inport

lingid, tutvustused ja arutelud

inport

PostitusPostitas kotkas01 » 16 Veebr 2013 19:24

loodan ,et teema õiges kohas...
äkki keegi oskab rääkida natuke kuidas venemaalt koera toomine eesti käib...oleks kena kui saaks lühikese kokkuvõtte sellest protsessist.
naine võib olla koer peab olema!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas maris » 16 Veebr 2013 21:32

Venemaalt koera toomine kui selline on lihtne, vaja vaid mikrokiibistatud koera ja kui kutsikas on alla 3. kuu vanune, siis ei pea ta isegi vaktsineeritud olema. Kui on üle 3. kuu, siis peab olema ka marutaud tehtud.

Aga - teades, et sa tahad vene hagijat, siis arvesta sellega, et enamus nn jahimeestest kutsikamüüjaid Venemaal vormistavad oma kutsikatele ainult "ohota-rõbalka klubi" paberid, ehk et kohaliku klubi või Vene jahikoerte organisatsiooni paberid, mida EKL ei tunnusta ning nende paberitega koerad ei ole Eesti mõttes tõukoerad - st. nendega ei pääse jahile. Selleks, et koer oleks ka Eesti mõttes jahikõlbulik tõukoer, peavad Venemaalt pärit oleval koeral olema RKF ehk Venemaa Kennelliidu paberid.
Koer autos? Meil ka! Sakste koerad sõidavad turvaliselt Variocage puuris.

rehabiliteeritud

PostitusPostitas Edelweiss » 17 Veebr 2013 14:48

Miks sa, maris, arvad üleüldse, et kotkas nendega seaduslikku jahti peab? On ta aastaid kuulutanud oma ja oma onu kirge salaküttimise astu..Miks peaks kõik muutuma? :roll:

k

PostitusPostitas kotkas01 » 17 Veebr 2013 15:04

kallis inimene...esiteks jumal pole mind 30-ne eluaasta jooksul õnnistanud mitte ühegi onuga...teiseks enne kui sa tuled inimesi valama üle poriga uuri tausta mitte ära spekuleeri siin koertekojast saadud info põhjal.küll mitte sinule, aga jahimeestele olen küllaltki tuntud inimene eestis ja oma koera järglasi on myydud vähemalt 100 nii ,et hoia palun oma suu rõõmsalt kinni...
nb: kui eestis oleks mõni normaalne koer saada,siis ostaksin siit,aga kuna kasvatajaid ainult 1 (rohtla) ja see mees ei tea enam ise ka kas tegemist on venna või õe järglastega, siis eelistan tuua kuskilt kaugemalt värsket ja puhast verd eesti ja teha selle tõu kättesaadavuse nimel korraliku tööd ja müüa neid kutsikaid edaspidi ka eestis....

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 17 Veebr 2013 16:24

Aga mina siis uurin tausta. Kellega meil siis tegemist on? Uustulnuk, teeb paar postitust, sobivat vastust ei saa, siis kukub lahmima. 30 eluaastat, tüüpilised "lammbakasvatajale" omased kirjavead. Ei midagi uut. Kui sa nii tegija oled, siis otsi ise omale uut verd, mis sa siia "Meiesuguste" juurde seda otsima tuled? Mida meie ka sinu meelest teame?
I might be cruel heartless BITCH... but at least I'm GOOD at it!

k

PostitusPostitas kotkas01 » 17 Veebr 2013 16:42

katleen kirjutas:Aga mina siis uurin tausta. Kellega meil siis tegemist on? Uustulnuk, teeb paar postitust, sobivat vastust ei saa, siis kukub lahmima. 30 eluaastat, tüüpilised "lammbakasvatajale" omased kirjavead. Ei midagi uut. Kui sa nii tegija oled, siis otsi ise omale uut verd, mis sa siia "Meiesuguste" juurde seda otsima tuled? Mida meie ka sinu meelest teame?

i love you to... :plaks:

...ja kõik see Issanda loomaaed
Kasutaja avatar

Re: k

PostitusPostitas ilonts » 17 Veebr 2013 17:04

kotkas01 kirjutas:
katleen kirjutas:Aga mina siis uurin tausta. Kellega meil siis tegemist on? Uustulnuk, teeb paar postitust, sobivat vastust ei saa, siis kukub lahmima. 30 eluaastat, tüüpilised "lammbakasvatajale" omased kirjavead. Ei midagi uut. Kui sa nii tegija oled, siis otsi ise omale uut verd, mis sa siia "Meiesuguste" juurde seda otsima tuled? Mida meie ka sinu meelest teame?

Näe, androloogilised eripärad löövad välja.... Ja muide, kotkas01, IMPORT on see sõna...

Ja inglise keel pole sulle ka omane, nagu eestu keelgi...
Koerad ei hammusta mind kunagi. Ainult inimesed.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 17 Veebr 2013 17:05

Ma nüüd lähengi pliidi äärde tagasi. Sinna, kus on naise koht!

PostitusPostitas kotkas01 » 17 Veebr 2013 17:41

ilonts kirjutas:
kotkas01 kirjutas:

Näe, androloogilised eripärad löövad välja.... Ja muide, kotkas01, IMPORT on see sõna...

Ja inglise keel pole sulle ka omane, nagu eestu keelgi...

ega su oma eestu keelel pole ka jh väga viga....
paneks selle teema ka kinni ennem kui siit areneb mõne jaoks välja tore arutelu taas...ja sry ilonts kuskilt ei leia nuppu kust saaks peale postitust oma postitust või pealkira muuta......nb:_ minu arust on siin foorumis liialt selliseid inimesi kes võiks tegeleda rohkem oma koeraga...sõbralik soovitus minge jalutage oma koeri kui igav on...olen paljudes foorumites kasutaja ja harjunud selle labase kriitikaga ei viitsi isegi pingestada ennast sellise mõtetusega ei näe lihtsalt mingit mõtet vaielda inimestega kes pole piisavalt pädev....päikest teile....lukku!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 17 Veebr 2013 17:47

Kuidas seda pädevust nüüd hinnata? Igat "Heinot" ka kohe aitama ei kipu :evil:
Ups! Kohe lähen pliidi äärde tagasi.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 17 Veebr 2013 18:09

Mina jalutasin just koera ära (7 km), nii et võin kirjutada. Ma arvan, et pädevust annab hinnata selle järgi, et kui kirjutad midagi, mis kotkale meeldib või oled temaga nõus = pädev. Vastupidi = ei ole pädev. Lihtne ju [img:29:18]http://s8.rimg.info/da3d21e3d6ace17fca6084bcae0ae766.gif[/img]

rehabiliteeritud

PostitusPostitas Edelweiss » 17 Veebr 2013 19:36

Huvitav, kuidas küll pole siis ühtki salakõttimisega tegeleat meessoost sugulast? Tead, kotkasnulliiskümmendajukääbikut... Sind tean mina juba tollest ajast kui sa uniteddogsis suuri sõnu tegid ja Lukoili tagusel platsil oma alkouimaseid käsi vehkisid ja agressiivseid penisid teistele kallale ässitasid.
Kuulutasid suure suuga igas ilmakaares oma kirge küttimise astu aga ups tuli välja, et lube selleks pole ohoooo, mis nüüd saab.
Minugipärast võid sa küttida nii et pee punane ja müüa oma krantse palju puudu tuleb aga ükspäev sa vahele jääd ja siis saab vähemalt nalja.
30 eluaasta kohta, nagu kahjuks enamusel sinuealistest meestest, jääb paljuski vajaka...kahjuks..

k

PostitusPostitas kotkas01 » 17 Veebr 2013 20:30

ausalt väidan vastu pidist.sina olid see kes tuli ja hakkas väga yleoleval toonil käsutama kes kus millises aias oma koera jalutama peab...mina leian, et sinusugusel kõõmal ei ole kyll minule midagi öelda kui ,siis viisakalt ja oma koeri ma ei ässitanud kellegi vastu vaid nad reageerivadki nõnda kui keegi vehib kätte jalgadega ja karjub nagu vene l...s kuskil tänaval. sa tundud ikka sama loll olema kui sa seal platsil olid...sinu sugused ei kipu isegi meelde jääma ja kui sulle ausalt ytlen polnud tilka alkot ka joonud ,aga sinu suguseid ylbikuid nuhtlen teine kordki rõõmuga ...... ja kohe kindlasti ei pajatanud ma sulle mitte yhtki jahilugu kui tahad ennast huvitavaks teha te seda ausatel faktidel mitte ära mõtle mingit tarbetud ila välja....sisamas ma loodan, et meie teed veel kunagi ristuvad... :irw:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ilonts » 17 Veebr 2013 20:52

Madis kle, aitab ehk?

rehabiliteeritud

PostitusPostitas Edelweiss » 17 Veebr 2013 21:17

Ma küll ei mäleta, et oleks kusagil karjunud ja kätega vehkinud. Mina ei vehi kätega koerte juuresolekul ja veelvähem ma ka karjun. Sina olid see kes lõugas, et sul on tapjakoerad ja murravad minu oma maha..Eks seda oli läbi aiagi näha, et su koerad on sama sõgedad peast kui nende omanik. Midagi peab ju külge jääma keskkonnast milles nad elavad. Ja kusagil ei ole ma ka väitnud, et sa minule midagi pajatanud oleks. Ma üldjuhul lühiriistaliste montana vareste peale suurt oma aega ei raiska.
Küll aga prääksusid sa kõlava häälega oma vägitegusid foorumis.

k

PostitusPostitas kotkas01 » 17 Veebr 2013 21:30

Edelweiss kirjutas:Ma küll ei mäleta, et oleks kusagil karjunud ja kätega vehkinud. Mina ei vehi kätega koerte juuresolekul ja veelvähem ma ka karjun. Sina olid see kes lõugas, et sul on tapjakoerad ja murravad minu oma maha..Eks seda oli läbi aiagi näha, et su koerad on sama sõgedad peast kui nende omanik. Midagi peab ju külge jääma keskkonnast milles nad elavad. Ja kusagil ei ole ma ka väitnud, et sa minule midagi pajatanud oleks. Ma üldjuhul lühiriistaliste montana vareste peale suurt oma aega ei raiska.
Küll aga prääksusid sa kõlava häälega oma vägitegusid foorumis.
ega selliseid asju ei tahetagi mäletada... :irw:

rehabiliteeritud

PostitusPostitas Edelweiss » 17 Veebr 2013 22:59

Mul on negatiivsete kogemuste peale ääretult hea mälu, seega demagoogitseda võid oma sõpradega.
Niiet haukuda võid palju sooid, karavan liigub sellegipoolest edasi ja kui eeldasid, et suudad mind nüüd oma laest võetud avaldusega närvi ajada siis sry, pead kahjuks pettuma. Sinusugused, kes endale ´tapja´koeri võtavad vaid seetõttu, et neil uks vaibaks ei joostaks, mind ei hirmuta.

k

PostitusPostitas kotkas01 » 18 Veebr 2013 00:10

olen mina ikka igasugu inimesi näinud ja kuulnud ,aga sinu andekustel pole piire ja enamik kritiseerib siin mind minu väljaytlemiste pärast ..siin on ikka konkreetselt peetusega inimesi su huumoril pole vist piire sa oled ilgelt lahe memm. oled ühe koera ülesse kasvatanud ja teed siin selliseid jumalike sõnu istu sisse omale see bullikas..,mis sa tõesti arvad ,et minu mõte on siin kedagi maha tallata ja närvi ajada w? sa oled inimene idikas lase oma fantaasial lennata...loodan, et sa järgmiseks ei arva ,et ma sind koguni nik..a tahan...vana sa üldse oled ma kohe ei mäleta ,siis kui me kohtusime olid vist miski 14 praeguseks peaksid vist 18 täis olema:D

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ilonts » 18 Veebr 2013 01:25

kotkas01 kirjutas:olen mina ikka igasugu inimesi näinud ja kuulnud ,aga sinu andekustel pole piire ja enamik kritiseerib siin mind minu väljaytlemiste pärast ..siin on ikka konkreetselt peetusega inimesi su huumoril pole vist piire sa oled ilgelt lahe memm. oled ühe koera ülesse kasvatanud ja teed siin selliseid jumalike sõnu istu sisse omale see bullikas..,mis sa tõesti arvad ,et minu mõte on siin kedagi maha tallata ja närvi ajada w? sa oled inimene idikas lase oma fantaasial lennata...loodan, et sa järgmiseks ei arva ,et ma sind koguni nik..a tahan...vana sa üldse oled ma kohe ei mäleta ,siis kui me kohtusime olid vist miski 14 praeguseks peaksid vist 18 täis olema:D

Madis, vaata ette,jõusaalis võib kogemata 145 kilo varba peale kukkuda. Või kaela sadada. Vastavalt muidugi, mis kangi parasjagu tõmmata. Siiski taevas on keegi, kes võib näha....Kuidas see vanasõna oligi..igal oinal oma mihklipäev, aga madisel oma kangipäev?

& Maya ja Villu
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lyan » 18 Veebr 2013 02:03

Nende mõne aastaga ei ole ikka mitte midagi muutunud :) Madis oma vanas headuses!

PostitusPostitas kotkas01 » 18 Veebr 2013 09:36

ilonts kirjutas:
kotkas01 kirjutas:olen mina ikka igasugu inimesi näinud ja kuulnud ,aga sinu andekustel pole piire ja enamik kritiseerib siin mind minu väljaytlemiste pärast ..siin on ikka konkreetselt peetusega inimesi su huumoril pole vist piire sa oled ilgelt lahe memm. oled ühe koera ülesse kasvatanud ja teed siin selliseid jumalike sõnu istu sisse omale see bullikas..,mis sa tõesti arvad ,et minu mõte on siin kedagi maha tallata ja närvi ajada w? sa oled inimene idikas lase oma fantaasial lennata...loodan, et sa järgmiseks ei arva ,et ma sind koguni nik..a tahan...vana sa üldse oled ma kohe ei mäleta ,siis kui me kohtusime olid vist miski 14 praeguseks peaksid vist 18 täis olema:D

Madis, vaata ette,jõusaalis võib kogemata 145 kilo varba peale kukkuda. Või kaela sadada. Vastavalt muidugi, mis kangi parasjagu tõmmata. Siiski taevas on keegi, kes võib näha....Kuidas see vanasõna oligi..igal oinal oma mihklipäev, aga madisel oma kangipäev?

oi oi oi oi....jutt käis sydame alt läbi.... :irw: jään seda ootama

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Arthur » 18 Veebr 2013 10:03

Kas keegi on siin puudega? No võtab ikka silme eest kirjuks, kui mõne mehe teksti lugeda üritan.
Ja sõnavara.... Jah, mehe hais peab ikka majas olema...

ja kala ja atu ja oskar
Kasutaja avatar

PostitusPostitas rents » 18 Veebr 2013 10:20

katleen kirjutas:Ma nüüd lähengi pliidi äärde tagasi. Sinna, kus on naise koht!

Ära ole nii piiratud, kotka allkiri on lihtsalt keelehuviliste huumor kirjavahemärkide olulisuse üle. Nüüd võib iga mats (taevas teab, et neist siin puudust ei ole) vastavalt oma rikutuse astmele mõelda, millist neist alljärgnevatest silmas peeti:

a) "Naine võib olla koer, peab olema.";
b) "Naine, võib-olla koer peab olema.";
c) "Naine võib olla, koer peab olema." või
d) "Naine, võib-olla koer, peab olema."

Sinu šovinistliku seisukoha nägime juba ära. Mina, kes ma usun siiralt, et inimesed on ilusad ja head, arvan, et tegelikult mõtleb kotkas ikka viimast varianti ja tahab öelda, et igaüks vajab kaaslast, olgu selleks siis naine või koer. Väga ilus ja kiiduväärt mõte. Inimene ei ole saar, kui klassikuid tsiteerida.

& Nero

PostitusPostitas sirli » 18 Veebr 2013 10:27

Minu meelest nii mõnedki siinse teema sõnavõtjad on puudega. Inimene esitas küsimuse, hakati kohe lahmima ning siis tuldi ja öeldi, et mis sa meie käest küsid ja siis sõimati narkariks..See paneks iga inimese plärtsuma. Jah, ehk valiks sõnavara, aga siiski..Tekiks juba trots

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 18 Veebr 2013 11:20

Eesti on väike-kõik tunnevad kõiki. Tuled foorumisse kotkana, aga taust on kõigile teada. :evil:

k

PostitusPostitas kotkas01 » 18 Veebr 2013 11:57

katleen kirjutas:Eesti on väike-kõik tunnevad kõiki. Tuled foorumisse kotkana, aga taust on kõigile teada. :evil:

kallis inimene mul on ennemgi siin foorumis konto olnud....
siin on päris mõned inimesed kellega ma tava elus suhtlen igapäevaselt mõnega kes mind siin teab on mul päris eriline suhte mõnega suhteliselt kirju...kui ma enda tõelist isiksust varjata oleks tahtnud või tahaks, siis ma poleks siia uuesti kotkana sisse lennanud :D...päikest sulle ja eesti on veel väiksem kui arvata oskad...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Zoja Puhur » 18 Veebr 2013 13:00

Kas kotkas01 on see omaaegne kuulus blogija vääää?
"Growing up is such a barbarous business, full of inconvenience." Captain Hook

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mellon Collie » 18 Veebr 2013 14:14

Nii tore oleks, kui saaks teemasid lukku panna selliselt, et mõned kasutajad sinna sisse lukustatud oleksid. Paneks kotka ja edelweissi siia teemasse lukutaha ja ülejäänud kodalised saaksid väljaspool popkorni süüa ja gladiaatorite surmaheitlust jälgida.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ilonts » 18 Veebr 2013 14:31

Mellon Collie kirjutas:Nii tore oleks, kui saaks teemasid lukku panna selliselt, et mõned kasutajad sinna sisse lukustatud oleksid. Paneks kotka ja edelweissi siia teemasse lukutaha ja ülejäänud kodalised saaksid väljaspool popkorni süüa ja gladiaatorite surmaheitlust jälgida.

Mellon, mina olen ka kotkalinnul pinnuks silmas:D

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 18 Veebr 2013 14:57

sirli kirjutas:....ja siis sõimati narkariks..

Kes kuskohas narkariks sõimas? :o

Mellon Collie kirjutas:Kas kotkas01 on see omaaegne kuulus blogija vääää?

Ei ole.

kotkas01 kirjutas:mul on ennemgi siin foorumis konto olnud....

Siin ju topeltkontod keelatud.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kirstip » 18 Veebr 2013 15:08

Oh jeerum, mida teemat, inimestel on ikka jube igav. Teemaalgataja on muidugi puudega ja ega ma sinu fänn ka eriti ei ole Edelweiss. Täiesti nõus Mellon Colliega, et võiks nad siia teemasse lukustada. Tühja koha pealt lihtsalt lahmima hakata, järelikult on ühesugused.

PostitusPostitas kotkas01 » 18 Veebr 2013 15:29

kirstip kirjutas:Oh jeerum, mida teemat, inimestel on ikka jube igav. Teemaalgataja on muidugi puudega ja ega ma sinu fänn ka eriti ei ole Edelweiss. Täiesti nõus Mellon Colliega, et võiks nad siia teemasse lukustada. Tühja koha pealt lihtsalt lahmima hakata, järelikult on ühesugused.

nb:kui teema algusest läbi vaatad ,siis leiad ,et mina pole kellegiga lahminud alusetult kui jõuad vastupidisele järeldusele kahtlustan sul endal mingit puuet.....kaitsen enda seisukohta ja vahet pole milliste vahenditega..minu jaoks on see teema lukus...päikest kõigile....

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Zoja Puhur » 18 Veebr 2013 15:49

Saastke igavuse käes vaevlejat, kes see kullatükk kotkas01 on? Tükk aega pole ju herilasepesa torgitud ja nüüd selline kingitus! :D Vaene mehike, kes ennast vahet pole milliste vahenditega naiste eest kaitseb.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Arthur » 18 Veebr 2013 16:13

Eee. pakuks et põkk?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emmeliine » 18 Veebr 2013 16:23

Zoja Puhur kirjutas:Saastke igavuse käes vaevlejat, kes see kullatükk kotkas01 on? Tükk aega pole ju herilasepesa torgitud ja nüüd selline kingitus! :D Vaene mehike, kes ennast vahet pole milliste vahenditega naiste eest kaitseb.

http://www.koertekoda.ee/forum/profile. ... ile&u=4451 :roll:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Zoja Puhur » 18 Veebr 2013 16:35

A kas nii saab? Uue konto, ma mõtlen, kui vanal kontol blokk on peal? Ja üldse Andmebaaside all oli väga imelik sellist teemat alustada, kuidas kutsikat Venest tuua.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mellon Collie » 18 Veebr 2013 18:40

ilonts, sa ei lasku samale tasemele ja ei räuska samas keeleoskamatus kirjastiilis vastu, see ei oleks põnev heitlus.

Kas madis=põkk=peremees=kotkas? Raske uskuda, et sama mentaliteediga sama kirjaoskamatuid sama sotsiopaatseid tegelasi võiks olla rohkem kui üks:D

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 18 Veebr 2013 18:43

See käib nii, et madis=kotkas01, peremehel on siiani vist ikka ainus konto ja põkk=aaa111.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Zoja Puhur » 18 Veebr 2013 19:19

No ma mõtlesingi, et a kuubis oli see blogipidaja! Mitte ei tulnud see kasutajanimi meelde enne. Et jälle siinmail ära eksind. :D

rehabiliteeritud

PostitusPostitas Edelweiss » 18 Veebr 2013 19:40

14? Tohhooo t**** lahti..See teeks siis praeguseks mis...18..Ok.
Mul on ikka nii hea meel, et isegi sellised montana varesed näevad mind nooremana kui ma olen, see ajab nina püsti..varsti hakkab vett ninna sadama, ei pea tassi kasutamagi, et oma vedelikupuudust leevendada :irw:
Ja vaata, kulla Madis, minu hingekirjas on rohkem koeri kui üks ja üles olen ka kasvatanud rohkem koeri kui see sinu nimetatud üks..aga vot sinu tasemele, kes on juba 100 kutsika ´väärikas´kasvataja...vot SEE on alles tase. Ütleks, et lausa märkimisväärne kogus krantse meie kauni banaanivabariigi varjupaikadesse.
Ja ma võin puudega olla küll, hea on end invakohale parkida ja ma eeldan, et kui ma teatud asutusse sisse astuks ja neilt hullupaberit küsiks, ma saaks ka selle :irw: Üldse ei kahtle selles :irw:
Siis on mul vähemalt paber olemas ja kui sinusugune montana vares mult mööda ninni tänaval saab, siis ma vähemalt ei istu trellide taga, vaid nagu süüdimatu ikka, jalutan patsutusega õlale minema :irw:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 18 Veebr 2013 19:54

Ma ise mõtlesin ka seda vanuse kohta käivat lauset lugedes, et näed, püüdis solvata, aga kukkus hoopis teisiti välja, no mis võiks ühele naisele veel parem kompliment olla kui see, et ta näeb välja nagu 18 :P

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mellon Collie » 18 Veebr 2013 20:05

karvik kirjutas:See käib nii, et madis=kotkas01, peremehel on siiani vist ikka ainus konto ja põkk=aaa111.

Neid on lausa 3?!? :o

Oh õudust...

Mine Andmebaasid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline