Mannid reklaamivad õlut.

- pikk terav nina - alati kõigeks valmis
Mannid aastast'90
Kasutaja avatar

Mannid reklaamivad õlut.

PostitusPostitas Gaidah » 24 Mär 2006 11:32

Nii, kes veel näinud pole, saab vaadata lühivarianti reklaamist Farah kodukalt http://www.zone.ee/farah/uudised.htm
Ja õlu on eilse seisuga ää proovitud, osutus täitsa joodavaks :irw:
Parimate soovidega......

admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ziil » 24 Mär 2006 12:16

Veebruaris sai käidud 4 dobermanniga Saaremaal Kuressaare lossis võtetel.
Peale Farah oli kohal veel 3 dobermanni kennelist Yacheeros (Yacheero´s Elite Emanuele, Yacheero`s Inspired Of Indra ja Yacheero´s Giordano Bruno). Giordi paraku kaadris jooksmisega ei säranud – meeldis talle minna kas abilistega kaasa või leidis parima jooksutrajektoori kusagil mujal, seetõttu pole teda ka näha reklaamis.
Võtteplats oli üleni jääs, kuna ilusama ilme saamiseks oli lossimüüridelt lund veega sulatatud. Selleks, et koerad seal üldse kuidagigi joosta saaksid, tuli katta kogu ala liivaga. Libeduse tõttu oli lisaks jooksmisele raskendatud ka kena hüppe saamine... Koertele sai tehtud spets. nö koridor jooksmiseks, mida ääristasid siis võrgud, prozektorid, kaamera ning hulk juhtmeid ning inimesi. Hüpete jaoks toodi kohale matid, et kui koer peaks libastuma/kukkuma, siis ei saaks viga.
Omaette jõupingutus oli ka õigeaegselt kogu sündmuse (s.o. dobermannide liikumise ja näitleja tegevuse) peale saamine. Ajastus oli võtmesõnaks. Lisaks võis ju koer ka hüpata kas nt liiga kõrgele, kaugele, madalale või üldse jooksmisel kaadris mitte püsida, mida kaameramees jälle peale ei saanud...
Elevust ja jantimist oli igatahes kui palju :)
Kohapeal sai selle mõne sekundi jaoks töötatud ligi 6 tundi (koos söögi- ja muude mõttepausidega) -15 C pakase käes. Kokku reklaamile sai tehtud u. 80 kaadrit dobermannidest.

Jõuti teha ka mõned fotod. Paraku külma tõttu fotokas keeldus rohkem pilte tegemast ja leppida tuli nende mõnede vähestega:
http://akirate.fotopic.net/c850820.html

Kokkuvõtteks tõdesid nii mõnedki näitlejad, et dobermannid on siiski tegelikult päris toredad loomad. Jäime ka ise oma koerte käitumisega rahule. Uus ja huvitav kogemus oli see meile kõigile.
KOER - minu hea tuju ametlik maaletooja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sax » 24 Mär 2006 12:26

:plaks: Jantimist küll,aga hakkama said :wink: Tublid olete.

& "nunnudobermannid"
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mare23 » 24 Mär 2006 13:04

Ainuke reklaam, mida ootan... Kuigi jälle on mängitud mannide kurja koera imago peale. :) Aga jooksevad kenasti, telekast küll tegijate higi ja vaeva ei näe... :wink:
Ja õlu kah joodav - ei tee mannidele häbi. (Kas saite ikka enne proovida ka, mille reklaamiks koeri kasutada lubasite?)

admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ziil » 24 Mär 2006 18:37

Võtetel konktreetset reklaamitavat õlu proovida ei saanud. Küll aga kostitati meid muu hea ja kosutavaga :)

PostitusPostitas Funny » 25 Mär 2006 11:04

Olen nõus Marega. Mõnuga vaatan jooksvaid manne. Siis kui esimest korda, seda reklaami nägin, arvasin, et tegemsit miski välismaise tegijaga. Aga kui selgus, et Eesti tegijad ja mannid, seda suurem lugupidamine.
Tublid olete. Manne võiks rohkem kasutada reklaamis. Et ei jätaks kurja imagot külge. Noh näiteks pampersipakk hambus beebile mähkmeid toomas... :)

Morgan ja mastifid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas petal » 25 Mär 2006 14:13

Funny kirjutas:Siis kui esimest korda, seda reklaami nägin, arvasin, et tegemsit miski välismaise tegijaga.
Mina oma õega arvasime alguses sama. :irw:

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 25 Mär 2006 14:17

Mind ei suutnud keegi eksitada välismaiste pikakoivaliste arvele seda tormamist kirjutama (tegelikult Kaidi oli enne rääkinud lihtsalt nii et tegin sohki :roll: ). Natuke ainult sellest näitlejast kahju, kes koerte eest ära jooksma pidi. Eks väike kõhedust tekib ikka, kui kari manne sind taga ajab :roll:
If you´re not having fun, you´re not doing it right

& väike päike Hebe
Kasutaja avatar

PostitusPostitas liishu » 25 Mär 2006 16:32

Väga vahva, suurepäraselt kukkus välja ! :)
Aga kuidas te nad haukuma saite?

PostitusPostitas Kaaru » 25 Mär 2006 18:01

Ma vaatsin Farah'i kodulehelt seda reklaami videot. Ma saan vist õieti aru, et see on lühivariant? Kas seda kuskil täispikana ka näha saab? Ma mõtlen just, et kas internetis on üleval.

PostitusPostitas taks » 25 Mär 2006 19:55

:plaks: :D
Enne selle teema lugemist olin ma surmkindel, et see mingi välismaine reklaam. Väga hea!

admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ziil » 26 Mär 2006 23:52

Snowblindil on õigus. Näitleja ise tõdes ka, et ta suhtelks parema meelega vähe teises olukorras dobermannidega. Eks väheke hirm võis nahas olla küll ja seda pahaks panna ka ei saa :irw:

Funny kirjutas:Manne võiks rohkem kasutada reklaamis. Et ei jätaks kurja imagot külge. Noh näiteks pampersipakk hambus beebile mähkmeid toomas...

Dobermann minu jaoks ei ole nö klassikaline pamperseid tassiv koer... iga tõul on oma eesmärk ja omadused. Loodan, et ka tulevikus nii jääb. Kui tahta retriiverit, siis milleks võtta dobermann ;)
... Mitte et dobermann poleks sõbralik ...

liishu kirjutas:Aga kuidas te nad haukuma saite?

Meie koerte haukkumine salvestati ma arvan siis, kui hüppeid (varrukaga) filmiti. Aga eks kõige täpsemini teavad vaid filmimehed ise rääkida.

Kaaru kirjutas:Ma saan vist õieti aru, et see on lühivariant?

Paraku kodukal olev video on tõesti vaid lühiversioon reklaamist. Olen üritanud pihta saada ka pikale variandile, aga siiani pole õnnestunud...

Iseenesest on omal päris põnev vaadata, kuidas kõik kokku pandi. Pisikesed muudatused taustas/valguses jne siin-seal ning lõpptulemus kohe teise ilmega. Tubli töö tehtud filmimeestel selle reklaamiga.

Mannid aastast'90
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gaidah » 27 Mär 2006 09:13

Tubli töö jah :-)
Ja mul hakkab varsti juba "pavlovi refleks" tekkima, kui reklaami muusika hakkab :irw:
Kohe vaatama, et kas on pikk versioon või jälle lühike...
Kui saaks, ausõna mina annaks sellele reklaamile AASTA auhinna :wink:
Kui Elioni reklaam tasuta kõneminutite kohta ja seda reklaami võrrelda, siis ... no pole midagi võrelda...
Parimate soovidega......

Kasutaja avatar

PostitusPostitas õelusejumalanna » 27 Mär 2006 17:58

Reklaam on hea, seda ei saa salata.
Küsimus laiale ringile: millist dobermanni head omadust on selles klipis näha, mis aitaks inimeste silmis ümber lükata tema "murdjakoera" imagot?

& Cesar & Tiger
Kasutaja avatar

PostitusPostitas anni » 27 Mär 2006 18:15

Selles konkreetses reklaamis on dober ikka kõige rohkem oma murdja - imagoga. Ja minul ei ole selle vastu midagi. Minul silm puhkab ilusaid ja jõulisi koeri vaadates...

admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ziil » 27 Mär 2006 21:43

Mind see murdjakoera-imago otseselt ei häiri.
Dobermanni kasutati oma omaduste pärast luurel, jälitusel, valvel jne... see oli ta töö ja eesmärk ning ma ei näe selles mitte midagi halba.

Antud reklaamis ei näidata dobermanni minu meelest kui sõna otseses mõttes murdjat, vaid kui tööd tegevat koera (valvekoera!?). Kui inimesed ise mõtlevad juurde maha murtud ohvrid või närvilisuse või kontrollitamatuse või arvavad, et dobermann ainult hambad irevil ongi, siis pole midagi parata. Teadmatusest tehakse tihtilugu ikka valejäreldusi.
Mina ei reklaamiks põhimõtteliselt dobermanni nt kuldse pähe, sest ta pole seda. Jah, õige sotsialiseerimise jne puhul on dobermann väga sõbralik, nunnu, mis minu jaoks on väga normaalne, kui mitte öelda elementaarne.
Paraku reklaamidel on aga meeletu mõju inimestele, mis võib viia valede arusaamadeni. Üksnes nende arusaamade põhjal kahjuks võetakse tihtipeale koer... Ja dobermann ei ole koer, keda ülepeakaela nö pamperseid tassivaks koeraks pidades oleks hea võtta. Igale inimesele lihtsalt ei sobi dobermann mitte. Pigem karta, kui kahetseda.
Seetõttu pigem las olla dobermann selline nagu dobermann on. Kes peab teda murdjaks, siis hästi... pidagu. Keda aga see tõug huvitab sügavuti, see uurib, käib ja vaatab ning teeb omad järeldused dobermannist. Kui aga vale-imago/kuulujuttude tõttu jääb kuts võtmata, siis on väga hea - vale kasvatuse puhul võib dobermann ka kontrollimatuks murdjaks osutuda.
Ahjaa. Ja muidugi kindlasti on ka mingi hulk inimesi, kellele dobermanni kuri-imago meeldib ja just sellepärast võtavad selle tõu... Õnneks tänapäeva ühiskond on järjest vähem tolerantne valimatult hammustavate või ründavate koerte suhtes. Nii et ehk väheneb edaspidi ka ainult sellistest omadustest huvitunute hulk ja kodudes pole nii palju "kurju-hammustavaid-diivanipatju".

Ja veel ääremärkusena:
Seekord ei olnud see reklaam üldse mõeldud dobermanni promomisena, vaid prioriteediks oli õlu...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas MiliaM » 27 Mär 2006 22:06

Selles reklaamklipis osales ka meie oma bussijuht Andrus, keda mõni teist on ka varem märganud mõnes poliitilises ja vähempoliitilises reklaamklipis. Andrus seekord suures kaadris siiski ei ole, seekord oli ta kiilaspäine valvurile näkku sülitav vang. Aga üldiselt võib suure saladusekatte all öelda, et lõpus kõrtsistseenides ei ole klaasides teps mitte reklaamitav õlu. Põhjus tegelt väga proosaline - kuna klippe filmiti mitu korda ja kogu aeg pidi ka ju jooma, siis lõpuks sai õlu lihtsalt otsa... Ja nii toodigi poest juurde konkurendi märjukest klaasidesse! :roll:

Mannid aastast'90
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gaidah » 28 Mär 2006 09:16

MiliaM kirjutas:... Aga üldiselt võib suure saladusekatte all öelda, et lõpus kõrtsistseenides ei ole klaasides teps mitte reklaamitav õlu. Põhjus tegelt väga proosaline - kuna klippe filmiti mitu korda ja kogu aeg pidi ka ju jooma, siis lõpuks sai õlu lihtsalt otsa... Ja nii toodigi poest juurde konkurendi märjukest klaasidesse! :roll:

:irw: :shh: aga sellest vaikib ajalugu...
Parimate soovidega......

Kasutaja avatar

PostitusPostitas marie » 28 Mär 2006 13:10

MiliaM kirjutas:Aga üldiselt võib suure saladusekatte all öelda, et lõpus kõrtsistseenides ei ole klaasides teps mitte reklaamitav õlu. Põhjus tegelt väga proosaline - kuna klippe filmiti mitu korda ja kogu aeg pidi ka ju jooma, siis lõpuks sai õlu lihtsalt otsa... Ja nii toodigi poest juurde konkurendi märjukest klaasidesse!

Heh, vedas vist, et näitlejatele üldse õlut anti, mitte limonaadi vms alkovaba jooki :)

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 28 Mär 2006 18:31

Maine ja selle kujundamine läks omaette teemaks.

Aga õlu on täitsa joodav tõesti :irw: (AP läks kah reklaami ohvriks)
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ziil » 14 Juun 2006 10:15

Täispikk reklaam:
http://www.hfpuls.ee/flash/
(vali: Reklaam -> Telereklaam)

Eliise ja Betty ja Viiru
Kasutaja avatar

PostitusPostitas puppet- » 30 Aug 2006 17:09

Mis maa reklaam see on? Eesti??
:oops: :hups:
:angel:

Mannid aastast'90
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gaidah » 30 Aug 2006 17:23

No kui Eesti koerad reklaamis ja Eesti (Pärnu) toodet reklaamivad, siis loodetavasti on Eesti reklaam... :irw:
Niipalju võiks oma kodus toimuvaga kursis olla, et Pulsi õlut toodetakse Pärnus.. :wink:
Parimate soovidega......

Kasutaja avatar

PostitusPostitas oshanamehs » 30 Aug 2006 17:50

WOW!!! No see teema oli mulle kahe silma vahele jäänud kuidagi :oops:

Tõeliselt äge - fantastiline! Koerad ajavad lausa ihukarvad püsti - niivõrd võimsad ja loomutruud! No on ikka töökoerad... Ei tea kuidas ei sattunud seda varem nägema ei siin kojas ega ka TV-s... :(
...afgaan ei ole kõige lollim tõug maailmas!!!...

Tapjataks, blondsakslane ja optimist
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Laura » 30 Aug 2006 18:17

Gaidah kirjutas:No kui Eesti koerad reklaamis ja Eesti (Pärnu) toodet reklaamivad, siis loodetavasti on Eesti reklaam... :irw:
Niipalju võiks oma kodus toimuvaga kursis olla, et Pulsi õlut toodetakse Pärnus.. :wink:
Usun, et Puppeti vanemad eelistaksid, kui ta õlletootmisest ja -tootjatest midagi ei teaks :wink: .

& Ferry
Kasutaja avatar

PostitusPostitas jessy » 30 Aug 2006 22:34

algul mõtlesin ka mina , et need on välismaised tegijad . Aga enäe - mihuke tore üllatus!

Eliise ja Betty ja Viiru
Kasutaja avatar

PostitusPostitas puppet- » 14 Sept 2006 20:35

Ma arvasin algul sama mis jessy :hups:

admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ziil » 20 Mär 2007 15:29

Head uudised :)
Antud reklaam võitis omas kategoorias reklaamikonkursil Kuldmuna (I koht):
http://eral.vertical.ee/kuldmuna/index.php?page=voitjad

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ex » 20 Mär 2007 15:40

Mina pole seda reklaami näinud, kuigi olen stabiilne telekavaataja. Aga ütleks, et kui ei tea siis ei arvaks ka, et meil tehtud. Ja õllesorte kahjuks ka ei tea, kuna pole õllesõber.
Inimesed, elame sõbralikult.

Mannid aastast'90
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gaidah » 20 Mär 2007 15:58

ziil kirjutas:Head uudised :)
Antud reklaam võitis omas kategoorias reklaamikonkursil Kuldmuna (I koht):
http://eral.vertical.ee/kuldmuna/index.php?page=voitjad

WOW mis uudised :)
Nääh, mu auhindamise soov läkski täide :wink: :)
Parimate soovidega......

Kasutaja avatar

PostitusPostitas SissyJ » 06 Veebr 2009 23:01

EDIT: Kustutasin eelmise postituse, kuna sain juba vastuse, ilmselt oli pilt ikka fotosopatud
Andestagem oma lemmikuile nende puudused, sest meie enda omad on kujundatud nende näo järgi.

Mine Dobermann -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline