SLK Henri

- belgia, hollandi, saksa, šveitsi

SLK Henri

PostitusPostitas SLK_Henri » 04 Mai 2013 14:24

Tervitus :)
Tahtsin rääkida teile mu vahvast mõmmikust, Henrist. Henri on kolme aastane isane Saksa Lambakoer kes on tulnud siia Itaaliast. Henri on paberitega ja hästi tore koer. Oleme käinud paljudel võistlustel (SchH, FH, IPO) ja näitustel. Ta on olnud paar korda ka parim isane kaitsekoer (Itaalias). Rootsis on ta ka saavutanud häid tulemusi. Näituste kohta nii palju et seal on ta tavaliselt teisele kohale jäänud, kuigi Henri on tulnud ka võitjaks. Puusad on tal A/A ja küünarnukid 0/0. Meil on hästi suur aed, kus ta saab joosta (see ei tähenda, et ma temaga jalutamas ei käi! Iga päev 2-3h'd). Temaga on selline lugu, et kui võõras läheb aiale liiga lähedale siis ta kohe jookseb aia juurde ja hüppab sinna peale ning hakkab haukuma. Kui ma olen palli talle visanud ja see üle aia läinud, hüppab ta kohe sellele järgi (aed meil selline enam-vähem kõrge). Ma olen näinud linnas koeri, kes nn "jalutavad peremehi" mitte vastu pidi :D. Henriga käin ma koguaeg lahtiselt. Paljud lapsed on öelnud kui mu koera näevad: "Kommissar Rex! Vaadake! Kommissar Rex!". Kusjuures ta on küll Kommissar Rexi moodi. Pargis oli ükskord selline juhtum: mängin koeraga ja järsku tuleb minu juurde mingi memmeke kes hakkab tõrelema:"Miks su koer lahti on? Ta ju murdjakoer! Pane ta kohe rihma otsa või ma kutsun politsei!". Ma siis pidin memmekesele seletama, et ta Saksa Kambakoerad EI ole murdjad aga see memm ei uskunud mind :irw: .

Selline siis Henri:
[img:529:350]http://oi41.tinypic.com/34yw5et.jpg[/img]
1 Saksa Lambakoer peab olema, kes oskab väga hästi SchH'd

PostitusPostitas Leebememmeke » 04 Mai 2013 19:45

Vaata, memmekesel oli õigus. Koer on koer ja kunagi ei või teada... . Teiseks linnas peavad koera olema rihmastatud ja ühiskondlikes sõidukites ka suukorvistatud.
Koeri võib kodus palju olla, ameerika kokker ja jaapani chin peavad olema!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Muhv » 04 Mai 2013 21:56

Ohhoo kui tore :) kes Henri vanemad on? Ja mida üks eestlane Itaalias teeb ?
Ei ole ühtegi häda mille vastu ei aitaks pehmed kõrvad, soojad silmad, märg nina ja sõbralik saba ;)
http://jussimotted.blogspot.com/

PostitusPostitas SLK_Henri » 04 Mai 2013 22:46

Leebememmeke kirjutas:Vaata, memmekesel oli õigus. Koer on koer ja kunagi ei või teada... . Teiseks linnas peavad koera olema rihmastatud ja ühiskondlikes sõidukites ka suukorvistatud.

Seda ma ei teadnudki :o edaspidi hoian teda rihma otsas linnas ja ühistranspordis suukorviga :)

PostitusPostitas SLK_Henri » 04 Mai 2013 22:47

Muhv kirjutas:Ohhoo kui tore :) kes Henri vanemad on? Ja mida üks eestlane Itaalias teeb ?

:oops: kahjuks ma peast ei tea kes Henri vanemad on ja ta paberid on kuhugile ära pandud, kuna ei ole plaanis lähi ajal näitustele minna. Ma kolisin Itaaliasse. Ja võtsin koera ka kaasa. Aga vahepeal käin ka Eestis

& mann Sherry

PostitusPostitas Veronts » 05 Mai 2013 01:45

Mis on koera täispikk nimi või kennel, kus pärineb?
Ma siin ainuke, kes selle kauni koeratutvustus loo peale skeptiliseks muutus?

...ja pätakad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas annee » 05 Mai 2013 07:50

Ma ise kujutan ette, et kui koer on saanud niivõrd palju erinevaid toredaid tiitleid nii koolituses kui näitustel, siis peaks koera täisnimi ikka meeles püsima. Vaevalt et Eestis mõnd sellise nimega kennelit oleks, kust tulevad meeldejätmatu nimega kutsikad. 8)

PostitusPostitas SLK_Henri » 05 Mai 2013 12:19

Te saite minust valesti aru. Koer pole Eestist. Ta on Itaaliast

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marliis » 05 Mai 2013 12:49

Kui ta nii palju võistlenud on ja võitnud ning näitustel osalenud, siis kusagil mõni kataloog ikka on kus vanemate nimed sees? Kuna Itaalias olnud parim kaitsekoer, siis vast leidub netisti andmeid koera kohta?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 05 Mai 2013 12:58

Veronts kirjutas:Mis on koera täispikk nimi või kennel, kus pärineb?

Mulle on mulje jäänud, et antud kasutaja näol on tegemist lapsega?

PostitusPostitas Daisy » 05 Mai 2013 13:53

karvik kirjutas:
Veronts kirjutas:Mis on koera täispikk nimi või kennel, kus pärineb?

Mulle on mulje jäänud, et antud kasutaja näol on tegemist lapsega?

Täiesti nõus sinuga, karvik. Arvan ise ka, et tegu on siiski lapsega, kuna ükski täiskasvanud ei kirjutaks nii.
My only weakness--> Yorkshire Terjer and German Shepherd

Mine Kikk-kõrvalised lambakoerad -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline