Videotervitus Ukrainast

- kollikoda ja need teised ka
Kasutaja avatar

Videotervitus Ukrainast

PostitusPostitas *Kaja » 16 Sept 2011 14:41

Just sain meili, mille siiagi kopin:

Здравствуйте! Посылаю Вам ссылочку на новый выстраданный любительский фильм по породе колли, которую все мы очень любим. Нас всех познакомил и объединил Collieclub. Из общения родилось желание показать почти забытые возможности и способности колли. Так хочется, чтобы фильм имел продолжение! И хотя съемки несовершенные и проводились не только видеокамерой, но и фотоаппаратами и даже мобильным телефоном, но они всем нам дороги, каждый кадр и всё то, что осталось за кадром. Смотрите и присоединяйтесь к нашей общей работе, для которой границ не существует.

ja meiliga kaasas on link harrastusvideole: http://www.dailymotion.com/video/xl45v5 ... s2_animals

Eriti meeldiv on, et üks seal esinev daam on colliedega seotud juba väga ammustest aegadest, olles minu esimese collie isa kasvataja! Temalt ma selle meili saingi, koos loaga see ka siin foorumis avaldada. Koeraga töötegemine ei ole vaid rangete reeglitega koolitusalal võistlemine - sellest saab rõõmu tunda igal erineval moel. Head vaatamist!
Maailm on värviline!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kilpkonn » 16 Sept 2011 16:30

Mulle hullult meeldib! Eriti see soobel (muidugi ;) ). Ja see, kuidas värk ei käi kõps-kõps-kõps välkkiirelt võistluse ega võidu peale. Ega isegi mitte show peale.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas *Kaja » 23 Sept 2011 15:09

kilpkonn kirjutas:Mulle hullult meeldib! Eriti see soobel (muidugi ;) ).

See soobel on oma klubi kodulehel siin. Sugupuus tuntud Inglismaa aretuse koerad.
Maailm on värviline!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kilpkonn » 23 Sept 2011 21:50

Kas nad teevad kollidega varrukat praeguseni? :o Siin on video ka. Kuidas nendega seda lavastatakse, ei tea? Nad on ju õrna hingega nagu ma olen aru saanud. :hups:

Ma kujutan ette, et kui bibikollile hakata nuuti näitama, siis ta läheb nädalaks ajaks täiesti lukku ja solvub täiega. Aga Rebane rääkis, et ta on näinud ka varrukaborderi videot (ma ei ole seda otsida üritanud). Individuaalsed erinevused? :lol:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas *Kaja » 23 Sept 2011 22:30

kilpkonn kirjutas:Kas nad teevad kollidega varrukat praeguseni? :o Siin on video ka. Kuidas nendega seda lavastatakse, ei tea? Nad on ju õrna hingega nagu ma olen aru saanud. :hups:

Ma kujutan ette, et kui bibikollile hakata nuuti näitama, siis ta läheb nädalaks ajaks täiesti lukku ja solvub täiega. Aga Rebane rääkis, et ta on näinud ka varrukaborderi videot (ma ei ole seda otsida üritanud). Individuaalsed erinevused? :lol:

Ma ei tea. Kuid kui vaatad, siis on see siiski vist erinev IPO varrukast, pigem minule kui võhikule meenutab nõuka-aegset kaitset. Ja ju siis selles koeras on seda sisu kah keskmisest rohkem, kuigi sugupuu on 100% show-taust ja pigem need vahmiilid, mida siinkandis armastatakse modernideks nimetada. Kui soovid nende tegemistest rohkem teada, siis võid otse suhelda - paistavad väga innustunud harrastajad-asjaarmastajad olevat! Tegelikult on neil siiski rohkem teistlaadne koolitus seal levinud, jääb mulle mulje. Uus sellekohane koduleht on neil ka tegemisel.
Maailm on värviline!

Pommidega kollid tulevad taksodega
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Linda » 26 Sept 2011 02:19

kilpkonn kirjutas:Kas nad teevad kollidega varrukat praeguseni? :o Nad on ju õrna hingega nagu ma olen aru saanud. :hups:

Kõik oleneb indiviidist. Osad on "õrnema hingega", osad mitte.
Kuid see haare seal videol ei ole colliele tüüpiline, see on nii õpetatud. Collie tavaliselt hekseldab mitmest kohast järjest ja tugevalt kinni hoida ei taha. Kuid kõike annab õpetada. :)
"Pommiähvardus" [img::]http://home.tiscalinet.ch/chriskuert/smiley/bomb.gif[/img]

Mine Briti karjakoerad -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline