Kuldsete foorum

- populaarsed ja mitte nii populaarsed

Kuldsete foorum

PostitusPostitas DogLover » 06 Veebr 2012 18:16

Vabandan enne ette ja taha, et siia peale EKRÜ foorumi ühe foorumi veel lisan. Lihtsalt, seal foorumis pööratud tähelepanu pigem näitustele ja nii.

http://kuldneretriiver.forum.co.ee/

Kellel mingisuguseid probleeme foorumiga, siis palun kirjutage: kuldne.info@gmail.com

Ma tean, et foorum on veel algne ja teemasid ei ole veel nii palju. Ma püüan seda paremaks teha.
Happiness is a happy dog.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heili » 07 Veebr 2012 22:25

Tere tulemast!
Kuldsete foorum, nagu sa õigesti mainid, on olemas: siin Praegu on ainus aktiivne osa näitusetulemused, muud arutelud on välja surnud, sest keegi ei taha väga avalikult lobiseda või pole tal selleks aega.
Kasvatajad suhtlevad võimalike kutsikahuvilistega oma kodulehtede ja kuldete retriiverite tõuühingu kaudu.
Minu kogemus foorumitega - kui pole kriitilist massi kaasalööjaid, ei saa asjast asja.
V-o tasub esialgu olemasolevates kaasa lüüa, üritustega liituda (nt sel laupäeval on Forelli tn spordihoones kuldsete retriiverite erinäitus) ja nii kogemusi omandada, sh ka selle kohta, milleks oleks uut foorumit vaja.
Edu tegemistes!
Tarkus tuleb meieni sageli valuliselt ja väikeste osade kaupa.

PostitusPostitas DogLover » 08 Veebr 2012 18:10

Tere jah,

aitäh tagasiside eest! Aga see tõepoolest ongi nii... Suurem seltskond tõesti parem.
Happiness is a happy dog.

Mine Retriiverid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 1 külaline