Näitusetrenn leonbergerile

- suured ja lestadega
ja Benjamin

Näitusetrenn leonbergerile

PostitusPostitas Segavereline » 24 Apr 2012 19:23

Ühesõnaga siis võttis mu isa pere omale üle-eelmise aasta detsembris isase Leo kutsika ning esialgne plaan oli, et võibolla paaril näitusel käivad, aga rohkem mitte. Siis otsustasid, et ei viitsi üldse jännata sellega.

Küsisin nüüd isalt, et kas nad on ikka kindlad ja tema ütles, et kui mina tahan, siis võin sellega tegeleda, aga nemad küll ei viitsi.

Koer on üsna sotsialiseerimata, kellegagi mängimas nad ei käi. Jalutamas käivad küll iga päev, aga teiste koertega kokku ei lase ja kuna ta nüüdseks juba poolteist aastat vana, siis võib arvata, et ta ei oskakski nendega suhelda. Tahaksin selle probleemi aga kõrvaldada ja natuke trenni talle teha, et ikka kasvõi ühele näitusele jõuda.

Mõtlesin, et enne, kui asja kallale asun, küsin, kuivõrd lihtne/raske on välja õpetada pooleteist aasta vanust koera näituste jaoks?

Ülimalt lahe oleks muidugi ka, kui leiduks keegi, kes tahaks oma koera/koeri temaga mängima lasta.. Elavad nad Viimsis.
Vaatasin, et 3. juuni vist oli leo'de erikas, kas oleks liiga riskantne temaga sinna tulla?
[img:150:15]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img]
Koerad on kõige armsamad olevused, keda tean :)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas siimsusi » 24 Apr 2012 21:42

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Adele » 24 Apr 2012 22:13

Njuufa k0gemusega ütlen, et p0lund nii väga raske midagi.Meie 0ma 0li veel vanem minu meelest, kui esimest k0rda mõtlesime, et võiks ju mõnele näitusele ka minna ja temaga 0li veel teisigi pr0bleeme.Aga nüüdseks käitub eeskujulikult ja midagi hullu p0le küll juhtund ja ei mäleta ka, et 0leks väga keeruline 0lnud teda õpetada..Seega julgen väita, et saate kenasti hakkama.Meie läksime k0ertek00li ja saime sealt algõppe ja sai ka siiski erinevate k0ertega suhelda, näha.Alustasime välinäitusest, kus r0hkem ruumi.Sujus kenasti ja nyydseks 0len ka ise hirmust lahti saand, et k0er midagi katastr00filist k0rda saata võiks.
*kõik ei saa olla geeniused, mõni peab normaalseks inimeseks ka jääma.

ja Benjamin

PostitusPostitas Segavereline » 25 Apr 2012 07:27

Siimsusi, see oli mu plaan b, kui ma kojast kedagi abivalmist ei leia, aga õnneks on kojas veel ka neid, kes on nõus appi tulema, vahet pole, kas siis nõus või jõus :)
[img:150:15]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img]
Koerad on kõige armsamad olevused, keda tean :)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas siimsusi » 25 Apr 2012 12:40

Segavereline kirjutas:Siimsusi, see oli mu plaan b, kui ma kojast kedagi abivalmist ei leia, aga õnneks on kojas veel ka neid, kes on nõus appi tulema, vahet pole, kas siis nõus või jõus :)

Suvaline abivalmis inimene ei tunne kahjuks iga tõu iseloomu põhjalikult ja ei tea, kuidas konkreetse tõu näituse-eelne karvahooldus välja näeb jne. Aga vahet pole.

Re:

PostitusPostitas bhuvaneshvirani » 16 Nov 2016 10:25

Congrats, you have done a great job for dogs . Dog lovers love this forum.

Mine Suured Vesikoerad -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist