koja Bokserid

- rippuv mokk, muskel ja suur süda
& väike päike Hebe
Kasutaja avatar

PostitusPostitas liishu » 31 Jaan 2006 20:59

Sigrid kirjutas:kas need kaks esimest peaksid olema bokserid või? kas need mingid ambullid ei ole? :)

a miks üldse käib jutt, kas PLontu koer on bokser või mitte? Miks ta ei peaks bokser olema?

Plontu saatis mulle pildi enda koerast, tegin veel teema ka sellest. Tema koeras võib olla bokseriverd, aga teda ei saa tunnistada minu meelest paberiteta bokseriks. Aga olgu, see kisub siin offtopicuks juba.

kennel Mersu
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Medeia » 31 Jaan 2006 22:03

Kristeli pildile veidikene seletuseks, et tõesti on pildil esimesed kaks koera ameerika buldogid, kes on molossid , nii nagu pealkirjas öeldud. Järgmised tagapool magavad koerad on paberitega bokserid, kuid kellel on ebastandartne värvus, siis ühel liialt valge ja teisel hall. Aga mõlemad koerad omavad EST registrit, kuid ei kuulu oma ebastandartse värvi pärast aretusse. Kuid neil on teada sugupuu ja vanemad, kes ka kõik on registreeritud.
Tõukoer bokser ja bokseri sarnane tõutunnistuseta bokser, sellel on ikka mõne inimese jaoks vahe. Kuid ei maksa solvuda, igaühel on õigus oma koera nimetada kuidas soovid, kuid faktid jäägu ikka faktideks.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shaggy » 06 Veebr 2006 08:26

Pisut hilise ärkamisega oleme me loenduse puhul, aga meie peres elab 7-aastane valge bokseriproua Korts. Vanaks hakkab juba kahjuks jääma :( aga see ei paista teda ennast eriti morjendavat, pigem meid.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anaby » 20 Mär 2006 21:07

Tere, mul kodus 11.11.2002 sündinud tiigerbokser nimega Jenny. (Hetkeseisuga siis üle 3 aasta vana juba)
Tema hääl ei olnud muutunud. Tema sõnad aga olid muutunud palju.

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 24 Mär 2006 15:41

Tere! Minul on kodus varsti 4 aastaseks saav bokseripoiss Raff, ametliku nimega Raftsman Private Dancer.

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 05 Mai 2006 19:40

mul on bokser Donna :D 2a. vana :)

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 06 Juul 2006 12:15

kas tulevased bokserid kah arvesse lähevad :?:
igatahes saab mul kah üks armas boksu olema :irw:

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 13 Juul 2006 10:52

Ühineb veel üks 9a vanahärra :D ( pildil oleme veel väikesed )

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 13 Aug 2006 18:07

Meie olema ka ikka veel olemas ja juba 2 aastat ja ntuke peale vanad!

PostitusPostitas Gwen » 21 Sept 2006 15:30

Minu poolt lisandub ka üks valge 3a. emane bokser :)

Anonymous

Unistus!

PostitusPostitas Anonymous » 14 Veebr 2007 17:25

Elu aeg olen bokserist unistanud! Loodan seda unistust lõpuks täide viia. Ehk saab keegi aidata kutsikaga? Tahan koera/sõpra, mitte tõudokumente osta.

kääbustaksid ning piraattaks
Kasutaja avatar

Re: Unistus!

PostitusPostitas kennelipiiga » 14 Veebr 2007 17:26

lotta77 kirjutas:Elu aeg olen bokserist unistanud! Loodan seda unistust lõpuks täide viia. Ehk saab keegi aidata kutsikaga? Tahan koera/sõpra, mitte
tõudokumente
osta.

Kas ma saan nüüd nii aru, et mul istub hetkel diivanil mingi tõudokument ja üks krantstaks?

Anonymous

vabanda kennelipiiga!

PostitusPostitas Anonymous » 14 Veebr 2007 20:22

Ilmselt ma väljendasin end valesti, pidasin silmas, et mulle ei ole tähtsad paberid. Veelkord sorry kõikide ees, kes tunneb end puudutatuna.

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 14 Veebr 2007 22:07

lotta77 - sulle ei ole tähtsad paberid - ok, austame sinu tahtmist, kuid arutleme pisut.
Kuidas saad sa kindel olla selles, et koer on bokseritõugu, kui tal ei ole tõutunnistust? Kutdsikas võib küll 2-3 kuusena välja näha nagu bokser, kuid lõpptulemusena võib temast kasvada dogimõõtu elukas või siis hoopis lössis ninaga taks....
Paberid ei hammusta. Ei hammusta ka siis, kui nad sahtlipõhjas on. Aga vähemalt on siis kindlus, et tegu on bokseriga. Paberid ei kohusta sind millekski. Aga annavad kindluse, et sul kodus ikka bokser on. :sent:
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Anonymous

OK airepiret!

PostitusPostitas Anonymous » 15 Veebr 2007 11:37

Sellega olen nõus.

& Corry
Kasutaja avatar

PostitusPostitas arneak » 15 Veebr 2007 17:26

airepiret kirjutas:lotta77 - sulle ei ole tähtsad paberid - ok, austame sinu tahtmist, kuid arutleme pisut.
Kuidas saad sa kindel olla selles, et koer on bokseritõugu, kui tal ei ole tõutunnistust? Kutdsikas võib küll 2-3 kuusena välja näha nagu bokser, kuid lõpptulemusena võib temast kasvada dogimõõtu elukas või siis hoopis lössis ninaga taks....
Paberid ei hammusta. Ei hammusta ka siis, kui nad sahtlipõhjas on. Aga vähemalt on siis kindlus, et tegu on bokseriga. Paberid ei kohusta sind millekski. Aga annavad kindluse, et sul kodus ikka bokser on. :sent:

Kas sa ise ka oma juttu usud ?
Mitmete teiste tõugude kohta võib jutt paika pidada, aga mitte bokseri. Liiga omapärane.

No võib olla mõne niru kehaehituse- ja väiksema peaga bullmastifi ja Ameerika näituseliini bokseri ristandit võib keegi pidada Lõuna-Euroopa tüüpi bokseriks. Aga palju siin Eestis neid bullmastiffe ja Ameerika boksereid ringi kappab ?

Ja paberid annavad kindluse ? Loe parem siit. Irooniline on, et paljud suured paberipeded sõdivad selles teemas DNA-testide vastu, mis tõepoolest oleks ainus usaldusväärne kinnitus koera tõupuhtusest.

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 15 Veebr 2007 22:19

Jah, arneak - usun küll. Kujutad sa seda endale ette? :irw:

Üldiselt ma sinuga vaielda ei viitsi, aga märkuse saad küll keelekasutuse eest.

Sofi ja Daza
Kasutaja avatar

PostitusPostitas tydo » 15 Veebr 2007 23:03

arneak kirjutas:
airepiret kirjutas:lotta77 - sulle ei ole tähtsad paberid - ok, austame sinu tahtmist, kuid arutleme pisut.

Mitmete teiste tõugude kohta võib jutt paika pidada, aga mitte bokseri. Liiga omapärane.

Ehk seletad lahti kuidas omapärane?
Bokseritel esimene ,mis mixidel ära läheb ongi see lömmis nägu.
Ja ma ei ytleks ,et on vähe neid kes on orki lendand oma ostetud "puhtatõuliste" bokseritega.
Mina olen alati soovitanud võtta paberitega koeri jah KA boksereid.
Nagu AP ytles need paberid ei hammusta. Aga sealt pealt saad vaadata koera vanemaid ning tead suguvõsas esinevaid haigusi jne.
[img:300:74]http://www.pildid.ee/albums/userpics/11370/Roosk%F5rvaline3.jpg[/img]

& Corry
Kasutaja avatar

PostitusPostitas arneak » 16 Veebr 2007 13:23

tydo kirjutas:
arneak kirjutas:

Ja ma ei ytleks ,et on vähe neid kes on orki lendand oma ostetud "puhtatõuliste" bokseritega.
Mina olen alati soovitanud võtta paberitega koeri jah KA boksereid.
Nagu AP ytles need paberid ei hammusta. Aga sealt pealt saad vaadata koera vanemaid ning tead suguvõsas esinevaid haigusi jne.

Ja mitme aastaselt see lömmis nägu ära läheb ?

ja bokserid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tamara » 16 Veebr 2007 13:52

tydo kirjutas:

Sorri-aga mixidel ei saa gi olla lömmis nägu----- :roll:

ja muud loomad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Qwerty » 16 Veebr 2007 15:58

arneak kirjutas:Ja mitme aastaselt see lömmis nägu ära läheb ?

No kallis Arneak, katsu tulla nüüd väitma, et sa TEGELIKULT ka ei saanud aru, mida Tydo mõtles. :?
Kuid juhuks, kui sa tõepoolest ei saanud aru, siis seletan: kui bokserit ristata mõne muu tõukoeraga või tõutu koeraga, siis selles pesakonnas ei ole kindlasti lömmis näoga kutsikaid, kuna boksereid mitte-bokseritega ristates kaob ära lömmis nägu ära- kutsikad on pika ninaga. Nagu ka Tamara ütles.

& Corry
Kasutaja avatar

PostitusPostitas arneak » 16 Veebr 2007 16:59

Qwerty kirjutas:
arneak kirjutas:Ja mitme aastaselt see lömmis nägu ära läheb ?

No kallis Arneak, katsu tulla nüüd väitma, et sa TEGELIKULT ka ei saanud aru, mida Tydo mõtles. :?
Kuid juhuks, kui sa tõepoolest ei saanud aru, siis seletan: kui bokserit ristata mõne muu tõukoeraga või tõutu koeraga, siis selles pesakonnas ei ole kindlasti lömmis näoga kutsikaid, kuna boksereid mitte-bokseritega ristates kaob ära lömmis nägu ära- kutsikad on pika ninaga. Nagu ka Tamara ütles.

Ei, armas Qwerty, ma sain väga hästi aru, mida Tydo mõtles (no tegelt, mida ta ütles - mõtteid ma ei loe). Ta toetas Aire-Pireti väidet:
"Kutdsikas võib küll 2-3 kuusena välja näha nagu bokser, kuid lõpptulemusena võib temast kasvada dogimõõtu elukas või siis hoopis lössis ninaga taks.... "
Seega siis 2-3 kuuselt näeb välja nagu bokser, aga seejärel on variandid:
- järsku 3-4 kuuselt hakkab lömmnägu pikaks venima ja kutsik ise kukub ohjeldamatult kasvu viskama, kuni saavutab dogimõõdud;
- 3-4 kuuselt jalad enam pikemaks ei kasva, aga lömmnägu jääbv alles;

Mis Tamarasse puutub, siis temast ma sain aru, et lömmis nägu pole mixidel algusest peale. Seega on neid ka väga raske bokseriteks pidada.

Viimast väitsin ma juba oma esimeses postituses, mille eest ka märkuse teenisin.

PS! Äkki Aire-piret viitsib Tamaraga vaielda ?

ja muud loomad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Qwerty » 16 Veebr 2007 17:38

Nonoh, seda väidet, et bokserit mitte-bokseriga ristates saab alati pika koonuga koera olen ma kuulnud üsna mitmete koeraomanike käest ja mitte ükski neist ei ole olnud ei Tydo ega Tamara. Aga huvitav mis siis tegelikult õige on?

ja bokserid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tamara » 16 Veebr 2007 18:26

Qwerty kirjutas:Nonoh, seda väidet, et bokserit mitte-bokseriga ristates saab alati pika koonuga koera olen ma kuulnud üsna mitmete koeraomanike käest ja mitte ükski neist ei ole olnud ei Tydo ega Tamara. Aga huvitav mis siis tegelikult õige on?

Tulevad pika koonuga koerad!!Olin ühel emasel poegemise juures(bokser) -kutsikad sündisid suured pontsad!!Täesti bokseri nälimusega-punased,musta maskiga!!Valged laigud rinna peal-aga 2 nädalapärast hakkasid muutuma-ja 1kuuseks võisin julgesti öelda-bokseri mix!Bokserist jäi alles ainult värv...... Olen neid kutsikaid jälginud kuskil kuni 1aastaseni-pärast loomulikuld kadusid silmist ära!! Väiksena olid veel ühtemoodi-aga 6 kuuks olid täiesti erinevate kehaehitusega!!Veel olen bokseri mixi meie tänaval näinud-nimi Käbi.Emane.Tiiger. Kaugelt vaatates-bokser-Aga dogi moljuga.Muidugi-see inimene,kes ei jaga mitte midagi selles tõus-võib vabalt äbrisse astuda!!

& Corry
Kasutaja avatar

PostitusPostitas arneak » 16 Veebr 2007 18:32

Qwerty kirjutas:Nonoh, seda väidet, et bokserit mitte-bokseriga ristates saab alati pika koonuga koera olen ma kuulnud üsna mitmete koeraomanike käest ja mitte ükski neist ei ole olnud ei Tydo ega Tamara. Aga huvitav mis siis tegelikult õige on?

Lugeda ikka oskad ?
Nüüd pani Tamara ja Tydo ühte patta.
Ühes pajas on Aire-Piret ja Tydo, kes kumbki seda tõesti ei väida. Aire-Piret on kohe selgelt vastupidisel seisukohal ja Tydo toetab teda.

Tamara juba jõudis ise vastata.

Sofi ja Daza
Kasutaja avatar

PostitusPostitas tydo » 16 Veebr 2007 19:11

:roll: Ei ole kellegagi ühes pajas!!!!

Ei vaidle vastu ,et nö bokseri ja bokseri ristamisel (paberieta) võib tulla kenasid boksereid AGA on kordi rohkem neid mixe kes tõesti 2-3 kuuselt näevad välja nagu bokserid, kuid juba 6 kuuselt näevad välja värvi poolest bokserid ,kuid ülejäänud juba lähevad teise tõugu. Selliseid näiteid võib kasvõi BP leida. Palju on neid kordi kus on võetud kutsikas.. A´la vanemad olid kohapeal näha aga ikka ei tulnud bokser.
Ära minemise all ei mõtle ma sakslase nina vaid pikaks veninud ja dogilaadset nägu MIS EI OLE lubatud.
[img:300:74]http://www.pildid.ee/albums/userpics/11370/Roosk%F5rvaline3.jpg[/img]

ja bokserid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tamara » 16 Veebr 2007 19:23

tydo kirjutas::roll: Ei ole kellegagi ühes pajas!!!!

Ei vaidle vastu ,et nö bokseri ja bokseri ristamisel (paberieta) võib tulla kenasid boksereid AGA on kordi rohkem neid mixe kes tõesti 2-3 kuuselt näevad välja nagu bokserid

Ütlen veel kord-juba 1kuuselt on näha,kui ei ole puhas bokser!Selleks pole vaja oodata 2-3 kuud!!Kes ei jaga bokserites mitte midagi-ei tee vahet,kus on ehtne bokser ja kus on mix!!Ja see on loomulik-mina ka ei jaga mitte midagi paljudes tõugudes ja ei kujuta ette,kuidas kutsikad peavad välja nägema!! :roll:

Sofi ja Daza
Kasutaja avatar

PostitusPostitas tydo » 16 Veebr 2007 20:36

Tamara kirjutas:
tydo kirjutas::roll: Ei ole kellegagi ühes pajas!!!!

Ei vaidle vastu ,et nö bokseri ja bokseri ristamisel (paberieta) võib tulla kenasid boksereid AGA on kordi rohkem neid mixe kes tõesti 2-3 kuuselt näevad välja nagu bokserid

Ütlen veel kord-juba 1kuuselt on näha,kui ei ole puhas bokser!Selleks pole vaja oodata 2-3 kuud!!Kes ei jaga bokserites mitte midagi-ei tee vahet,kus on ehtne bokser ja kus on mix!!Ja see on loomulik-mina ka ei jaga mitte midagi paljudes tõugudes ja ei kujuta ette,kuidas kutsikad peavad välja nägema!! :roll:

Ei vaidle vastu sulle Tamara, Sina oled nendega rohkem tegelenud ja kokku puutunud. Lihtsalt ütlen ,et kui nad ka kustikatena on Bokseriteks reklaamitud ja selliselt välja näevad siis ei garanteeri miski paberiteta koera puhul ,et ta bokseriks jääb/saab. Ja tõesti inimene kes ei tea karta võibki nii saada omale "puhtatõulise bokseri"

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 16 Veebr 2007 21:12

Taevas halasta - leidsite, kellega vaielda - arneak aka foorumitroll ju ainult naudib teie vaidlemist :irw:

Mis minusse puutub, siis ma tõin täiesti suvalise näite :P

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bella » 17 Veebr 2007 00:42

Ma ei kavatse hakata Teiega siin vaidlema, kuid tean juhtumit kus üks kennel tegi korraliku paarituse, kuid ilmselt mõne päeva pärast käis sealt üle keegi veel ja mõned kutsikad sellest paaritusest ei tulnud päris bokserid. Nad oma kehade ja värvi poolest olid bokseri sarnased, kuid nina venis neil tõesti pikemaks, kui bokseril vaja oli. Nägin sellest pesakonnast ühte koera hiljem ja asjatundmatule oleks ta tundunud tõesti võib-olla bokserina, kuid sain kohe aru, et see ei ole bokser. Hiljem selle koera jälgi ajades saingi teada selle loo !
Ma ei tea, kas kasvataja sai sellest aru kohe, kui müüs kutsikaid või hiljem. Kuna olen ka hiljem näinud selliseid mixe ka väikestena, siis mulle tundub, et seda on võimalik eristada üpris varajases nooruses, kas see on õige bokser või mitte.
Ja lömmis nina kaotavad ka kõik teised tõud, mitte ainult bokserid !
Ma ei saa aru siin Teie vaidluse mõttel ! :roll:
Mida rohkem ma inimesi kohtan, seda rohkem meeldib mulle mu koer!

PostitusPostitas Kutsikakene » 26 Veebr 2007 18:02

No nüüd saan ka lisada end siia boksuomanike hulka. Nimelt tudib mu kodus nüüd üks kaua oodatud boksutita Amati del'Colmenero.
Kutsika kodulehe võite leida siit: http://www.delcolmenero.ru/welcome
Seal siis ta vanemad ja õed-vennad ka :)
Hurt ei ole lihtsalt koer, ta on hurt. Hurt on elustiil.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lucky Louser » 17 Mär 2007 03:01

võttis aega mis ta võttis aga siin ta nüüd on :oops: .Bokser Taadu vanust 7a.Tere kõigile kodalistele![/img]
Pisikese Matu Suur Sõber!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas phoca » 11 Mai 2007 23:59

Parem hilja kui mittekunagi - bokserivanamoor Bonny, 12,5 aastane. Mõned pildid ka kodukal.

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 12 Mai 2007 00:19

Oh! Nii tubli vanus! :)

Heasoovlik kadedus poeb hinge...
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Kasutaja avatar

Budweiser Bocca

PostitusPostitas Agneta » 11 Sept 2007 19:29

Meie kodu teeb rõõmsamaks peaaegu neljakuune triibuline tüdruk Budweiser Bocca.
Nimi Budweiser ei näita meie õllelembust, vaid on pärit Bocca isalt! Lihtsalt, et nimi paberites pikem ja keerulisem oleks! :tants:

Enne Boccat oli mul proua Darcy, kes oli paberitega tiigrimammi nagu Boccagi, elas väga väärikad 12 aastat!!!
Mehel oli samuti emane tiigerbokser Jerry, kes tuli nende koju tänavalt!!! :walk:

sõbrannad cara& bella
Kasutaja avatar

PostitusPostitas suurmurakas » 29 Sept 2007 00:34

lisan siis siia rubriiki ka oma cara mia, ehk golden amulette carino, praeguseks kaks kuud ja kaks nädalat vana.
edit: parandasin kirjavea.
Bokseriinimene!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas evekas » 26 Okt 2007 13:42

Carino sai endale hästi toreda perekonna, olen selle üle siiralt rõõmus!
:)
Mamma Ruby tervitab oma lapsukest!
evekas

PostitusPostitas Christal » 15 Nov 2007 11:52

Ja minu poolt siis ka üks 5a Bokseri papi siia nimekirja... :irw:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lemmitty » 05 Mai 2008 20:34

Üks aasta ja poolene bokseritüdruk ! :) :P
Elu on lill . :d

Kasutaja avatar

PostitusPostitas blacky » 19 Aug 2008 10:49

Ma tean, et pole teemasse aga äkki keegi tunneb?
Nimelt on Arukülas jalutamas viimastel nädalatel lahtine valge bokser. Ilma sabata, rahumeelne. Tundub, et lastakse lahtisel õue ja siis läheb ise koju tagasi. Varem pole märganud, eelmisel nädalal märkasin.
Omanikku ei tunne, pole neid koos märganud ka, et märkus teha. Inimestest ei huvitu aga koertega temaga samal ajal jalutada hästi ei tahaks, sest ma ei tea, kuidas ta võiks käituda.
Koon ja kantseldan shotikaid (või kantseldavad nemad mind?)
http://kuduvkoeraomanik.blogspot.com/se ... d-Scotties

Kasutaja avatar

PostitusPostitas orrymari » 07 Jaan 2009 18:49

Kuidas saab olla, et ma pole oma koeri siia kirja pannud???

Sõelapea on mu teine nimi :D

Ehk siis lisan nimekirja iginoore 6-aastase Mimmi ja 4-aastase Ipanema
Kui Sulle Su koera juures miski ei meeldi, siis vaata peeglisse.

& punased
Kasutaja avatar

PostitusPostitas nimeta » 16 Mai 2009 18:24

Tiiger bokser Paula, 2-aastane.

Tere.

PostitusPostitas heidy001 » 04 Aug 2009 19:01

Minu Väike tiiger bokser Bella on juba 1.a :)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Rococo » 04 Juul 2010 17:10

Tere!
Aidake palun leida EBÜ meiliaadress))) Kodukal saadab otse Outlooki aga minul seda pole... :roll:
Tänan! :D

rehabiliteeritud

PostitusPostitas Edelweiss » 04 Juul 2010 17:41

Rococo kirjutas:Tere!
Aidake palun leida EBÜ meiliaadress))) Kodukal saadab otse Outlooki aga minul seda pole... :roll:
Tänan! :D

Kodukal olev aadress on info@bokser.ee (seesama aadress tuleb outlook´i avades ette)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Rococo » 04 Juul 2010 18:20

Tänan, Edelweiss!
Ma ei saanud Outlooki tööle ja tähtedega aadressi ei leidnud kusagilt(((
Aga TÄNUD veelkord! :D

PostitusPostitas offence » 04 Mai 2013 09:48

Tiigerbokser Rocky, 2 kuune :)

PostitusPostitas hmekk » 30 Juun 2013 17:21

Peaks vast kah siia jälje maha jätma.

Nero

Pilt
Pilt
Pilt

2014:
Pilt
Pilt
Viimati muutis hmekk, 11 Veebr 2014 17:43, muudetud 1 kord kokku.

& väike päike Hebe
Kasutaja avatar

Re: koja Bokserid

PostitusPostitas liishu » 20 Jaan 2014 19:34

Väike valge põrsas - Ability Icepeak Island - sündinud 23.11.2013.

Kuts veel teiste juures, pildi autor Hanna-Maria

Pilt

Nüüd magamas oma uues pesas :)

Pilt

Eelmine

Mine Mõnusad molossid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline