50 trikki, mida õpetada oma koerale

lood koera- ja loomaraamatutest
Kasutaja avatar
Postitusi: 1441
Liitunud: 08 Sept 2006 12:57
Asukoht: Tartu/Virumaa

50 trikki, mida õpetada oma koerale

PostitusPostitas Emmeliine » 02 Nov 2010 12:20

Soovitades koeraga mängimiseks uute ideede saamiseks seda raamatut avastasin, et lugemistoas pole sellest üldse veel juttu. Minumeelest on see teemat väärt küll. :)
http://apollo.ee/product.php/0227528
Meil on eelmine trikiraamat küll ka olemas, kuid selle juures meeldib mulle just see, et tähelepanu on pööratud ka koera turvalisusele iga asja juures ning juhised on hästi selgitatud (isegi minusuguse koolitusvõhiku jaoks).
Raamatus selgitatakse, miks üldse peaks koeraga mängima, räägitakse mängimise põhitõdedest, õpetatakse lisaks mängimisele (lihtsast asja äratoomisest saab terve tsükli erinevaid mänge edasi arendada; ka palliga saab vähemalt viiel erineval moel koos koeraga mängida ning mänguasju eri viisidel kasutada) ka "päris" trikke õpetama, tutvustatakse agility algtõdesid ja koeraga koos sportimise võimalusi.
Raamatu pealkiri ei peaks kohutama ka neid, kes ei taha, et koer trikke teeks - nagu ütleb raamatu autor Suellen Dainty sissejuhatuses, pole oluline, kuidas nimetada seda mängulist tegevust, mida koer naudib ja mis annab teile võimaluse omavahel suhelda, peaasi, et teil koos lõbus on.
Eessõnas ütleb veterinaariadoktor Janet Tobiassen, et see raamat keskendub just kvaliteetajale ja suhtlemisele - millelegi, mida tuleks kõrgelt hinnata ning koos oma koerte ja perekonnaga nautida. :)
Minumeelest hästi öeldud ning kui me ka sellest midagi päris uut ei õppinud, siis uut hoogu harjumuspäraste ettevõtmiste juurde saime küll. :D

Postitusi: 1
Liitunud: 12 Dets 2016 10:36

Re: 50 trikki, mida õpetada oma koerale

PostitusPostitas Sicaimayes » 12 Dets 2016 11:58

I would like to think in the same article, I want to make it any better.

Mine Lugemistuba

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline