Küsimused prantsuse buldogi omanikudele

- rippuv mokk, muskel ja suur süda
Kasutaja avatar

Küsimused prantsuse buldogi omanikudele

PostitusPostitas Harmony » 29 Nov 2013 15:20

Mõned küsimused ja loodan leida palju vastuseid :) peale selle,et kasuta google.com ,sest olgem ausad kogemuste põhjal info on poole reaalsem kui pläust mõnes buduaari foorumis.

Kui palju kaalub sinu prantsuse buldog ja kui vana ta on?

Kui palju sööb teie koer päevas või annate suvaliselt süüa ,et nii kuidas koer nõuab ?

Mida sööb teie koer ja kas ta saab peale kuivtoidu ka midagi veel süüa ?

Head vastamist ja ma südamest loodan,et ei saa negatiivseid vastuseid vaid ikka ausaid ja positiivseid :)
Saint minion Harmony 10.06.2013

3 kuune buldogitüdruk

PostitusPostitas buldog222 » 29 Nov 2013 18:18

Kui palju kaalub sinu prantsuse buldog ja kui vana ta on?

Minu prantsuse buldog kaalub natuke alla 4 kg ja on 3-e kuune.

Kui palju sööb teie koer päevas või annate suvaliselt süüa ,et nii kuidas koer nõuab ?
Minu buldogil selline asi, et tal on suhteliselt kehva isu.. Trikkide õpetamisel kasutan maksa ja see on ainuke asi mis toimub, ta on väga kannatlik ja õpib kiiresti ning maksa tahaks alati saada( Kuigi isegi sellest keeldub vahel)
Kuivtoitu olen proovinud mitut erinevat firmat ja ausalt mitte ükski ei sobi, võtab paar krõbinat suhu ja jookseb siis edasi. Kuna tihti ta ei söö midagi söögikorra ajal, siis nüüd viimased nädal aega jätan talle päeva normi ette ja ta sööb sellest ehk pool ära. Kodus annan siis talle juurde muid asju aga kuivtoit talle tõesti ei maitse( päeval sööb seda ilmselt sellepärast, et midagi muudka pole)

Mida sööb teie koer ja kas ta saab peale kuivtoidu ka midagi veel süüa ?

Olen andnud talle kaerahelbe putru kalaga( veel mõndasid asju sisse pannud) maitses väga, siis kodujuustu, kohupiima, tavalislt juustu, hapukoort, keefirit, maksa , porgandit , õuna, kurki.. Igasuguseid asju tegelikult, mis koerale kahjulikud pole.
Aga selline õgard ta pole, et sööks kõik ära. Kui enam ikka ei mahu jätab järgi. See minu jaoks üllatus, kuna minu eelmine prantsuse buldog sõi nii kau kuni oksendas ja siis sõi edasi :D Tal ei saanud kunagi kõht täis ja andsime talle 2 x päevas täpselt normi järgi ( noh trennides ja trikke õpetades andsime ikka juurde ka maksa ja juustu)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Harmony » 29 Nov 2013 23:04

Minu prantslane on 5kuune (2nädala pärast saab 6kuuseks) ja kaalub 8kg.

Sööb 3*päevas päevanormi portsu ehk siis päevanormi jagan 3ks.

Ja läheb igavese isuga ainult anna ette.Peale selle on saanud porgandit ,aga üldiselt pole julgenud suurt midagi anda.Millegi õpetamiseks kasutanud spets maiust.Kuid üldiselt pole ta midagi saanud kuna olen kuulnud ,et see tõug ei kannata suurt miskit.Ajaa õuna ka selle andmise küsisin veel tookord loomaarstilt üle :)
Saint minion Harmony 10.06.2013

Kasutaja avatar

Re: Küsimused prantsuse buldogi omanikudele

PostitusPostitas G2ly » 26 Dets 2013 23:44

1) Emane on 4 aastane - 10kg, isane on 3aastane - 16kg

Söövad nad hetkel vaid kana riisigia, kuna isasel on allergia siis katsetame elimineerimis dieeti. Muidu olen elujooksul neile igasugsueid asju valmistanud :)

Kuivainetest näiteks nii makarone, riisi, tatart, sisse seganud nii kana kui kala, kalkunit jms, pärast olen veel lisanud hapukoort, kodusjuustu, maitsestamata jogurtit, porgandit, on ka kõike eraldi söödetud :)

Kusjuures minu emane on ka eluaeg olnud väga pirtsakas, aga sellega tuleb leppida kui ei söö siis ei söö, mingit nunnutamist enam ei ole, olen tähele pannud et kui teen päevas 2 toidukorda kindlatel aegadel, ja jätan kausid vaid mõneks ajaks ette, siis süüakse igaljuhul rohkem kui siis, kui kausid koguaeg ees on

Head katsetamist.
Scratch a dog and you'll find a permanent job. ~Franklin P. Jones

Mine Mõnusad molossid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist