Labradoride kennelid välismaal

- populaarsed ja mitte nii populaarsed
Tim ja Mia
Kasutaja avatar

Labradoride kennelid välismaal

PostitusPostitas Mariann » 08 Veebr 2010 15:29

Kas keegi oskab/teab soovitada labradoride kenneleid välismaal (Euroopa piires)? Samuti oleks tore kui soovitaja lisaks paar kommentaari kenneli kohta või räägiks oma kogemusi selle kenneliga. Olen ise ka uurinud, aga ei tea ju kas kasvataja on usaldusväärne jne, seega oleks tore kui keegi teadjam aitaks.:)
Kindlasti tahaks teada ka labradoride hindu erinevates muudes Euroopa riikides (eriti huvitavad Soome, Läti, Leedu labradori kutsikate hinnad).

Ma palun - ei taha suvalisi linke, vaid kenneleid mida tõesti võib usaldada ja kus on tõesti kenad koerad (kellel kõik nõuded täidetud, käinud näitustel ja katsetel) ja kust võib saada tõsiselt hea koera! :P
Koer on naeratus ja liputav saba. Vahepealsel pole erilist tähtsust.

& väike rosin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas :Emma: » 08 Veebr 2010 17:20

Sellele küsimusele saab vastata ainult subjektiivselt. Keda üks inimene peab maailmatasemel kasvatajaks, peab teine inimene tõu solkijaks. Inimeste soovitusi võib ju kuulata aga nende järgi loota, et saad igakülgseltväga heal tasemel koera on naiivne. Targem oleks mõelda, mida sina ise eelistad ja luua kasvatajatega isiklikud tutvused ning seeläbi neid tundma õppida- nii leiad enda silmis maailmatasemel koera...ja ka seda ainult võibolla, kui geneetika vimkat ei viska nagu pahatihti juhtub. Kasvatajatevahelised suhted on nagu kõikide inimeste vahelised suhted- kriitika võib olla ikka väga kaheldava väärtusega.
"Pedigree indicates what the animal should be. Conformation indicates what the animal appears to be. But, performance indicates what the animal actually is."

PostitusPostitas Eveon » 08 Veebr 2010 21:25

Kuid miks otsida labradoride kasvatajaid väljaspoolt Eestit? Ma olen märganud, et Eestis on mitmeid vastutustundlikke kasvatajaid, kellelt kutsika võiks muretseda. Needsamad toovad ka uut verd riiki sisse (kui oli mõte äkki uut ja huvitavat soetada) nii et...milleks minna kaugemale otsima? :P
Üks video räägib rohkem, kui tiitlid ja tuunitud pildid

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 09 Veebr 2010 00:42

Lihtsalt mõte- kui on plaan näitusekoer muretseda siis miks mitte leida mõni Eesti kasvataja, kelle koerad ja aretus meeldib ning uurida tema käest. Ma ei tea, kui abivalmis ja sõbralikud labradoride kasvatajad on aga uute huvitavate koerte toomine võib kohalikke kasvatajaid aidata (nt. mõni isane liinidest, mida siinkandis ei ole aga võiks). Soome, Läti ja Leeduga piirdumine võib küll vähendada selle kasutegurit.
If you´re not having fun, you´re not doing it right

Tim ja Mia
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mariann » 09 Veebr 2010 16:00

Ma paari kasvatajaga Eestist suhtlen, eks näis mis saab.
Koer on naeratus ja liputav saba. Vahepealsel pole erilist tähtsust.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas monika » 09 Veebr 2010 22:23

väljast sisse tuues tasub proovida ka algaja õnne :D

PostitusPostitas satu » 27 Apr 2010 14:55

Mõnusad labradorid on kennelis Rossmix, väga pikaajaliste kogemustega kasvatajad.Tasub tuua uut verd.

Mine Retriiverid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline