Keilast ostetud dobermannidest

- pikk terav nina - alati kõigeks valmis

PostitusPostitas MARTINROOS » 23 Veebr 2010 00:04

Lugupeetud kodakondsed. Venemaa paberid võivad Teil ka saamata jääda,nagu juhtus minu doberiga.Müüja elab ise Eestis,kutsika tõin Keilast.Ärge jääge uskuma lubadusi,et läheb kaua aega ja Venemaa on suur ja lai.Tehke eraldi väga põhjalik leping selle kohta millal peavad paberid korda saama.Veel parem nõuanne:ärge ostke tõukoera kui kohe pabereid ei saa.Eesti Vabariigi kõige kallima KRANTSI Wanda omanik.

Dream Destiny
Kasutaja avatar

PostitusPostitas rotten » 23 Veebr 2010 00:15

Sa ei ole esimene ja tõenäosus on, et ei jää ka viimaseks, kahjuks. See on ammu teada probleem. Kõige kurvem ongi see, et uued kutsikaomanikud usuvad, et nende kutsikas tuleb Venemaalt. Osad saavad paberid, teised mitte. Kes seda teab, kuidas ja mismoodi.

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 23 Veebr 2010 00:32

Ja kui ka saavad paberid, ei ole iial kindel, et see kutsikas on nende vanemate järeltulija, kes tõutunnistusele kantud on.
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 23 Veebr 2010 00:37

Kui kaua aega juba möödas on? Mida koera müünud inimene praeguseks ise selle kohta ütleb? Ma ei taha müüjat õigustada aga paberite kätte saamine võib tõesti kaua aega võtta (minu 8 kuuse paberid jõudsid Saksamaalt täna näiteks).
If you´re not having fun, you´re not doing it right

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Classics » 23 Veebr 2010 00:51

Snowblind kirjutas:Kui kaua aega juba möödas on? Mida koera müünud inimene praeguseks ise selle kohta ütleb? Ma ei taha müüjat õigustada aga paberite kätte saamine võib tõesti kaua aega võtta (minu 8 kuuse paberid jõudsid Saksamaalt täna näiteks).

MARTINROOS kirjutas:Ja lisame kotta veel ühe 3 aastase emase musta dobermanni Wanda,kes on tänu petturist kutsikamüüjale Eesti Vabariigi kõige kallim KRANTS.

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 23 Veebr 2010 11:40

Selge. Kui jutt on aastatest siis ilmselt on asi tõesti milleski muus

PostitusPostitas MARTINROOS » 24 Veebr 2010 22:13

Minu doberi ostust saab aprillis juba 3 aastat.Kutsikamüüja,keda ma päris hästi tean,muudkui aga lubab.Kohe kohe saab paberid korda aetud ja nii aina edasi.Paar kuud tagasi võttis mu abikaasa temaga ühendust ja nüüd lubas märtsis raha tagasi maksta.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 25 Veebr 2010 09:49

Kuu aega tagasi sündis uus pesakond, ilmselt kui karja lolle leiab, siis saategi võibolla raha tagasi. 2 kuuselt saab neid realiseerima hakata.
siinkohal muidugi tervitused Eesti esikasvatajatele, kes oma isast paberiteta pesakonna jaoks jagavad. :twisted:
http://www.toyalba.ru/i_sale_dober.html
I might be cruel heartless BITCH... but at least I'm GOOD at it!

ja bokserid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tamara » 25 Veebr 2010 12:29

Kui tahate 100%kindel olla-et kutsikas saab toupaberid siis helistage RKFisse ja kusige-kas kutsikate pesakondade akteerimis akt on kohal.Ainult selle akti alusel saate toutunnistused.Isegi-kui kutsika kaart on olemas aga akti RKFs mitte-toutunnistust ei saa.

ja bokserid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tamara » 25 Veebr 2010 12:49

MARTINROOS kirjutas:Lugupeetud kodakondsed. Venemaa paberid võivad Teil ka saamata jääda,nagu juhtus minu doberiga.Müüja elab ise Eestis,kutsika tõin Keilast.Ärge jääge uskuma lubadusi,et läheb kaua aega ja Venemaa on suur ja lai.Tehke eraldi väga põhjalik leping selle kohta millal peavad paberid korda saama.Veel parem nõuanne:ärge ostke tõukoera kui kohe pabereid ei saa.Eesti Vabariigi kõige kallima KRANTSI Wanda omanik.

Nii palju kui minu kaudu on Venemaalt kutsikaid ostetud-koik oigel ajal said toutunnistused katte!Mina ise sain oma koerale mais katte-kutsika veebruaris.Aga tegemist ikkagi kutsika kasvatajatega Venemaalt.Ja sealt ei ole lihtsalt realnee osta kutsikas koos paberitega.Selline seadus-mis teha.Saad muidugi kull-aga kutsikas on juba pool koera(4-6 kuused).Mulle selline variant ei sobi.

PostitusPostitas kaica » 26 Veebr 2010 17:05

Kas selles on keegi selgusele jõudnud, kas isik nimega Natalja Dmitrieva üldse eksisteerib? Nii palju, kui mina olen aru saanud, teda olemas ei pidavatki olema. Google otsing ei andnud samuti midagi antud isiku kohta välja, kuigi mingid andmed peaks siiski olemas olema, kui tegemis on reaalse inimesega.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas maris » 26 Veebr 2010 17:36

Koer autos? Meil ka! Sakste koerad sõidavad turvaliselt Variocage puuris.

ja bokserid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tamara » 26 Veebr 2010 17:38

kaica kirjutas:Kas selles on keegi selgusele jõudnud, kas isik nimega Natalja Dmitrieva üldse eksisteerib? Nii palju, kui mina olen aru saanud, teda olemas ei pidavatki olema. Google otsing ei andnud samuti midagi antud isiku kohta välja, kuigi mingid andmed peaks siiski olemas olema, kui tegemis on reaalse inimesega.

Eksisteerib.Google otsingusse tuleb ainult vene keeles kirjutada.

PostitusPostitas kaica » 26 Veebr 2010 17:47

Oh, tänud teile. Ma ei tulnud selle pealegi, et vene keeles kirjutada, heh.

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 27 Veebr 2010 12:20

Sama kennelnimega aga täitsa reaalselt Venemaalt selle isiku käest on ka koeri toodud. Doberitest ei tea aga vene toyd küll.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 27 Veebr 2010 19:42

Snowblind läheb ja häbeneb nüüd natuke nurgas. Dobermanniinimeselt selline avaldus?
Tõde on see, et viimane paberitega dobermannide pesakond tuli sealt aastal 2005. Kas ka paberitel olevad vanemad tõesed on ma kahtlen, sest neid vaadates tundub, et dobermannid elavad igavesti.
http://register.kennelliit.ee/reg/index.php?page=Breeder&BreederID=9519

Kui seda KA kodukat vaadata, siis on ju aru saada, et dobermann pole selle kenneli tõug.

PostitusPostitas MARTINROOS » 27 Veebr 2010 23:28

Lugupeetud kodakondsed. Räägime ühest kindlast nn.koerakasvatajast,kes ilmselt ka ise tegeleb keelatud veterinaarsete toimingutega.Augustis andis tuttav oma isase paaritamiseks.Tulemuseks oli koeraomaniku pettumus,sest emane ei tiinestunud. Mõni aeg hiljem müüdi sealt jälle kutsikaid. See on järjekordne mõtlemisaine.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 28 Veebr 2010 11:38

Viimati kuulsin ma lugu, et üks eelmisel aastal sündinud pesakond ei saanud pabereid kuna kõik olid praagid. Praagi eest 800 euri küsida on muidugi "kõva sõna". :evil:

PostitusPostitas MARTINROOS » 28 Veebr 2010 15:26

Head kodakondsed.Tahan omalt poolt kõik teha ,et sellise asjaga kuidagimoodi võidelda.Olen päris palju asju läbi mõelnud ja ootan Teie poolt häid ideid.Eesti Vabariigis peaksid ju ka mingisugusedki seadused maksma.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kurimoor » 28 Veebr 2010 15:41

Ostu-müügileping on olemas?

PostitusPostitas MARTINROOS » 28 Veebr 2010 16:31

Leping on olemas,aga sellel puuduvad nii isa kui ema reg.numbrid.Ostes esimest korda "tõukoera" ei osanud ma midagi küsida ega nõuda.

PostitusPostitas angelen » 28 Veebr 2010 16:55

MARTINROOS kirjutas:Minu doberi ostust saab aprillis juba 3 aastat.Kutsikamüüja,keda ma päris hästi tean,muudkui aga lubab.Kohe kohe saab paberid korda aetud ja nii aina edasi.Paar kuud tagasi võttis mu abikaasa temaga ühendust ja nüüd lubas märtsis raha tagasi maksta.

Teises postituses tundsid huvi, kas siin riigis seadused ka maksavad.
Suhtle müüjaga, vahest siis maksabki Sulle raha tagasi. Igatahes on kokkuleppe saavutamine lihtsam ja odavam kui kohtusse pöörduda. Samas kukub Sul, nagu kirjutad, aprillis nõude esitamise tähtaeg. Seega tuleb Sul kokkuleppe saavutamise osas selgusele jõuda vähemalt paar nädalat enne seda.

PostitusPostitas MARTINROOS » 28 Veebr 2010 19:46

Lugupeetud kodalane.Sellelt koeramüüjalt ei saa ma kunagi raha tagasi.Sellega ei ole ma ka arvestanud.Asi on põhimõttes,et sellised asjad enam ei korduks.Et inimesed teaksid kellega on tegemist.Ei ole mina ainuke petetu.

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 28 Veebr 2010 20:51

katleen kirjutas:Snowblind läheb ja häbeneb nüüd natuke nurgas. Dobermanniinimeselt selline avaldus?

Esitati küsimus, et kas sellise nimega inimene üldse on olemas. On küll ja kasvatab toy terjereid. Tema suhtest doberitega ei tea küll midagi.

ja bokserid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tamara » 28 Veebr 2010 21:07

Kellest jutt ültse on ?Kas sellel koeramüüal nimi ka on olemas?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Classics » 28 Veebr 2010 22:59

MARTINROOS kirjutas:Leping on olemas,aga sellel puuduvad nii isa kui ema reg.numbrid.Ostes esimest korda "tõukoera" ei osanud ma midagi küsida ega nõuda.

Kui leping on olemas, siis seal on ehk kirjas ka mida ja millistel tingimustel ostetakse. Siinkohal aga tekib küsimus, mida müüjalt nõuda. Nagu aru saada, siis raha tagasi nõudma ei minda... aga ega tsiviilvaidluses muud eriti nõuda saagi kui lepingu täitmist.
Aegumise tähtaeg saabub lepingu sõlmimisest. Kui koer saab aprillis 3 aastaseks, siis on ilmselt veel paar kuud aega.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Muhv » 01 Mär 2010 10:25

katleen kirjutas:Kuu aega tagasi sündis uus pesakond, ilmselt kui karja lolle leiab, siis saategi võibolla raha tagasi. 2 kuuselt saab neid realiseerima hakata.
siinkohal muidugi tervitused Eesti esikasvatajatele, kes oma isast paberiteta pesakonna jaoks jagavad. :twisted:
http://www.toyalba.ru/i_sale_dober.html

Kui vanemaid otsida, siis leidub infot omanike kohta

http://www.articus.eu/?page_id=22

http://www.dobermann.ee/index.php?lang=est&main=70
Ei ole ühtegi häda mille vastu ei aitaks pehmed kõrvad, soojad silmad, märg nina ja sõbralik saba ;)
http://jussimotted.blogspot.com/

& Nero

PostitusPostitas sirli » 01 Mär 2010 17:39

See ongi juba teada ju, et endise Hainide kenneli kasvatajad...
We learn from failure, not from success!

PostitusPostitas Dober » 22 Mär 2010 13:32

MARTINROOS kirjutas:Lugupeetud kodakondsed. Venemaa paberid võivad Teil ka saamata jääda,nagu juhtus minu doberiga.Müüja elab ise Eestis,kutsika tõin Keilast.Ärge jääge uskuma lubadusi,et läheb kaua aega ja Venemaa on suur ja lai.Tehke eraldi väga põhjalik leping selle kohta millal peavad paberid korda saama.Veel parem nõuanne:ärge ostke tõukoera kui kohe pabereid ei saa.Eesti Vabariigi kõige kallima KRANTSI Wanda omanik.

Olen alles värske "kodaline" ja kirjutama ajendas just see teema. Nimelt paneb mind imestama, et postitusi lugedes võib aru saada, et kõik teavad müüjat, kellega tegu on, kuid ette ei võeta midagi??? Kogenud dobermanni-kasvatajad ei pea vajalikuks inimesi hoiatada?
Ka ise ostsin kolm aastat tagasi Keilast dobermanni, pabereid ootan Venemaalt tänaseni, müüja lubab, lubab ja lubab....
Koer on tore ja tänu pidevale treeningule-koolitusele vahva pereliige, kuid näitused on meie jaoks tänu paberite puudumisele kahjuks ainult unistustes võimalikud...Lisaks oli sellel kutsikal ka (vististi kaasasündinud või geneetiline) nahahaigus, millega käisime erinevate spetsialistide vastuvõttudel. Ravi kestis umbes aasta ning maksis topelt koera ostuhinnast, kuid selle tulemusel saime ka haigusest võitu, mis on kõige tähtsam.

Vastukajana siis teema algatajale.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 22 Mär 2010 13:56

Eesti kasvatajad on kõik Reet Kausiga seotud. Neil on kas sealt koer, on nad ise andnud sinna kutsika või jagavad oma isast. Seega veri on paksem kui vesi.
Samas dobermanni tahtja võiks ikka pisut rohkem eeltööd teha. Mina olen alati kui keegi on võtnud vaevaks küsida, oma arvamust avaldanud. Nii kaua kui tahetakse lõigatud dobermanne ilma vaevata saada, nii kaua on ka see Keila müügipunkt avatud.

Lisaks oled sa ka ise oodanud 3 aastat, mis siis nüüd muutus?

PostitusPostitas Dober » 22 Mär 2010 14:20

katleen kirjutas:Eesti kasvatajad on kõik Reet Kausiga seotud. Neil on kas sealt koer, on nad ise andnud sinna kutsika või jagavad oma isast. Seega veri on paksem kui vesi.
Samas dobermanni tahtja võiks ikka pisut rohkem eeltööd teha. Mina olen alati kui keegi on võtnud vaevaks küsida, oma arvamust avaldanud. Nii kaua kui tahetakse lõigatud dobermanne ilma vaevata saada, nii kaua on ka see Keila müügipunkt avatud.

Lisaks oled sa ka ise oodanud 3 aastat, mis siis nüüd muutus?

Eeltööd tegin küll, kuid ega keegi ju alguses ei räägi, et sealsed koerad tegelikkuses pabereid ei saa - nagu isegi väitsid, et "veri on paksem kui vesi".
Tunnistan, et olen tõesti need kolm aastat elanud oodates, et lubadused täidetakse, kuid nähes teema algataja postitust, otsustasin ka enda loo kirja panna. "Venemaalt saabuvate" paberite osas ma tõesti ei oma ettekujutust nende liikumise kiiruse osas, seda enam kui kogu aeg ka lubatakse (ja pikka liikumise aega kinnitavad agaralt ka teised kasvatajad!). Samas on rõõm koerast piisavalt suur, et mitte raisata seda mõttetule kemplemisele - selle asemel veedan aega koeraga nii treenides kui mängides.
Aga palun anna mulle nõu, kust osta dobermann, kellega võiksin käia ka näitustel?

rehabiliteeritud

PostitusPostitas Edelweiss » 22 Mär 2010 14:22

Mul on ka selle naisega olnud kokkupuude 2007 aasta lõpus (novembris- detsembris).
Soovisin kutsikat vice versa kennelist. Venemaalt toodud ilus pruun kupeeritud emane kutsikas.
Kirjutasin, sain Reeda numbri ja helistasin.
Käisime kutsikat vaatamas, näidati mingeid vene pabereid, millest ma midagi aru ei saanud ja näidati kutsikat, kellel peas verine hiljutine arm, mille peale provva rääkis, et teised on mänguhoos hammustanud (neid arme oli pealael veelgi).
Mõtlesin kodus ümber ja viisakalt helistasin, et ma siiski ei soovi seda kutsikat.
Sain sõna otseses mõttes kriiskava kileda häälega naiselt sõimata ja mulle öeldi, et MINA olen süüdi, et temal on kutsikas kodus ja et temal ei ole raha (kutsika eest küsiti 9000).
Ebameeldiv inimene...väga ebameeldiv ja räpane on ka koht kus ta elab..

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 22 Mär 2010 14:25

Aga palun anna mulle nõu, kust osta dobermann, kellega võiksin käia ka näitustel?

Miks näiteks Yacheerose kennel ei sobi? Kuna on lõikamata?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 22 Mär 2010 14:37

Mul on ka selle naisega olnud kokkupuude 2007 aasta lõpus (novembris- detsembris).
Soovisin kutsikat vice versa kennelist. Venemaalt toodud ilus pruun kupeeritud emane kutsikas.

Vice Versa pole ju Reet Kaus?

rehabiliteeritud

PostitusPostitas Edelweiss » 22 Mär 2010 14:49

vice versa kutsikas oli selle Reeda käes millegipärast.Keilas.
Ega ma teadlikult paberiteta kutsikat ei ostaks.
Tahtsin vice versast kutsikat aga suunati selle naise poole.

PostitusPostitas Dober » 22 Mär 2010 14:55

katleen kirjutas:

Miks näiteks Yacheerose kennel ei sobi? Kuna on lõikamata?

Minule sobib see kennel väga hästi ja kuna mul koeral ju pabereid ei ole, siis minule teadaolevalt minu koera esivanemate seas on just selle kenneli esindajad ning ka tema ise peaks sinna kuuluma!
Vähemalt nii mulle väideti!
Enne koera võtmist uurisin põhjalikult kenneleid, mis dobermannide ühingu lehel üles olid loetletud. Toimib ka selline skeem, nagu eelpool on kirjeldatud - soovitatakse müüjat, kellest kogu teema alguse sai.

PS: Eelkõige hakkas mulle dobermann tõuna meeldima iseloomu kirjelduste põhjal ja seda juba nii ammu, et siis ainult lõigatuna neid igal pool eksponeeritigi.
Praeguseks ei ole minu jaoks peamine, et koer oleks lõigatud, vaid pigem tahan olla kindel tema vanemates ja tervises

PostitusPostitas Dober » 22 Mär 2010 14:59

Edelweiss kirjutas:Mul on ka selle naisega olnud kokkupuude 2007 aasta lõpus (novembris- detsembris).
Käisime kutsikat vaatamas, näidati mingeid vene pabereid, millest ma midagi aru ei saanud ja näidati kutsikat, kellel peas verine hiljutine arm, mille peale provva rääkis, et teised on mänguhoos hammustanud (neid arme oli pealael veelgi).
Mõtlesin kodus ümber ja viisakalt helistasin, et ma siiski ei soovi seda kutsikat.
Sain sõna otseses mõttes kriiskava kileda häälega naiselt sõimata ja mulle öeldi, et MINA olen süüdi, et temal on kutsikas kodus ja et temal ei ole raha (kutsika eest küsiti 9000).
Ebameeldiv inimene...väga ebameeldiv ja räpane on ka koht kus ta elab..

Mainisid arme koera pealael. Oskad sa öelda, millest need tekkida võisid?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 22 Mär 2010 15:01

Enne koera võtmist uurisin põhjalikult kenneleid, mis dobermannide ühingu lehel üles olid loetletud. Toimib ka selline skeem, nagu eelpool on kirjeldatud - soovitatakse müüjat, kellest kogu teema alguse sai.

EDÜ lehel ei soovitata ju Venemaa "paberitega" koeri.
Ja, mis soovitaja räägib?

PostitusPostitas Dober » 22 Mär 2010 15:06

katleen kirjutas:

Vaatasin läbi EDÜ lehel olevad kennelid, eeldan, et nendest kennelitest ostetud koerad on paberitega.
Ja Keilast soovitavad osta just nende samade kennelite esindajad, kui helistada koerasooviga ja lähiajal pesakonda planeeritud ei ole, kahjuks.
Lõpuks ei teagi enam, keda uskuda ja keda mitte.

PostitusPostitas Dober » 22 Mär 2010 15:07

katleen kirjutas:

Katleen, kas Sa enda koera päritolus saad kindel olla, arvestades seda, et kõik kasvatajad on omavahel seotud?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 22 Mär 2010 15:10

Mis minu koera päritolul viga on? Pole nagu märganud ennast kiunumas?

PostitusPostitas kaica » 22 Mär 2010 15:15

katleen kirjutas:Samas dobermanni tahtja võiks ikka pisut rohkem eeltööd teha.

Selle eeltööga on aga nii, et mina isiklikult uurisin ikka kuid enne kui koera ostma hakkasin, kuid negatiivset infot antud kasvataja kohta ei leidunud/ei suutnud leida/ei avaldatud.
Alles siis, kui koer juba kodus ringi askeldas ning kotta tutvustusteema tegin sain aru, et midagi on valesti - selga lennati igast ilmakaarest. Uurima hakates sain vastuseks: " Eiei, mina ei saa rääkida sellist asja, pead ise jälile/selgusele jõudma".
Seega need, kes teadsid, lihtsalt ei olnud nõus selgitustööd tegema.
Nii, nagu MARTINROOSI koer, on ka minu kutsikas väga arg ja ebakindel. Viimane hakkas vaikselt juba agressiivsuse vormi võtma.
Mis selle põhjustajaks on, võib vaid oletada, kuid ma pole kindel, kas tahaksingi teada..
Igatahes kui kunagi peaks minema taas ostuks, siis olen juba kõvasti targem ning abi on ka tekkinud, uutest, tutvustest.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 22 Mär 2010 15:18

Kas sa enne koeravõttu küsisid ka mõne kodalase käest? Ma arvan, et oleks saanud ka ausaid vastuseid. Hiljem selgunud tõde on ikka valus.

PostitusPostitas Dober » 22 Mär 2010 15:19

katleen kirjutas:Mis minu koera päritolul viga on? Pole nagu märganud ennast kiunumas?

Ma pole öelnudki, et midagi viga oleks. Eeldan,et sul paberid olemas ja kõik OK.

Minul seda õnne pole olnud ja minu arvates ei ole "kiunumine", kui üritan saada selgust, kust on võimalik osta TERVE loom, kelle sugupuus saaks ka kindel olla.
Olles maksnud koera eest 15 000 ja ravi eest lisaks 20 000, leian, et mul on õigus teada! Selle raha eest saab auto, jumala eest!

PostitusPostitas kaica » 22 Mär 2010 15:21

Konkreetseid kasutajaid nimetada küll ei saa, sest olen postkasti vahepeal tühjendanud, kuid uurisin nii siit kui ka kutsu.ee'st ning negatiivne vastukaja jäi saamata.
On küll valus tõde tagant järele, vägagi.

Edit: Siin mainiti täketest kutsika pealael - ka minu kutsil olid need. Mõned juba armistunud, mõned veel kärnas. Huvitav millest?

PostitusPostitas Dober » 22 Mär 2010 15:23

kaica kirjutas:
katleen kirjutas:Samas dobermanni tahtja võiks ikka pisut rohkem eeltööd teha.

Selle eeltööga on aga nii, et mina isiklikult uurisin ikka kuid enne kui koera ostma hakkasin, kuid negatiivset infot antud kasvataja kohta ei leidunud/ei suutnud leida/ei avaldatud.
Alles siis, kui koer juba kodus ringi askeldas ning kotta tutvustusteema tegin sain aru, et midagi on valesti - selga lennati igast ilmakaarest. Uurima hakates sain vastuseks: " Eiei, mina ei saa rääkida sellist asja, pead ise jälile/selgusele jõudma".
Seega need, kes teadsid, lihtsalt ei olnud nõus selgitustööd tegema.
Nii, nagu MARTINROOSI koer, on ka minu kutsikas väga arg ja ebakindel. Viimane hakkas vaikselt juba agressiivsuse vormi võtma.
Mis selle põhjustajaks on, võib vaid oletada, kuid ma pole kindel, kas tahaksingi teada..
Igatahes kui kunagi peaks minema taas ostuks, siis olen juba kõvasti targem ning abi on ka tekkinud, uutest, tutvustest.

Sarnased kogemused Kaica`ga siis ka minul... Keegi ei julge rääkida tõtt aga pärast noomimas on kõik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 22 Mär 2010 15:25

Dober kirjutas:
katleen kirjutas:Mis minu koera päritolul viga on? Pole nagu märganud ennast kiunumas?

Ma pole öelnudki, et midagi viga oleks. Eeldan,et sul paberid olemas ja kõik OK.

Minul seda õnne pole olnud ja minu arvates ei ole "kiunumine", kui üritan saada selgust, kust on võimalik osta TERVE loom, kelle sugupuus saaks ka kindel olla.
Olles maksnud koera eest 15 000 ja ravi eest lisaks 20 000, leian, et mul on õigus teada! Selle raha eest saab auto, jumala eest!

Jah, tänan küsimast, minu koeral on paberid korras. On ostetud Venemaalt 400 $ eest, koos paberitega.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas maris » 22 Mär 2010 15:27

Minult küll keegi midagi küsinud ei ole... Enne koeraostu siis.
Koer autos? Meil ka! Sakste koerad sõidavad turvaliselt Variocage puuris.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 22 Mär 2010 15:27

Mis tähendab noomimas. Ma tõesti ei käi kutsu.ee-s , aga kojas said sa Kaica tõde kuulda siis kui sul "tegu" juba tehtud. Minu käest pole keegi küsinud, kas ikka Keilast koera tasub osta.

PostitusPostitas kaica » 22 Mär 2010 15:31

Pole vastupidist väitnudki :). Parem hilja, kui mitte kunagi.

Järgmine

Mine Dobermann -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline