Treeningud !

- kelgu ees ja inimese kõrval

Treeningud !

PostitusPostitas malamuut » 06 Jaan 2009 19:26

Oleme jõudnud treeningute tipphooaega ,täna sõitsime ühe kuuese rakendiga 20 km ja seitsmesega(koos reisijaga ) 10 km .Ilm oli ka hea -vastutuult jagus nii 15m/s terve trassi .
Kuna maa on paljas ,s.t. kõik teravad kivid jm. ainult torgib ,avasime ka oma sussivabriku ,et käppadel valus ei oleks .Ühed head teksariidest sussid kestavad u. 40-50 km praeguse ilmaga -siis on räbalad taga .
Viimane valus kogemus oli eelmisest nädalast ,kui terve rakend tuli jooksust (u.8 km ) ja käppade padjandid olid kõik katki !

. . . siin Pärnumaa . . .

PostitusPostitas malamuut » 13 Jaan 2009 20:15

. . . siin Laasi talu !Tetame ,et täna oli meil siin tore talve ilm !Sõidetud sai 6-se rakendiga u.20 km ja 7-ga u.15 km .Lund ei olnud ,aga selle eest oli kohati rajal vett nii 5-20 cm ,oli hea vastutuul 12-15 m/sek ja õhutemperatuur püsis +2-(+4) vahel ,sadas ka mõnusalt pehmet vihma ja rataste alt lendas pori ! :D :D :D

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hellerkantri » 10 Mär 2010 17:01

Kuigi imajaam lubab veel pakast :memm: ,tõotab päikesepaiste ja lindude sädin kevadet. On olnud suurepärane,lausa unistuste talv!
Kuidas teil,kelgukoerte omanikud talv on möödunud ? Kui palju ja kuidas olete oma koertega saanud talvemõnusid nautida ja kuidas olete koeri treeninud?
Meie oleme koeri treeninud põhiliselt omal põllurajal,mis on sisse sõidetud traktoriga,millel suur traktorikumm järgi lohisemas. Koerad on saanud trenni kas üle päeva või siis paar päeva järjest millele järgneb mõne päevane puhkepaus. Mul on tõeliselt kahju,et ma ei pidanud korralikku treeningpäevikut. Aga arvan,et erinevate koerarakenditega olen sõitnud oma 500 km. (5-40 km iga päev).Ma ei teagi,on seda vähe või palju arvestades ,et suurem osa koeri on alla kahe aastased.
Kirjutage teiegi,kuidas teil on sellel talvel läinud? :saba:

Mine Põhjarahvaste koerad -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline