Mida teie retriiver kardab?

- populaarsed ja mitte nii populaarsed
Anonymous

Mida teie retriiver kardab?

PostitusPostitas Anonymous » 14 Mai 2006 11:25

Minu kuldne kardab hundikoeri ja punaseid piima- ja hapukoore pakke. See viimane on täitsa imelik :roll: :D

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 14 Mai 2006 11:54

Saluuti, äikesemürinat, võtmekimbu kõlisemist.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Triinu » 14 Mai 2006 12:26

Kummist mänguasja pigistamist nii, et õhk kuskilt välja tuleb ja koer´le näkku.
If you don't own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life. (R.Caras)

Triinu & 2 labradori - Berta ja Eddi
http://www.merrilow.ee

kuldne süda, kuldne karv
Kasutaja avatar

PostitusPostitas chess » 14 Mai 2006 20:47

Joodikuid ja üldse lärmakaid inimesi. Suure lärmiga mootorrattaid.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sanni » 16 Mai 2006 21:29

meil on ka viimasel ajal hakanud kartma inimesi, kes on natuke joobes ja lärmakad. Inimesi, kes meil just tihti külas ei käi, kardetakse ka alguses ja pahandatakse natuke.

Väiksena kartsime me pimedust :D . Nüüd on see üle läinud, aga tundmatuid asju tuntud tänaval kardame ka ja ei julge ligineda.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas monika » 17 Mai 2006 12:16

Sannu oli ka mingis vahes umbusklik eemalt lähenevate inimeste suhtes...just siis kui see tuli üksi mööda tühja põldu või teed. Linnatänavatel on OK!
Ka pole meie "tüdrukud" kindlad väikeste laste suhtes kes liiguvad molekulaarselt ja vehivad kätega ja kisavad...
Jakel on kõigest ükskõik aga 6 aasta jooksul on ta vast 4 korda haukunud üldse ja ükskord lehti täis aiakäru peale, mis oli toodud meie maja taha- kunagi seda muidu seal polnud- võõras objekt vales kohas :D
Viimati muutis monika, 17 Mai 2006 12:23, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas monika » 17 Mai 2006 12:18

Lugesin eile üht artiklit Soome ajakirjast, kus kirjutati koera nägemisvõimest.
See seletab mõningad umbusklikud haugatused objektide suunas , mis justkui on kahtlased...
" Koera nägemismeel töötab koos kuulmise- ja haistmismeelega. Näiteks kui peidad end ära ja hiilid hääletult kohast kus koer ei haista sind ja näeb ennem kui haistab lõhna või kuuleb häält- siis see teeb koera ebakindlaks, sest ta pole õieti kindel mida ta näeb!!! ja nii võib haukuda sind kui võõrast inimest. Seejärel kui ta kuuleb häält või tunneb ära lõhna on koer justkui segaduses ja soovib ebameeldiva juhtumi pärast teilt palju silitusi ja andekssaamist :)
Nägemisvead sõltuvad ka muidugi silma läätse korrektuurvigadest, pärilikest silmahaigustest.
Inimesega võrreldes aga pole koerad nii terava nägemisega, näiteks ei suudaks koer kunagi lugeda kirja, koer ei näe tekstis muud kui halle ridu.
Inimene näeb-märkab liikumatut objekti 200m kauguselt siis koer alles 40m. liikuvat aga tajub koer 1 km kauguselt, samuti toimib koera nägemine hästi hämaras- jahti pidades varahommikul või hilisõhtul tunneb koer ära läheneva saagi, mida jahimees veel ei suuda näha...jne

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 17 Mai 2006 16:46

Huvitav :)

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 18 Mai 2006 00:15

tolmuimejat ja suuri koeri - alati lömitab nende ees nii naljakalt :D

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Nefertiti » 19 Mai 2006 09:03

Autovõtmed on kõige suuremad vaenlased, sest siis peab ju sõitma minema :(

PostitusPostitas Kuldne Kalev » 13 Aug 2006 23:14

Meie Donna kardab täispuhutud õhupalle(tühjad on talle kui magustoit :wink: ), siis kardab ta weel tulmuimejaid ka(pole ime endalegi on see undamine peavaluks :twisted: )
Kuldsed on coolid!!!!! 8)

PostitusPostitas Cammi » 09 Okt 2006 17:06

Minu koer kardab tolmuimejaid, veoautosi sõidus ja puldiga autot. Aga üks imelik asi, mis talle meeldib on joodikud ja prükkarid. Vist selle pärast et nad laulavad ja haisevad.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sanni » 09 Okt 2006 19:59

Ma avastain ühe uue kartuse paar päeva tagasi :D . Nimelt Brandy kardab klikkeri-klõpsu :? .oli just mõttes mõned trikid sellega õpetada ja proovida, mismoodi töötab see vidin, aga nii kui esimese klõpsu tegin, hakkas Brandy haukuma sellepeale ja hüppama. Imelik :D

PostitusPostitas Matu&Bona » 23 Sept 2007 18:35

Kardab ajutisi liiklusmärke mis on ümber lükatud :) tolmuimeja ja muruniidukiga on ka probleeme :irw:
Matu&Bona

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Chocolate Naomi » 24 Sept 2007 09:23

Naomi kardab prügiautosid ja haukuvaid koeri. Muruniiduk see-eest on kõige lahedam mänguasi mis iial leiutatud!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom Bombadil » 24 Sept 2007 13:59

Midagi ei karda, kui tolmuimeja välja arvata.
Täielik alfa-emane, kui nii võib väljenduda.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas bagheera » 09 Okt 2007 09:26

hakkasin ka mõtlema, mida siis minu koer kardab, aga... ei kardagi midagi. ei tolmuimejat, ei muruniitjat... vahest ainultmind, kui ma käed puusa viskan ja õhku sisse tõmban. see selline tavaline mis-sa-siin-jälle-teinud-oled-liigutus ja selle peale lähevad juba kõrvadlonti ja silmad halliks, aga õnneks pole nüüd juba pikemat aega tarvis olnud seda kasutada.
Aga teoorias olen ma tugev...

labradori hirmud

PostitusPostitas Evald » 09 Okt 2007 09:34

pimedas pelgab "tundmatuid" objekte, seetõttu püsib läheduses, põlgab tolmuimejat :irw:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Chocolate Naomi » 26 Nov 2007 10:33

Avastasin, et mu koer kardab apelsini ja apelsinikoori.

PostitusPostitas fairy » 07 Dets 2007 21:41

Bella kardab tolmuimejat, aga samas piilub ja jälitab teda :D . Betty kardab vanu inimesi ja väikseid (meetriseid) lapsi, kes aeglaselt liiguvad või lausa hiilivad.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kastehein » 12 Dets 2007 11:10

bagheera kirjutas:hakkasin ka mõtlema, mida siis minu koer kardab, aga... ei kardagi midagi. ei tolmuimejat, ei muruniitjat... vahest ainultmind, kui ma käed puusa viskan ja õhku sisse tõmban. see selline tavaline mis-sa-siin-jälle-teinud-oled-liigutus ja selle peale lähevad juba kõrvadlonti ja silmad halliks, aga õnneks pole nüüd juba pikemat aega tarvis olnud seda kasutada.

Valetad. Ei ole su kuts nii vapper midagi. Ma ise nägin, kuidas ta Ernesaksa kartis Lauluväljakul :P

Minu kuldne ei usalda ka skulptuure. Seisavad keset platsi ja on vait sellised. Kahtlane värk igastahes. Muud ta ei kardagi vist eriti.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas bagheera » 01 Veebr 2008 21:05

iccc, see Ernesaks, jah... see oli küll pull ;-) Ja elusuuruses reet Linna valimisplakatit kartis ta ka, kui nüüd meenutada ;-)
Aga teoorias olen ma tugev...

Eliise isiklik valvur Ronja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas aljasmets » 01 Veebr 2008 23:24

ei oma küll kuldset, aga Ronja kardab fööni..ja nt seda kui tekki raputatakse ja põranda harja (seda pika varre otsas..üldse vahel kardab selliseid imelikke asju...nt seda kui padi käes on :o ) tolmuimejat kartis ka algul aga kui ükskord võimusust vähemaks oli keeratud ja ei unnanud nii kõvasti ning see imev ots vastu ta selga läks kui ta ennast sättis siis keerati kõht taeva poole ja lasti mõnuga ennast imeda :D
Ta on alati sinuga, oled kurb on sinuga..
Oled õnnelik on ta sinuga..
Oled üksijäetud teiste inimeste poolt siis tema on sinuga...
Jah ta on KOER!!:)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas triin_ » 24 Mär 2008 12:58

Meie kutsikas kardab sõitvaid autosid. Vaatab neid umbusklikult ja poeb mu jalge taha peitu. Istub liikumatult maha ja tegutseb edasi kui auto on jälle piisavas kauguses. Samas pargitud autosid ei karda ja autosõit on hea une saladus :)
Kasvatame targa ja sõnakuuleliku koera :)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Liiska » 15 Apr 2008 23:13

Mis mind äärmiselt naerma ajab, on see, et ta kardab TÜHJA pesukuivatusresti. Kui pesu seal peal kuivab, on tal sellest täitsa ükskõik, sõelub pesu vahel ja magab seal all, aga kui pesu peal pole ja rest kas tühjalt seisab, seda kokku panen või koost lahti võtan, ajab tüdruk koivad sõjakalt harki, klähvib ja taganeb ruumi teise nurka :P

Kasutaja avatar

PostitusPostitas PiretL » 20 Apr 2008 17:55

Meie Bach nägi täna hommikul, et naaberaiale toetub kahtlane, kirju ja ennenägematu kogu. Haugatas siis poolihääli, tagurdas kaks sammu ja potsatas istuma. Roheline pakendikott ootas prügiautot :wink:

PostitusPostitas totta » 22 Juul 2008 18:13

minu kuldne kardab nätsumulli lõhkemise pauku, äikest, vihma, tõmbetuult, selveri mesilasmaskotti.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Vissimuu » 19 Aug 2008 21:03

Laineid ja sügavat vett, aga küll me harjume. :irw:
Suur loomaarmastaja.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pilpar » 15 Sept 2008 18:12

Valget kassi... :D

Fenna & Ruudi
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aino » 15 Sept 2008 19:19

Ruudi kardab kõrgust, avastasin.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Roosipille » 15 Sept 2008 22:32

Aino, kuidas Sa seda avastasid?
http://skylinedog.blogspot.com
Kes mõistab, et küllalt on küllalt, sellel ongi küllalt.

Fenna & Ruudi
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aino » 16 Sept 2008 08:38

Roosipille kirjutas:Aino, kuidas Sa seda avastasid?

Kuigi teadsin,et meil ei ole autasustamispoodiumile asja SK MM-l, nalja pärast tahtsin et ta läheks ühelt kastilt (platvormilt) teisele, ta tõesti kartis ja ajas vastu. Ja ükskord varem poomile meelitasin, aga ta ei julgenud seal astuda ja oli valmis maha hüppama kasvõi kõrgelt. Madalal olevad sillad ei ole kunagi olnud takistuseks.

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 22 Nov 2008 14:04

Meie 10kuune Bellaplika kardab muruniidukit, isegi, kui see ei tööta. Siis kardab ta meil veel ämblikuid ( üsna perenaisesse vist. :D ), siis kardab ta dushi, mis ei tööta, aga kui vett tuleb, siis jumaldab seda! Ja no, siis kardame veel selliseid asju nagu lilli vaasis, mille peale ta klähvima hakkab, toa teise nurka taganeb ja lolli näoga vaatama hakkab. Seega on meil siis selline jõnglane toas. :)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heili » 22 Nov 2008 19:11

Aino kirjutas: Ja ükskord varem poomile meelitasin, aga ta ei julgenud seal astuda ja oli valmis maha hüppama kasvõi kõrgelt.

See on täiesti ületatav asi. Mul olid nii Tim kui Sarli alguses sellised, et poomile ei lähe ja kui sinna sain, siis tahtsid kohe maha, aga piisas vaid heast eeskujust (Carlo) ja pallist kui olukord muutus. Palli järel mindi poomile ja varsti ka ilma pallita ja siis muutus asi päris lahedkas.
Oma esimest koera Ringot vedasin 3-4 korda üle poomi, enne kui ta selle selgeks sai. Ja kui sai, siis läks ta sinna sageli vabatahtlikult, lihtsalt lustist. Ka redelist (mõtlen neid nõuka-aegseid koeraredeleid) läksime korda paar koos üles-alla - jällegi, kui asi selge, 'polnud häda midagi.
Harjutamise ja eeskuju asi.
Tarkus tuleb meieni sageli valuliselt ja väikeste osade kaupa.

TOPELTKONTO/lukus

PostitusPostitas Sarana » 23 Nov 2008 15:57

Meie aastane must labrador, Sara, kardab küünlaid, kui need põlevad. Kohutavalt kombel kardab. Kui minu toas laual põleb küünal, siis ta ei tule lihtsalt minu toauksest sisse ja kõik. Seisab ukse ääres ja muudkui lõriseb.
Ja nagu ka eelpool mainitud, siis ka meie Sara on nii öelda ''alkomeeter''. Mõnikord päris naljakas - meie ei saagi aru, et keegi purjus on, aga Sara muudkui uriseb ja haugub, kuid samuti.. pole kedagi kunagi hammustanud. :)
Kui üks on, siis teist pole vaja. Kuigi kaks on parem, kui üks. Ja mida rohkem seda uhkem, sest seltsis on ju segasem. :)

ja murdja-chihuahuad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Senssi » 23 Nov 2008 16:22

Minu labrador ei ole oma elus kordagi urisenud ja haukumas olen teda kuulnud kahel korral. Siis ka seetõttu, et õues haukusid koerad rõdu all ja kui chihud vastu haukuma hakkasid, siis Nelly haugatas kah teistega kaasa :irw: .
Üldiselt ei karda Nelly eriti midagi ja joodikud meeldivad talle ka :irw: . Talle meeldivad kõik elusad olevused, olgu siis inimesed, koerad, kassid või siil. Küll aga ei meeldi talle päris öösel pimedas viimase jalutuskäigu ajal üksinda võsa äärde minna, siis ta püsib minu juures :)
Kõigest üks väike koeranässakas...Ja ikkagi oled sa kõige parem ja toredam sõber, kes inimesel olla saab. (Margot Thomson)
http://www.sweetchihua.com

Mine Retriiverid -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline