Lillyst natuke uudiseid

- populaarsed ja mitte nii populaarsed
Anonymous

Lillyst natuke uudiseid

PostitusPostitas Anonymous » 28 Sept 2006 22:09

Et ei ole ma kuhugi kadunud või asi unustatud :) Lubasin keskonnainspektsioonile, et ei torgi aga viimasel ajal on nii palju küsijaid olnud, et panen siis siia kirja kuidas Lillyl löheb ja mis edasi.

Kõigepealt suured suured tänud kõigile, kes annetasid raha Lilly operatsiooniks. Saime kokku peaaegu 9000.- , millest eeldatavasti jätkub esimeseks opiks. Op on plaanitud järgmisesse kuusse.

Lilly on tublisti kosunud ja õppust võtnud, ning on täitsa tore noor Labradoripiiga. Kui tema füüsilised vead parandatud saab, siis loodetavasti on tal ees ilus koeraelu. Kahjuks küll kasv on tal jäädavalt kinni ja suuremaks ta enam ei kasva.

Mis mina edasi teen ? Nii nagu lubasin ,lähen lõpuni, ootan ära uurimise tulemused ja siis vastavalt ka tegutsen. Nii et pöidla-hoidjad olge toeks !

tervitades,

Helen

...ja kõik see Issanda loomaaed
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ilonts » 29 Sept 2006 08:45

Nii vahva on lugeda, et kutsikal hakkab elu joonele saama.

Soovin palju jaksu ja kannatust selles ebavõrdses lahingus!

Ja kutsikale soovin õnnestunud oppi ja kiiret paranemist.

PostitusPostitas irisbert » 29 Sept 2006 12:06

:D Tõest väga hea kuulda andsin minagi oma allkirja Lilly toetuseks.Ja edu Lillyle opideks ja rõõm kuulda tema uuest elust ehk näeks edaspidi ka pilte peale opi kuidas on läinud jne.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Triinu » 29 Sept 2006 20:47

keep going :lehv:
If you don't own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life. (R.Caras)

Triinu & 2 labradori - Berta ja Eddi
http://www.merrilow.ee

& rõõmurullid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas päike » 05 Okt 2006 09:38

Mõni sõna Lillekesest täna siin: :arrow:

Edit:
Minu albumis on Lillekesest pilt, sama mis EPLi paberväljaandes.
Koerala kodanik.

& rõõmurullid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas päike » 10 Jaan 2007 13:46

Jällegi üks uudis Lillest.

Plaanitud on talle teha käpaop 30.01.2007. Kliinikut vast nimetama ei hakkaks. Aeg kliinikuga kokku lepitud, ja kui midagi ootamatut ei juhtu, siis on lootust, et Lilleke saab omale sirge(ma) käpa.

Pilte Lille tänastest tegemistest saab kaeda siit: http://nagi.ee/photos/paike/sets/

ja muidugi ka meie tutvustuse alt.
Koerala kodanik.

& rõõmurullid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas päike » 31 Jaan 2007 10:00

Mõni sõna Lille käpaopist meie tutvustuse all.
Koerala kodanik.

.

PostitusPostitas bemy » 19 Mai 2009 11:15

Ei osanud kuskile seda linki lisada. Arvasin , et see koht on õige.
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=329859
Tundub , et igal oinal tuleb lõpuks oma mihkipäev. :wink:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Blingbling » 19 Mai 2009 11:35

:D Just tulin uurima, kas teema juba siit ka läbi jookseb. Loodame, et siis ka sellele oinale saabus tema mihklipäev.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emma » 19 Mai 2009 11:51

Kui ma seda uudist raadiost kuulsin, ei suutnud ma oma kõrvu uskuda. Prefekt Otsalti näol on siiski tegemist ikka läbinisti mäda inimesega. MOTT.

Millegipärast oli ka minu esimene mõte, et igal oinal oma mihklipäev... :)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Cacib » 19 Mai 2009 11:59

Emma kirjutas:Kui ma seda uudist raadiost kuulsin, ei suutnud ma oma kõrvu uskuda. Prefekt Otsalti näol on siiski tegemist ikka läbinisti mäda inimesega. MOTT.

Millegipärast oli ka minu esimene mõte, et igal oinal oma mihklipäev... :)

Tunned teda isiklikult?

Mina nii ei arvaks, mäda inimene ei oleks nii kõrgel positsioonil (erasektoris ehk oleks see võimalik aga mitte sellises organisatsioonis nagu politsei)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Blingbling » 19 Mai 2009 12:10

Cacib kirjutas:Mina nii ei arvaks, mäda inimene ei oleks nii kõrgel positsioonil (erasektoris ehk oleks see võimalik aga mitte sellises organisatsioonis nagu politsei)

Mina oma senise kogemuse põhjal julgeks just vastupidist väita, pigem kohtab "mädainimesi" kõrgetel kohtadel just riigisektoris, erasektoris oodatakse inimestelt enamasti konkreetseid tulemusi...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emma » 19 Mai 2009 13:35

Mina nii ei arvaks, mäda inimene ei oleks nii kõrgel positsioonil (erasektoris ehk oleks see võimalik aga mitte sellises organisatsioonis nagu politsei)

Ma ei teeks üldistusi. Minu elukaaslane on ka politseinik, nii et mul puuduvad nii positiivsed kui ka negatiivsed eelarvamused politsei kui organisatsiooni suhtes. Mis aga selle konkreetse inimese minu jaoks "mädainimeseks" lahterdab, on nii faktid Lily loo kohta, kui ka nüüd temale esitatavad süüdistused (tean jah, et meil kehtib süütuse presumptsioon, aga seda on tõepoolest väga raske emotsionaalsel tasandil rakendada.)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mellon Collie » 19 Mai 2009 13:42

Riigisektoris on kõige mädamad just kõige kõrgematel kohtadel. Ja see, et Otsalt mäda on, on teada olnud juba väga pikka aega, seni ei ole KaPo lihtsalt nii aktiivselt pidanud oma eksistentsi vajalikkust tõestama. Kuna nüüd tuleb oma palka hakata välja teenima, mitte ei saa enam salajasusele viidata, on oodata nii mõnegi kõige mädama ladvaõuna kompostihunnikusse sattumist. Oli ka aeg.

Mäda tähendab siis korrumpeerunud.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dutch » 19 Mai 2009 13:48

Cacib kirjutas:

Lubage naerda! :irw:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katri » 19 Mai 2009 13:52

Täiesti :OT:, aga kui siin paljudel on kindlad andmed, et riigisektoris on kõige mädamad just kõrgematel kohtadel, siis miks te oma infot vaka all olete hoidnud ja vastavatele instantsidele sellest teada ei ole andnud. Tõenäoliselt KAPO pidi ikka pikalt jälitustegevusega tegelema.
Variant a) lihtsalt oletus, b) olete kaasa aidanud "mäda" olemisele, kasutanud ära mõne ametniku ahnust.
Tegelikult ju samasugune üldistamine, nagu Karin üldistab.

Ja see, et A.O. ei tekitanud koerale kehavigastusi ega kohelnud teda julmalt, oli juba ammu ju teada.

Olgu siis öeldud, et ei tunne A.O.-d.
"Norfolks are like peanuts - it's hard to have just one." Joan R. Read

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emma » 19 Mai 2009 14:03

katri kirjutas:Ja see, et A.O. ei tekitanud koerale kehavigastusi ega kohelnud teda julmalt, oli juba ammu ju teada.

Ma olen vist siis midagi maha maganud, sest viimane info, mis ma selle loo kohta leidsin, oli
http://www.postimees.ee/251106/esileht/siseuudised/230577.php
http://www.postimees.ee/150207/esileht/siseuudised/245031.php

& rõõmurullid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas päike » 19 Mai 2009 14:17

Mina võtaks Lille loo kokku nii, et ei ole olemas absoluutset tõde.
Näiteks võime vabalt võrrelda Eestis tehtud ekspertiisi ja Soomes tehtud ekspertiisi, eks. Ühe väitel on koer absoluutselt terve, teise väitel on koeral hulgivigastused ja käitumine pole ka just väga tõuomane.

Mitte keegi ei julgenud A.O. vastu avalikult tunnistusi anda, ainult eravestlustes julgeti üht-teist mainida. Ilmselt võib ka sellest faktist midagi järeldada.

Absoluutsed faktid selles loos on kahjuks ainult need, et koera ostis A.O. ja et koera on väärkoheldud. Muud tõestada selles loos ei saanud.

Tipskin kulgeb täna oma vaikset rada kuniks see tee otsa saab ja tema lapsepõlve üleelamised jäävad nende inimeste südmetunnistusele, kes neid tegusid tegid või midagi tegemata jätsid. Koerad kahjuks ei räägi.
Koerala kodanik.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mellon Collie » 19 Mai 2009 14:55

katri kirjutas:Täiesti :OT:, aga kui siin paljudel on kindlad andmed, et riigisektoris on kõige mädamad just kõrgematel kohtadel, siis miks te oma infot vaka all olete hoidnud ja vastavatele instantsidele sellest teada ei ole andnud. Tõenäoliselt KAPO pidi ikka pikalt jälitustegevusega tegelema.
Variant a) lihtsalt oletus, b) olete kaasa aidanud "mäda" olemisele, kasutanud ära mõne ametniku ahnust.
Tegelikult ju samasugune üldistamine, nagu Karin üldistab.

Ja see, et A.O. ei tekitanud koerale kehavigastusi ega kohelnud teda julmalt, oli juba ammu ju teada.

Olgu siis öeldud, et ei tunne A.O.-d.

Ei saa olla nii naiivne! Täiskasvanud inimene võiks ikkagi teada, kuidas maailmas asjad käivad... Ja kust Sina tead, mida mis põhjusel uurima hakatakse? Aga jah. Karma on seesamunegi.

Päike - päikest väiksele, mul on väga hea meel, et tal nii tore uus elu on. Kahjuks ei aitaks tihtipeale ka see, kui koerad räägiksid. Sellises maailmas me elame. Usk, et teod on kui bumerangid, aitab mõistusel ja elus püsida ja osutub piisavalt tihti reaalsuseks. Hea seegi :)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katri » 19 Mai 2009 15:19

Emma kirjutas:
katri kirjutas:Ja see, et A.O. ei tekitanud koerale kehavigastusi ega kohelnud teda julmalt, oli juba ammu ju teada.

Ma olen vist siis midagi maha maganud, sest viimane info, mis ma selle loo kohta leidsin, oli
http://www.postimees.ee/251106/esileht/siseuudised/230577.php
http://www.postimees.ee/150207/esileht/siseuudised/245031.php

Koer oli Otsalti oma 1 (ühe) päeva ja vigastusi ei tekitanud ja ravita ei jätnud Otsalt. Aga sellest oli juttu ühes teises teemas.

Mellon Collie, mis teha, mõned lihtsalt sünnivad ja surevad naiivsetena. Aga oma naiivsuses ma siiski arvan, et uurima ei hakatud seetõttu, et ta koera ostis ja selle edasi kinkis järgmisel päeval.
[img:43:48]http://www.xpdite.net/forum/Smileys/smilies_smf/icon_blond.gif[/img]
"Norfolks are like peanuts - it's hard to have just one." Joan R. Read

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emma » 19 Mai 2009 15:42

Süütu, kuni tõestatakse vastupidist. Nii see on. Aga paljude asjade puhul ei olegi võimalik vastupidist tõestada - koerad ju ei räägi, inimesed lihtsalt vaikivad.

Tahaksin veel öelda, et mul on südamest hea meel, et Lily on heas kodus nüüd.

Mine Retriiverid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist