelmisele artiklile valisite Te õige raadiopiirde. Ostsite ta ja nüüd olete ilusasti pakitud karbi õnnelik omanik. Aga enne, kui joosta ja paigaldamisega tegeleda, lugege rahulikult seda artiklit...

Harjutame koera raadiopiirdega õieti.

Esimene, millest tuleb alustada, panna koerale kaela kaelarihm vastuvõtja plokiga (edaspidi kaelarihm).

Koer peab harjuma uue paelaga oma kaelas. Vastuvõtja plokil on kindel kaal ja maht ning kõri tunnetab teda hoopis teisiti kui tavalist kaelarihma. Teiseks on elektroodid vastu koera nahka ja see ei lisa põhjuseid rõõmustamiseks. Kui koer saab veel ka seeria ebameeldivusi territooriumi piiride juures, siis isegi kõige rumalam koer saab aru, et ebameeldivused tema elus tekkisid uuest kaunistusest kaelas.

Laske koeral ööpäev kaelarihmaga harjuda, aga parem kaks.

Sellel ajal, kui koer kaelarihmaga harjub, võite Te rahulikult nähtamatu piirde paigaldamisega tegeleda. Korregeerimis-ja hoiatusalade seadistamisega ja kasutusjuhendi lugemisega.

N.B. Kasutusjuhendit on mõtekas enne piirde paigaldamist ja seadistamist lugeda. Kontrollitud praktikas!

Nii, koer harjus kaelarihmaga, raadiopiire on paigaldatud, alad seadistatud.

Lähme üle kõige tähtsama juurde, ilma milleta ei saa - õpetame koera asuma tema jaoks ette nähtud territooriumil.

Kui Teie territoorium on piiratud aiaga, millest koer ei suuda üle hüpata ja tänavale joosta, ei saa alt kaevata või ülevalt üle ronida - piisab tavaliselt ühest juhendamisest. Eriti kavalate koertega rohkem!

Kui terrioorium pole piiratud või on piiratud madala aiaga, millest koer üle hüppab - õpetame 2 päeva 2 korda (hommikul ja õhtul). Rohkem võib, aga vähem mitte. Koeral peab tekkima täpne refleks, kuhu võib minna, aga kuhu rohkem minna ei või.

Kordame - pole aeda, kaks päeva kaks korda miinimum!

https://e-dog.ee/harjutame-koera-raadiopiirdega-%C3%B5ieti

Mine Lugemistuba

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist