Soovin koera, aga mul on palju palju küsimusi!!!

- populaarsed ja mitte nii populaarsed

PostitusPostitas irisbert » 19 Aug 2010 07:08

Arvan ,et Heili mõtles TÜ ürituste all nii näituseid,sügis-suvepäevi ,kui ka lihtsalt kokku tulemisi retriiverite omanikega.Soovitan vaadata mõlema ühingu kodulehti seal on ka kirjas mis üritused on lähi ajal tulemas.Üks neist on juba 29.08 tulemas kutsikate ja veteranide schow,soovitan ka sinna minna . :)

PostitusPostitas tuhkatriinu » 19 Aug 2010 10:33

Vaatasin ja et 29 toimub miskit, aga blond noh ei saa aru päris täpselt kus kohas see toimub :) :oops: .

PostitusPostitas tuhkatriinu » 19 Aug 2010 10:48

Pole ka kella aega ja ma tõesti ei tea kuidas sinna Vääna mõisaparki saab? Äkki keegi seletab lihsas keeles. Endal on plaan tegelikult Tallinna minna just see päev ja lõuna ajal sünna. Ja kui mul koera pole kas lähen lihtsalt kohale või?! Ja mis maksab?!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas MiliaM » 19 Aug 2010 11:35

Vääna on nii väike koht, et kui sa ta kaardilt üles leiad, keskristmikul seisma jääd ja koerta häälte suunas liigud, siis jõuad raudselt kohale.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Triinu » 22 Aug 2010 19:14

Väänas toimuva Kutsikate ja Veteranide Show täpsem info kellaaegade kohta ning ka kaart ja kohalesõiduinfo tuleb lähipäevil :)

Jägige Eesti Retriiverite Tõuühingu kodulehekülge.

Aga palju lihtsam on liituda uudiskirjaga: http://www.retriiverid.ee/uudiskiri/.
If you don't own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life. (R.Caras)

Triinu & 2 labradori - Berta ja Eddi
http://www.merrilow.ee

Eelmine

Mine Retriiverid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist