Kiharakarvalise näitamine näitustel

- populaarsed ja mitte nii populaarsed
Kasutaja avatar

Kiharakarvalise näitamine näitustel

PostitusPostitas Muhv » 27 Aug 2010 15:34

Tere kõigile,

Selline küsimus, et tulemas on jõulushow, ning mu tuttav perekond otsustas, et panevad oma kiharakarvalise poisi ka välja. Kuna mina ilmselt nende silmis üdini paadunud koeraja, siis nad palusid, et kas ma Ottot näidata ei saaks. Iseenesest ma usun, et saaksin hakkama, paraku piirneb mu kogemus saksa lambakoerte ja ühe apenzelleri näitamisega :)

Seetõttu paluksin teie abi, kas te saaksite anda teada, kas kihara saba peab tingimata käes olema (nagu setteril) või saab ka eest näidata ja saba võib all olla?
Samuti oleksin tänulik, kui saaksite panna linke, kus näha selline suht ideaalstoika ja loomulikult kõik nõuanded on teretulnud...

Parimatega,
Maris
Ei ole ühtegi häda mille vastu ei aitaks pehmed kõrvad, soojad silmad, märg nina ja sõbralik saba ;)
http://jussimotted.blogspot.com/

PostitusPostitas irisbert » 27 Aug 2010 15:42

Soovitaks ühendust võtta kennel Gypsys Souliga nemad vast oskavad seda kõige paremini kommenteerida ja aidata kutsika ettevalmistamisel näituseks.

Tim ja Mia
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mariann » 27 Aug 2010 15:53

Soovitan vaadata kenneli Gypsy's Soul kodulehte, seal on hulgaliselt pilte näitustest.
Koer on naeratus ja liputav saba. Vahepealsel pole erilist tähtsust.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas triin933 » 27 Aug 2010 18:19

Tere Maris, saatsin sulle privaatkirja :-). Kiharat näitatakse enamasti nagu kuldset, st pannakse seisma ja hoitakse pead ja saba, saba peaks seljajoonega samal kõrgusel olema. Kuid võib ka eest näidata, sellisel juhul oleks hea kui saba päris jalgade vahel ei oleks ;-)
Rohkem pilte on ka http://kiharakerho.net/ näituse tulemuste all.

Mine Retriiverid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline