Vanale isasele koerale kutsikas kõrvale

- rippuv mokk, muskel ja suur süda
Kasutaja avatar

Vanale isasele koerale kutsikas kõrvale

PostitusPostitas delfiin1 » 20 Veebr 2013 10:24

Tere koerarahvas, ehk oskate keegi aidata, on plaanis võtta endale uus kutsikas, olemas isane 6 aastane dogi, kas keegi oskab öelda, kui kutsikas algul tuppa pissub, kuidas reageerib vana koer, kas hakkab ka sinna asjal käima, kuna vaja üle märgistada.

Enne kui mul oli ka teine isane koer, kes oli vanem, siis küll oli õues nii, et esimene tegi oma häda ära ja siis teine märgistas sama kohta

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 20 Veebr 2013 13:44

Mul olid emased koerad, kuid vanem (2+) hakkas ka kutsika järgi ajalehel käima :irw: Õnneks küll mitte sama tihti ja ajutiselt. Eks oleneb vast koerast.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 20 Veebr 2013 13:46

Meie peres peavad kõik penid oma õiguseks kutsikaga koos tuppa kusta 8)
I might be cruel heartless BITCH... but at least I'm GOOD at it!

ja Benjamin

PostitusPostitas Segavereline » 20 Veebr 2013 14:40

Ma ise vaaritan ka seda mõtet peas juba tükk aega. Mul praegu 5-aastane. Märgistamise peale ma polnud veel tulnudki, mõtlesin pigem, kuidas sellega leppimine toimuks, sest praegu ta ikkagi pere nö pesamuna meil ja kogu tähelepanu läheb ju talle hetkel?
[img:150:15]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img]
Koerad on kõige armsamad olevused, keda tean :)

PostitusPostitas IngaC » 20 Veebr 2013 14:57

Meil tuli 11 aastasele koerale kutsikas juurde - kuigi vanamehe põis ei ole just parimate killast (öösel ikka vaja käia teist tühjendamas, ja ka toitu peame selliselt andma, et päeval oleks kergem kannatada kuni koju tuleme), siis see periood, kui kutsikas tuppa veel tegi, pani vanameest ikka pigem hämmastama - mis mõttes tuppa pissitakse? Ja siis kõnniti oma pikki bokserijalgu tõstes - no kas koristatakse juba see rõvedus? Ja kui koju tulles pisikese loik juhtus ajalehe peal olema, siis see süüdlase ilme...
Arvan, et asi ikka koeras kinni.

Nahkhiir, karihiir ja rott
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Jaana » 20 Veebr 2013 21:09

Mul olid koerad 5 ja 11, kui kutsikas tuli, hädasid tegi tuppa (vahetevahel) ainult kutsikas.
Take your time

Kasutaja avatar

PostitusPostitas siimsusi » 20 Veebr 2013 22:11

Meil on mitu korda uus titt tulnud talvel - tuppa pole ükski täiskasvanud koer (ei isased ega emased) seetõttu teinud. Pigem vaadati jälestava pilguga kutsika tekitatud laga. Kui titt juba oskab väljas käia, siis olen alati õpetanud täiskasvanud koera käsu peale koos titega õue minema, et ma ei peaks ise iga kord õue lippama.
Sõnad on nagu lehed. Nad lendavad suust välja ja tuul keerutab ning keerutab neid. Lõppkokkuvõttes ei või sa kunagi kindel olla, kuhu nad välja jõuavad. (Fred Jüssi)

& santlaager
Kasutaja avatar

PostitusPostitas vaoni » 26 Veebr 2013 08:10

Mina võtsin hiljuti kuueaastasele isasele koerale kutsika kõrvale. Tuppa tegi hädasid ainult kutsikas. Vana koer vaatas samuti pigem jälestava pilguga kutsika loike ja kõndis kaarega mööda.
“Ta ei ole tark koer. Tagaajamine tema moodi tähendab jänesele igavest elu ja kassile tohutu head nalja.” (E.W. Lucas)

PostitusPostitas alfarose » 27 Veebr 2013 10:05

Kolme aasta vanusele aristokraatlikule härrasmehele sai kõrvale toodud armas plikatirts. Poiss võttis pisikese tulehargi oma tiiva alla kohe ja ei teinud iialgi titega koos tuppa. Nüüdseks on meie maadam ka pesakonna kutsikaid üles kasvatanud ja meie Alfa (härrasmees nagu ta on),kasvatas ka need tited kannatlikult ja heatahtlikult üles nagu oma lapsed ning ei üritanud ka siis tuppa lasta midagi. :)
Koerad-minu õnne maaletoojad 365 päeva aastas.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas makamera » 04 Mär 2013 22:23

Meie täiskasvanud koerad ei ole küll koos kutsikatega tuppa tegema hakanud. Pigem on kas kaarega mööda kõnnitud või kui kutsikas pisem oli, siis üks emastest kippus ta väljaheiteid ja loike ära "koristama" kui ta enne perenaist need avastas. Kutsika tagant vaja ju koristada :)

Mine Mõnusad molossid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline