Pariis 2011

- kollikoda ja need teised ka
Kasutaja avatar
Postitusi: 2342
Liitunud: 22 Okt 2006 19:34
Asukoht: Tallinn

Pariis 2011

PostitusPostitas *Kaja » 11 Juul 2011 10:36

Ja läbi need näitused ongi... Eestlastest hoidis meie lippu kõrgel lühikarvaline collie ja kodaline Samurai. Pk.ja lk.colliede esimesed tulemused ja pildid kohapealt (eestlased kah pildil) on collie-online'i portaalis, see siis sertifikaadinäitus. Maailmanäituse tulemused tulevad sinna ka kindlasti. Kuigi tulemusi on ka mujal, siis on hea neid huvilistel jälgida just sealt - seal saab vaadata ka huvitavate koerte sugupuid-pilte.

Ja sellistel näitustel väga tugevas konkurentsis paremuselt teine isane on igati tubli tulemus! :lill:


Ja nüüdseks on lisatud ka Maailmavõitja tulemused, koos mõnede näitusel tehtud piltidega pk.colliedest. Rohkem pildimaterjali leiab aga idanaabrite tõufoorumitest, lisatakse nii kuidas jõutakse, ja tulevad ka videod.
Maailm on värviline!

Kasutaja avatar
Postitusi: 91
Liitunud: 28 Mär 2008 16:32
Asukoht: Luige, Harjumaa

PostitusPostitas Samurai » 25 Juul 2011 21:15

Aitäh! :) Meil läks seekord jah nibin nabin. Prantsusmaa Võitjal jäi Aapo AVA-klassis 2seks ja võitis resCACi. Maailma Võitjal võitis AVA-klassi, võitis CACi, kuid sai resCACIBi. Nii et mõlemal näitusel läks tiitel napilt ja samuti jäi saamata Prantsusmaa tšempioni tiitel (kuivõrd ei saanud 2te CACi kahelt näituselt kokku, pool jäi justkui puudu). Samas olen väga rahul saadud tulemustega ja omandatud kogemustega, arvestades nimetatud näituse mainekust ja meie konkurente :)
smooth collie is a friend for a life-time

Mine Briti karjakoerad -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline