Kaelarätik chowle

- omaette olija ja mõtleja
Kasutaja avatar

Kaelarätik chowle

PostitusPostitas Happy » 13 Aug 2010 17:31

Kas keegi on kusagil näinud kaelarätikut suuremale koerale? Happyl ila jookseb koguaeg ja seetõttu ka lõuaalune haiseb. Siiamaani loomapoodides ei ole näinud nii suurele koerale.(

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 13 Aug 2010 18:40

Osta kangapoest tükk endale meelepärast puuvillast riiet ja lõika oma koera kaelale sobiv kolmnurk välja. Servad tee ise (või palu sõpra, kes on õmbleja) overlokiga üle ja peaks väga kena saama. :)
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas aidival » 13 Aug 2010 19:17

Kaltsupoest suvaline sobivas suuruses puuvillane rätik ajab asja igatahes kah väga hästi ära, vähemalt meil on ajanud.
"Tont võtaks," ütles ta. "Häda on selles, et ma saan seda selgitada ainult koerakeeles, aga teie kuulate ainult inimkeeles." (Pratchett, "Liikuvad pildid")

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 13 Aug 2010 22:03

Jah, kaltsukarätt on ka väga hea plaan. Lihtsalt tuleb ära mõõta koera kael (pikakarvalisel on villa rohkem!) ja natuke veel tagavaraks ka juurde arvutada ja peaks tatimure murtud olema :)
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Happy » 13 Aug 2010 23:57

Homme siis kaltsukatesse tuhlama:P Või panen mõne vanaema räti pihta:D

Mine Chow Chow -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist