Info alamfoorumi kohta

- populaarsed ja mitte nii populaarsed
lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

Info alamfoorumi kohta

PostitusPostitas Kirke » 25 Nov 2004 15:19

See siis vastutulek nädalatagusele palvele, retriiveritele ka oma jutunurk luua.

Tegelikult on päris huvitav retriiverite puhul just see, et nad ilmselt just olid/on (vähemalt osad tõud neist) oma populaarsuse tipul - kuidas see on mõjutanud suhtumist retriiveritesse, mida see endaga kaasa on toonud ja kuidas läheb neil mitte nii tuntud retriiveritel?

Ja tore oleks ka mingeid tutvustavaid jutte siin nende kohta leida. Näiteks huvitaks mind kasvõi seegi, et nii kuldne, kui labrad on tuntud perekoerteks tunnistatud, kuid mis nende iseloomus ka erinevat on peale väljanägemise?
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Erinevus

PostitusPostitas Nelikassi » 18 Apr 2008 12:48

Minul on kuldne ja meil on palju tuttavaid labradore, ka mõned kuldsed. Seega olen tähele pannud, et labradorid hauguvad siiski tibakene rohkem kui kuldsed. Minu oma ei haugu järjest kunagi et auhauhauhauh, vaid aasta jooksul jääb haugatuste hulk kuskil paarikümne kanti. Paar korda kvartalis haugatab. Päris tõsiselt. Ta nii tark, et tal pole vaja midagi öelda, icicc. Labradoridel olen täheldanud veel mingit õrna kaitseinstinkti, mis puutub omanikesse või oma puujuppi, oma kuldsel ei ole seda absoluutselt.
Parimat

Mine Retriiverid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline