Vastu koonu?

- belgia, hollandi, saksa, šveitsi

Vastu koonu?

PostitusPostitas Renno » 06 Sept 2013 20:12

Käisin koolitaja juures, kes 4-kuusele SLK kutsikale vastu koonu lõi mitu korralikku korda, kui too ei tahtnud, et teda kinni hoitaks ja püüdis teda hammustada. Kuna koer polnud varem löömist tunda saanud, siis ta kiunus ja värises, kartis teda ja kuuletus tänu sellele. Kas see ongi normaalne, et koera lüüakse või peaks leidma kellegi teise oma koolitajaks?

ja kala ja atu ja oskar
Kasutaja avatar

PostitusPostitas rents » 06 Sept 2013 20:30

Mina päris kindlasti ei laseks võõral inimesel oma koera lüüa. Kui keegi üldse mu koera karistab, olen see mina ise.

PostitusPostitas alfarose » 19 Sept 2013 09:38

Ma olen oma corgiga läbinud KK1-koolituse ja ka KK2 on meil (paraku küll ilma eksamita) läbitud. Ma ei näinud,et me treener oleks kunagi koeri löönud. Ta oskas küll suurepäraselt neid korrale kutsuda,kuid ilma selliste meetoditeta. Ennemini aitab hellemale koera motivatsioon ja eelkõige tahad sa ju,et koer sinuga koostööd teeks.See tähendab,et nii kiitus kui laitus sinu poolt tuleb. Muide,meie koolitaja arvestas ka,kes koertest tegutses paremini karmimate meetoditega ja kes pehmematega. Meie corgi oli see väike ja nunnu,kes pehme meetodiga õppis (kuigi ta oli kangekaelne kuigi äärmiselt intelligentne ja kiire koer),kuid oli ka näiteks dober või corso,kes vajasid hoopis rohkem konkreetsust,et nad üldse kuulaksid kedagi. Ja ikkagi-ära luba lüüa kutsikat! Ta ju on alles laps ja õpib! Järelikult ei saanud ta aru,mida temalt tahetakse ja kõik see vajab aega ja kannatlikkust.kui õppeprotsess ja inimesed talle hirmutavaks ja ebameeldivaks muutuva,saad sa ara või agressivse koera.Sa ju tahad tegelikult koera,kes sinuga suure innuga koos tegutseks ja viisakalt kätuda oskaks?
Koerad-minu õnne maaletoojad 365 päeva aastas.

Re: Vastu koonu?

PostitusPostitas Gtrlotry » 07 Apr 2017 06:45

I do not much want you to help me a little bit.

Mine Kikk-kõrvalised lambakoerad -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist