chow chow silmaoperatsioon

- omaette olija ja mõtleja

chow chow silmaoperatsioon

PostitusPostitas badmex » 01 Veebr 2014 19:39

kus oleks mõistlik lasta teha simaoperatsioon tartus ja mis see ka maksta võib.
[list=][/list]

Nahkhiir, karihiir ja rott
Kasutaja avatar

Re: chow chow silmaoperatsiioon

PostitusPostitas Jaana » 01 Veebr 2014 21:26

Orro kliinikus dr Ülle Kella juures või EMÜ Väikeloomakliinikus Andžela Lehtla juures.
Take your time

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 02 Veebr 2014 22:12

Konkreetse hinna oskeb teile siiski ainult kliinikus arst öelda, kõik oleneb ju sellest, mida on vaja teha, mis probleem silmadega on.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

PostitusPostitas badmex » 06 Mär 2014 21:43

käisime tartus fik loomakliinikus ja seal saab ka silmaoperatsiooni teha.seal on väga tore meesarst.
[list=][/list]

(koja toetaja) & JRT Milvi
Kasutaja avatar

PostitusPostitas JanneO » 10 Mär 2014 14:19

Oi taevane arm!

PostitusPostitas badmex » 10 Mär 2014 17:42

ei saa aru mis see oi taevane arm tähendab.
[list=][/list]

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 11 Mär 2014 11:28

Võiks tähendada seda, et peale vaktsineerimise, selles kliinikus muud teha ei soovitata.
I might be cruel heartless BITCH... but at least I'm GOOD at it!

PostitusPostitas badmex » 11 Mär 2014 12:02

tooge siis ka mõned näited miks ma sinna ei tohi minna.seal on hinnad normaalsed.ma ju käisin ühes heas kliinikus orro ja dr ülle kelli juures oma chow-chow silmamurega ja ei saanud eriti abi ja dr oli kuidagi ülbe ei aidanud naisel isegi koera lauale tõsta ja torises et koer ei püsi laual paigal ja koer on must ja tema ravi mis ta kirjutas meile salvi fusitalmic ei aidanud eriti,siis käisin fik ja sealne arst ütles et silmas suur põletik tegi kohe süsti ja andis tabletid ja salvi ja nüüd korras.ja see silma laudade korrigeerimine operaatsioon ei tohiks eriti keerukas olla et sealne arst sellega hakkama ei saaks.aga operaatsiooni hind on seal 100eur ,orros öeldi et 200-300.eur.
[list=][/list]

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 11 Mär 2014 13:18

dr oli kuidagi ülbe ei aidanud naisel isegi koera lauale tõsta

Iga inimene PEAB omale võtma koera, keda ta suuda tõsta. Miks peaks doktor, kes on ka naisterahvas võõrast koera venitama? Elus võib kõike ette tulla ja koera tuleb ka tõsta. Ka dogit ja mõnda suuremat peni. Mis me siis teeme? Jäämegi abi ootama?

PostitusPostitas badmex » 11 Mär 2014 14:03

lahkus ,abivalmidus ja hea sõna peaks ikka tänapäeval teeninduses esikohal olema siis ka võib ka selle eest maksta.
[list=][/list]

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ragne.Piirits » 11 Mär 2014 15:06

FIKis tõesti kõlbab ainult vaktsineerimas käia. Arvasin ka alguses et seal on tore arst. Üks meesarst ongi täitsa tore, aga teine küll ei ole ja teeninduse kvaliteet jätab seal ikka sügavalt soovida. Pea aetakse 7 inimese poolt korraga nii segi, et oma küsimusedki lähevad meelest ja tuled sama targalt tagasi kui kohale läksid. Ja odav on seal ju seetõttu et arstid ei ole ennast vist enam juurde koolitanud. Mulle küll ei meeldiks, kui mu koer peale oppi porisel põrandal peaks toibuma nagu ma FIKis isiklikult nägin ühte koera.

Dr Orro kliinikus aga on minu arvates palju pädevamad inimesed. Võib-olla sattus lihtsalt kehva päev olema. Ainuke negatiivne asi, mida seal kogesime, oli suur koera pilt kohe sissepääsu juures, mille peale meie kuts ehmatas ja haukuma hakkas :). Tuled sisse ja mingi megasuur tegelane vahib sind kohe :D

Kasutaja avatar

PostitusPostitas piri » 11 Mär 2014 15:39

Iga inimene PEAB omale võtma koera, keda ta suuda tõsta. Miks peaks doktor, kes on ka naisterahvas võõrast koera venitama? Elus võib kõike ette tulla ja koera tuleb ka tõsta. Ka dogit ja mõnda suuremat peni. Mis me siis teeme? Jäämegi abi ootama?

Noojahhhh, ja mis moodi see naisterahvas siis seda dogi tõsta peaks jaksama? Mul on 60 ja 40kg koerad, tunnistan ausalt, et ei jaksa kumbagi tõsta (ise kaalun 55kg). Kas rasedad peaksid oma suuremad koerad sellisel juhul väiksemate vastu 9,5 kuuks vahetama? Kliinikutes on abitöölised ja ka arstid, kes minu koeri on aidanud laua peale tõsta ja olen seda siiani täiesti normaalseks pidanud. Äkki pean peale oppi ka laua pealt maha tõstma, sest naisarst on?

PostitusPostitas badmex » 11 Mär 2014 16:03

ma arvan käin seal fik oma koeraga silma laudasid korrigeerimas ära ja siis annan teada kuidas läks.ega see kliniik oleks ammu pankroti läinud kui seal nii halvasti oleks.18a tegutsenud firma ikkagi.ja kogemused tulevad elust ja töö-praktikast.meil oli kunagi külas üks kolhoosi aegne looma-arst.kes tegi kõik kassi ja koerte kastreemise ja muud pisemad operaatsioonid puukuuris ja ka midagi ei juhtunud.kõik opid lõppesid õnnelikult.
[list=][/list]

perekond Must
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sipsik » 11 Mär 2014 17:10

Kedagi ei saa keelata kuskile minemast ja Fikis oma õnne proovimast...

Minu koera steriliseerimishaav hargnes lihtlabaselt laiali, nii et pidin minema ja laskma see uuesti kinni õmmelda. Koerale järele minnes avastasin Tähnase mitme cm-se tuhalondiga suitsukoni risti hambus, mu koera kokku õmblemas. Opereeriti samas ruumis, kus toimus vastuvõtt ja kuhu inimesed välisjalanõudes sisse tulid (see oli küll veel sel ajal, kui kliinik Narva maanteel asus, aga kuulu järgi olevat see ka praeguses kohas nii). Kätte anti mulle narkoosist korralikult ärkamata koer... Hoolimata pidevast haava hooldamisest läks see mädanema ja kui ma koeraga siis juba Maaülikooli väikeloomakliinikusse jõudsin, oli sealne rahvas avanevast vaatepildist nii vapustatud, et Tähnase "kunstiteost" kutsuti vaatama nii tudengid ja õppejõud....
Mu sõbrannale anti tema koer ja kass peale kastreerimist kätte narkoosis viibivatena. Kas loomad narkoosist ärkasid ja mis seisus, selle vastu arst huvi ei tundnud.
Fikist võibki õudusjutte rääkima jääda.
Jah, vaktsineerimine käib seal ruttu ja osavalt ja mesijuttu osatakse ilusti ajada.
Kui oluline on mesijutt, mitte töö puhtus ja kvaliteet, siis palun väga.

PostitusPostitas badmex » 11 Mär 2014 18:21

panin aja kinni täna
Andžela Lehtla juurde kuulan ka tema ära ta pidi olema parim.-
[list=][/list]

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 11 Mär 2014 20:16

No ehk suudavad nad need "silma laudad" ikka ära korrigeerida.

PostitusPostitas Lexie » 11 Mär 2014 20:20

Mina Teie asemel kuulaksin väga tõsiselt kojas antud nõu. Ja kui Te natukene süveneksite nende vastuste andjatesse, siis saaksite vast isegi aru, miks.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 11 Mär 2014 21:07

No Googlest leiab ka nii mõndagi. Olen minagi kahjuks veenduma pidanud, et algselt planeeritud kokkuhoid ei pruugi mitte selleks lõpuks ka osutuda.
29.06.2001-24.11.2008
07.02.2003-07.07.2013

Unistuste Prints,Täitsa Täpp,Rica-plika
Kasutaja avatar

PostitusPostitas marilin » 12 Mär 2014 16:17

Mina arstina ka ei läheks mulle tundmatut koera tõstma. Üks asi on narkoosis koera mitme peale opilaualt maha tõstmine, teine asi on tundmatu iseloomuga just vastuvõttu tulnud rabelev elukas. Mina ei jaksa ka omi koeri tõsta, aga sellega pole kunagi probleeme (veel?) tekkinud, sest nad on koolitatud (lasen koeral käpad lauale asetada ja kui ma ise ei saa tagumikust lükata, siis on seda igal juhul lihtsam ja ohutum teha ka võõral inimesel, sest koera pead saan ma siis ikka kontrollida).
koerad ei valeta

PostitusPostitas alfarose » 13 Mär 2014 11:27

Ma arvan,et tõepoolest ei pea arst kõike ära tegema ning koertega arsti juurde minnes hoolitsen,et nad oleksid ka puhtad ja käituksid sooovitavalt oskaksid käituda (selleks tuleb kutsikat ka sotsialiseerida ja õpetada kohe algusest peale). Kui ise ei jaksa tõsta koera,kutsuksin endaga mõne hea sõbra/abilise kliinikusse kaasa,kes aitaks seda teha. Suhtlemisprobleemide kohta on nii ja naa-on inimesi,kellega on kohe hea klapp ja teisi,kellega see nii hea ei ole.Silmalaugude ligi ma igat tegelast küll ei laseks-on ju silmad siiski väga õrn koht ja kui midagi nihu läheb,on tagajärjed kurvad. Ja kulukad...Kahjuks on lemmikloomadega seotud kulud üsna suured ja sellega lihtsalt tuleb leppida ja arvestada. Loodame,et leiate sobiva kliiniku ja tohtri ning kõik läheb hästi!
Koerad-minu õnne maaletoojad 365 päeva aastas.

(koja toetaja) & JRT Milvi
Kasutaja avatar

PostitusPostitas JanneO » 13 Mär 2014 20:19

Kui on vaja koera tõsta ja ise ei jaksa või on mõni terviseprobleem, mis ei luba koera tõsta, siis oleks vast normaalne seda öelda, abiline tuleb ja aitab tõsta. Ülle Kell vaatab tööpäeval 10-30 patsienti. Väga suuri koeri vaatab ta lauale tõstmata, teisi tuleb lauale tõsta, sest muidu lihtsalt selg ei pea vastu. Mitte kellegi ei peaks.
Foorumis soovitavad inimesed arste, kes on nende meelest parimate oskustega ja muud polegi kommentaariks öelda. Tasub arvestada, et chow silmalau korrigeerimine ei ole kõige lihtsam lõikus. Väga niru on kellegi eelnevalt tehtud s.... tööd parandama hakata ja alati ei saagi sellisel juhul head tulemust loota. Lisaks mängib alati rolli "algmaterjal".
Kahjuks tuleb siinkohal meelde üks mõne aasta tagune juhtum mingi molossilisega, kelle omanik käis foorumis pasundamas, kuidas ühel loomaarstil on ikka nii kõrged hinnad, teine teeb poole odavamalt. Pärast tuli ikkagi neid 2 ühe hinnaga silmi ümber tegema hakata. Ja loomulikult ei tõusnud koeraomaniku käsi foorumis loobitud sõnade pärast vabandama.

Mine Chow Chow -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline