Prantsuse buldogide kokkusaamine

- rippuv mokk, muskel ja suur süda

Prantsuse buldogide kokkusaamine

PostitusPostitas Kadrihele » 02 Apr 2014 08:25

Kallid Buldogiomanikud! :)
Sel laupäeval 6.04.2014 korraldame prantsuse buldogide (inglise buldogide, mopside ja teiste, sõbralike ja mänguhimuliste kutsude) kokkusaamine ja jalutustunni Tallinnas, Lauluväljakul kell 13.00

Oodatud on kõik, kel huvi ja aega koertega jalutama tulla! Seltsis lõbusam Meil ja Koertel!

Kohtumiseni Laupäeval! :)

Re: Prantsuse buldogide kokkusaamine

PostitusPostitas Sia » 02 Apr 2014 16:06

Kas koeratu kuid suur mopsihuviline võib ka eemalt piiluma tulla? Üks tuttav siin kogub julgust ja sooviks mopsikesi uurida ja vaadata, kui võimalik :)

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 06 Apr 2014 23:52

Lugupeetud inglaste, prantslaste, mopside ja teiste sõbralike ja mänguhimuliste koerte omanikud. Soovitan teil hoolega mõelda, enne kui te järgmisel korral kadrihele poolt väljakuulutatud jalutamise ja/või mängukoosolekule lähete. Tegu on nimelt Kadri Johansoniga, kes on - vaatamata sellele, et ise omab ühte paberiteta ja emaga kahasse teist paberitega prantsalt - veendunud, et kõik buldogid on surmahaiged ja tuleks maa pealt ära kaotada. Vastavaid teemaarendusi leiate FB-s nii IBKMETÜ grupis (need on küll vanad), uuemad on grupis nimega "Sõber Koer" ja kindlasti ja grupis "Eesti koerainimesed".
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bella » 07 Apr 2014 01:19

Kadri Johanson, kadrihele, Signe Piirimees jne on ühe inimese postitused kõikjal internetis, ta lihtsalt kasutab erinevaid nimesid, et oleks võimalik ainult ennast näidata ja kõiki teisi maha teha, olge selle inimese suhtes väga ettevaatlikud.
Mida rohkem ma inimesi kohtan, seda rohkem meeldib mulle mu koer!

Franci&Coffee

PostitusPostitas Franci&Coffee » 27 Aug 2014 14:20

Bella kirjutas:Kadri Johanson, kadrihele, Signe Piirimees jne on ühe inimese postitused kõikjal internetis, ta lihtsalt kasutab erinevaid nimesid, et oleks võimalik ainult ennast näidata ja kõiki teisi maha teha, olge selle inimese suhtes väga ettevaatlikud.

Kas Teil on mingi probleem Bella või kes iganes te olete, et sellist jama ja rumalat juttu ajate? Prantsuse buldogide kokkusaamised toimuvad edukalt edasi, tavaliselt kolmapäeviti , rohkem infot saab grupist "Prantsuse buldog" :D

Franci&Coffee

PostitusPostitas Franci&Coffee » 27 Aug 2014 14:25

airepiret kirjutas:Lugupeetud inglaste, prantslaste, mopside ja teiste sõbralike ja mänguhimuliste koerte omanikud. Soovitan teil hoolega mõelda, enne kui te järgmisel korral kadrihele poolt väljakuulutatud jalutamise ja/või mängukoosolekule lähete. Tegu on nimelt Kadri Johansoniga, kes on - vaatamata sellele, et ise omab ühte paberiteta ja emaga kahasse teist paberitega prantsalt - veendunud, et kõik buldogid on surmahaiged ja tuleks maa pealt ära kaotada. Vastavaid teemaarendusi leiate FB-s nii IBKMETÜ grupis (need on küll vanad), uuemad on grupis nimega "Sõber Koer" ja kindlasti ja grupis "Eesti koerainimesed".

Aire-Piret ,tere, Kadri Johanson siin! :plaks: Kas te ei arva, et Teie , kui täiskasvanud isiku poolt sellise jutu ja "hoiatuse" edastamine on naeruväärne ja lapsik. :irw: ? Te olete täiskasvaud inimene ja üllatus, isegi Tõuühingus tegev aga levitate sellist lapsikut juttu siin foorumis? Veelkord kõigile huvilistele Prantsuse bulodgide kokkusaamiste kohta : hoolimata Aire-Piret Pärna hoiatustest, toimuvad meie Prantslaste kohtumised edukalt ja lõbusalt , igal kolmapäev Kalevi staadioni kõrval olevas koerteaedikus.

Kellaaega ja rohkem infot saate grupis - Prantsuse buldog . :angel:

Franci&Coffee

PostitusPostitas Franci&Coffee » 27 Aug 2014 15:02

Franci&Coffee kirjutas:
Bella kirjutas:Kadri Johanson, kadrihele, Signe Piirimees jne on ühe inimese postitused kõikjal internetis, ta lihtsalt kasutab erinevaid nimesid, et oleks võimalik ainult ennast näidata ja kõiki teisi maha teha, olge selle inimese suhtes väga ettevaatlikud.

Kas Teil on mingi probleem Bella või täpsemalt Pilvi Jõemägi , et sellist jama ja rumalat juttu ajate?! Mis ajast teie Bella olete, Pilvi :D Ilus (bella it. k) on see inimene, kes on ilus seest ja väljast, mitte ei ussita ega klatsi teisi foorumi liikmeid nende seljataga.

Prantsuse buldogide kokkusaamised toimuvad edukalt edasi, tavaliselt kolmapäeviti , rohkem infot saab grupist "Prantsuse buldog" :D

...ja pätakad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas annee » 27 Aug 2014 15:15

See on siis järelikult juba teine kasutajanimi. Kas pole siis teada, et topeltkontod ei ole siin lubatud?
Teine küsimus, et kas ühest teemast ei piisanud, et tuli lausa kolm teemat valmis kerida?
Kolmandaks - mina hoiaksin ka Kadri Johansonist kauge kaarega mööda, arvestades tema "tarkusekildusid", mida võib igalt poolt lugeda.

Franci&Coffee

PostitusPostitas Franci&Coffee » 28 Aug 2014 21:16

annee kirjutas:See on siis järelikult juba teine kasutajanimi. Kas pole siis teada, et topeltkontod ei ole siin lubatud?
Teine küsimus, et kas ühest teemast ei piisanud, et tuli lausa kolm teemat valmis kerida?
Kolmandaks - mina hoiaksin ka Kadri Johansonist kauge kaarega mööda, arvestades tema "tarkusekildusid", mida võib igalt poolt lugeda.

Kahjuks või õnneks ei kasutanud seda foorumit kaua ja seepärast ei õnnestu oma endise kontoga sisselogimine. Teiseks pole Teie asi dikteerida mitu teemat keegi , kusagil postitab Annee, on ju nii. :nänä:
Kolmandaks on see Teil suurepärane mõte Annee : minust kauge kaarega eemale hoida :tants: Igaks juhuks :D

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 28 Aug 2014 21:43

annee kirjutas:Kolmandaks - mina hoiaksin ka Kadri Johansonist kauge kaarega mööda, arvestades tema "tarkusekildusid", mida võib igalt poolt lugeda.

Valgustage siis neid teadmatuid ka, kes neis igasugustes FB gruppides liige ei ole.
29.06.2001-24.11.2008
07.02.2003-07.07.2013

...ja pätakad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas annee » 29 Aug 2014 09:40

Kadri on esinenud kõikjal FB koerandusalastes gruppides kui äärmiselt "iga-tõu-teadlik" inimene, teeb maha kasvatajate tööd, samuti on ta omast arust väga tark kõiksuguste tõugude juures, omamata samas mingeid teaduslikke tõendeid või aluseid oma väidetele. Paberitega prantsuse buldogid (ja tegelikult kõik paberitega tõukoerad) on haiged, paberiteta tõukoeralaadsed on tervemast tervemad, sh tema enda paberiteta pr-buldogilaadne ja kõik muu sinna juurdekäiv. Igasugustest gruppidest on ta ilmselt välja heidetud või kasutajate poolt blokeeritud, ning seega on leidnud võimaluse kasutamaks varjunime, et oma "missiooni" rahva valgustamisel jätkata.

PostitusPostitas Chester » 29 Aug 2014 09:50

Pole ammu öösel taevasse piilunud aga kas jälle täiskuu? :hups:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kaspar nuuskurtaks » 30 Aug 2014 16:31

Issand näed ja sa ei mürista ja juba ta on siin,aga see pole Facebook see on Koertekoda!!

PostitusPostitas Sia » 31 Aug 2014 16:26

Tal on oma grupp nüüd facebookis, nimega paberiteta tõukoerad

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 31 Aug 2014 22:47

29.06.2001-24.11.2008
07.02.2003-07.07.2013

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bella » 01 Sept 2014 08:46

Prohvet on saabunud nüüd ka Koertekoda ümber kujundama ja oma töde kuulutama.
Mida rohkem ma inimesi kohtan, seda rohkem meeldib mulle mu koer!

Franci&Coffee

PostitusPostitas Franci&Coffee » 06 Sept 2014 08:41

Bella kirjutas:Prohvet on saabunud nüüd ka Koertekoda ümber kujundama ja oma töde kuulutama.

Pilvi Jõemägi, teie poolt on selline sarkasm kohatu! Minuteada on koertekoda kõigile, kellel on kodus koer - koerasõbralikele ja oma Sõpra armastavatele inimestele, on ju nii.
Kas Te soovite täpsustada, milles Teie mure, et mina Koertekojas olen? Kas ei tohi? :kurp:

Franci&Coffee

PostitusPostitas Franci&Coffee » 06 Sept 2014 08:48

annee kirjutas:Kadri on esinenud kõikjal FB koerandusalastes gruppides kui äärmiselt "iga-tõu-teadlik" inimene, teeb maha kasvatajate tööd, samuti on ta omast arust väga tark kõiksuguste tõugude juures, omamata samas mingeid teaduslikke tõendeid või aluseid oma väidetele. Paberitega prantsuse buldogid (ja tegelikult kõik paberitega tõukoerad) on haiged, paberiteta tõukoeralaadsed on tervemast tervemad, sh tema enda paberiteta pr-buldogilaadne ja kõik muu sinna juurdekäiv. Igasugustest gruppidest on ta ilmselt välja heidetud või kasutajate poolt blokeeritud, ning seega on leidnud võimaluse kasutamaks varjunime, et oma "missiooni" rahva valgustamisel jätkata.

Oi kui huvitav info! Kas tõesti olen nii suutlik, et kohe mitme kasutajanimega kogu aeg kusagil oma "Missiooni" täitmas?! :tants: Lahe! Tore, et te nii arvate! Peaks siis nagu püüdma selliseid kuulujutte ka reaalselt õigustada - muidu ma vaeseke polegi nii kõva tegija kui ma siit loen :D Missioon.... :irw: Loen ja naeran! Aga samas, kui te nii arvate, mis siis ikka...

Muusas, äkki meenutaks Teile , et mull on ka EKL paberitega prantslane - seega enne mõelge, mis jama te kirjutate!
Aga edu ja kuulmiseni!

:)

PostitusPostitas Sia » 06 Sept 2014 09:46

Franci&Coffee kirjutas:Minuteada on koertekoda kõigile, kellel on kodus koer - koerasõbralikele ja oma Sõpra armastavatele inimestele, on ju nii.
Kas Te soovite täpsustada, milles Teie mure, et mina Koertekojas olen? Kas ei tohi? :kurp:

No teoorias vaated ju erinevad
viewtopic.php?f=94&t=14356

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kaspar nuuskurtaks » 07 Sept 2014 23:42

:D

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 08 Sept 2014 22:24

Olugu see hoiatuseks kõikidele. Kodanik ellimineeritud.
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Mine Mõnusad molossid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline