Kust saaks Labradori retriiverid.

- populaarsed ja mitte nii populaarsed

Kust saaks Labradori retriiverid.

PostitusPostitas nannu11 » 29 Aug 2008 07:59

Kust saada Labradori kutsad :(
emast
Ei pea olema paberidega võib ilma ka olla.
Pruunivärvi

PostitusPostitas irisbert » 29 Aug 2008 09:42

Vaata www.retriiverid.ee ja "Kuldses Börsis" on momendil ära anda emane 10 kuune labradori piiga,kuid tema värva on kollane.

PostitusPostitas nannu11 » 29 Aug 2008 10:41

Ma ei taha praegu võtta on plaanis aasat lõppus et vaatan kutsiakid ke son alle ssündinudet.)

PostitusPostitas irisbert » 29 Aug 2008 14:05

nannu11 kirjutas:Ma ei taha praegu võtta on plaanis aasat lõppus et vaatan kutsiakid ke son alle ssündinudet.)

Kuid teema algusest ei olnud võimalik seda välja lugeda sellepärast ma sulle sellise vastuse andsingi.Kuid kirjutasin sulle ka lingi milles on olemas ka tulevased pesakonnad nii ,et võtta ise kätte ja uuri,milline sulle sobib.Edu uue kutsika soetamisel :)

Seda et

PostitusPostitas Nelikassi » 12 Sept 2008 15:27

Kust selle paberiteta loodad saada?
Parimat

PostitusPostitas nannu11 » 20 Sept 2008 13:23

ma ei taha kallid

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Renate » 21 Sept 2008 13:45

kui raha ei ole koera soetada siis kas raha teda hoida ja hooldada ja arstil käia on? Vanust on sul ka veel nii vähe, et mis vanemad arvavad?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas AnneN » 21 Sept 2008 16:48

Kulla nannu, sina oled veel just nii noor, et need asjad pole sinu otsustada, kas teie perre tuleb koer või mitte. Seda teemat ei tasu sul siin foorumis rohem arutada. Kui sul koera saamise soov on, tuleb neid asju arutada kodus ja oma vanematega. Lisaks olen ma veendunud, et retriiver on sinule LIIGA SUUR KOER. Seda koera ei jaksa väike laps lihtsalt kinni hoida. :( Kui vanemad on nõus sulle koera ostma, aga sellega tegelema hakkad sina, tuleb küll tüki maad väiksemaid koeri vaatama hakata. Koerakutsikas on küll jube tore ja nunnu, aga TA EI OLE MÄNGUASI. Tema pärast tuleb sul igal hommikul hakata tervelt tund aega varem tõusma, et jalutama minna. Ja jalutada tuleb ka siis, kui vihma sadada ladistab või kui väljas on 20 kraadi külma ja nina otsagi ei tahaks ukse vahelt õue pista. Ja seda ei tule sul teha nädal aega vaid 10 aastat. Kas sa kujutad ette kui pikk aeg see on ? Sa hakkad siis 20 aastaseks saama ? Aga kui sa enne kuskile mujale õppima suundud ? Kui sul tekib poiss-sõber, kes kogu sinu vaba aja ära võtab ? Mis siis saab ?
Kas siis on maailmas veel üks õnnetu koer, keda kellelegi vaja pole ? Nii, et kasva enne väheke ja vaata, kas paari aasta pärast ikka üldse veel koera tahad. Muideks, näiteks Soomes oli aastaid populaarne olla ''kenneltüdruk''. See on selline laps, kel endal koera pole, aga hirmsasti tahaks ja siis on hakanud sõbraks mõnele koeraomanikule, kelle koeraga ta siis käib mängimas ja kui lubatakse ka jalutamas. Ja lausa loomulikult ei maksta selle eest raha. See on lihtsalt võimalus lapsele tegeleda loomaga, kui tal endal seda pole :D Parem kaalu praegu seda võimalus. Ehk elab sinu kodu lähedal koeri, kes ei ole kurjad ja keda võiksid aeg-ajalt silitamas käia.
hurt ei ole "blondiin"

Mine Retriiverid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline