Sakslase kõrvades verevalum

- belgia, hollandi, saksa, šveitsi
Kasutaja avatar
Postitusi: 104
Liitunud: 12 Mär 2010 16:47
Asukoht: Rannu vald

Sakslase kõrvades verevalum

PostitusPostitas panther » 13 Mär 2010 20:39

Tere ,pöördun esimest korda kotta ,sellest võimalik ebatäpne sõnastus. Oleme 7 kuune slk poiss kõrvadest siiani ainult vasak kõrv pool aega püsti .Parem kõrv veel vähem aega püsti. võtame Hai kõhre kapsleid ,tänaseks kaks nädalat .Tulemust on paranemises näha. Suurem mure et mõlemas kõrvas nii 20ne sendi suurused verevalumid. Õrnalt masseerinud kogu aeg. Kas on kogemusi ,mida karta. Lisaks sööme glükosamiini Flekson Powder ,kuna kardan koormust liigestele. Kennelid ohivad nüüd. Kaalume 39,4 kõrgus 63 selgroog vabalt tunda ribid mitte nii kergelt. Kas on võimalik ,et toidu lisanditest tekib silmadesse limakas ollus. Toitu vahetades (sügelemine Royal Ganinit sõime. Nüüd hillsi süües peaaegu sügelemisest lahti. Toidu vahetusega algul saime ka silmad peaaegu korda. Kui võimalik palun privasse kontakt numbrit,usute esimene kiri elus ,sain hakkama,tervitusi kõige pehmematele käppadele ,mis teevad kõhklematult meie kõrval ,meist kordades rohkem samme, Panther Rex.

Kasutaja avatar
Postitusi: 4297
Liitunud: 08 Sept 2007 21:16
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas karvik » 13 Mär 2010 22:11

http://www.koertekoda.ee/forum/viewtopi ... +verevalum
Kusagil on kõrvahematoomidest pikemalt juttu olnud, aga hetkel ei leidnud.

Postitusi: 771
Liitunud: 18 Sept 2004 11:15
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas inna » 13 Mär 2010 22:26

No on ikka probleemid 7 kuuse koeraga,küll sügeleb,küll ei lähe kõrvad püsti,küll tuleb glükosamiini anda,uskumatu et selles vanuses juba nii palju probleeme on.

Kõrvahemotoomid tuleks näppimata jätta,imenduvad ise ära.

Postitusi: 971
Liitunud: 18 Aug 2004 20:42

m

PostitusPostitas merry » 14 Mär 2010 14:31

Kas sakslasel polnud hiljuti koosmöllamist teise koeraga, et tekkis kõrvatrauma ja hematoom?
Minu kõrvatraumade põhjus(taja) selgus peale 3-t hematoomi. Ja selleks on 6-aastane pisut alatu iseloomuga teiste koerte suhtes ja võimuahne emane. Mitte karja liider. Kahjuks pean hoidma teda eraldi nüüd teistest koertest,sest tema esmane karistusvõte on ükskõik mis põhjusel (halb tuju, vale silmavärv, toiduraasuke) laksatada hambad teise kõrvalesta.
Hakkama saab tema tujudega vana isane kääbik, aga ka temal on olnud enne asja avastamist mõlemas kõrvas hematoom.
Ongi probleem-mida teha kennelis koeraga, kes on juba hammustanud hematoomi 3 koera kõrvadele? Olen juba mõelnud, et ehk kaovad ta halvad kombed olles mõnes vaikses peres ainsa koerana?
P.S 1 hematoom imendus ilma jälgi jätmata-kõrva otsast. Vana isase veteranikarjäär ei tule kõne alla ja 4-aastase emase kõrvaasend on küll kohtuniku poot liikumisel ja võrdlusel vaadates ja eest korrektne, aga laual näeb vea kohe ära :cry:

Kasutaja avatar
Postitusi: 104
Liitunud: 12 Mär 2010 16:47
Asukoht: Rannu vald

PostitusPostitas panther » 14 Mär 2010 17:58

Merry äitäh vastuse eest. teiste koerte poolt vigastus välistatud.Tänu MUHVILE sain teada et on olemas kleepuv õhuke poroloon side. Lõikad kõrvale sobiva suuruse ja paigaldad kõrva külge toetuseks. Täna saime EMÜ kliinikust kätte. INNA miks parastate meid meie muredes? Loodan et olete oma paljudes muredes läbi aastate pääsenud etteheitvatest vastustest.

Mine Kikk-kõrvalised lambakoerad -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline