Chow ajas karva maha

- omaette olija ja mõtleja
Kasutaja avatar

Chow ajas karva maha

PostitusPostitas sooler » 29 Juun 2010 06:15

Tere.
Meie chowga juhtus selline imelik asi, et sügisel tuli järsult karv lahti ja kohe niiviisi lahti, et kammimisel jäi lakast järgi vaid unistus ja selja pealt on samamoodi väga-väga õhuke. Kargasime koos abikaasaga kohe nahka uurima, aga kõik normis, ei midagi, mis viitaks haigusele. Karva võtsin lausa peoga rinnaesiselt. Praeguseni veel "kiilakas". Äkki on kellelgi kogemusi sama asjaga või teab nõu anda. Arst andis vitamiine, ei midagi uut. Pakuti välja, et koer sai stressi, kui mõlemad naisega kodust ära läksime ja koer tütre hooleks jäi - on selline asi võimalik.
Simon

Kasutaja avatar

PostitusPostitas siimsusi » 30 Juun 2010 00:32

Meie chow kael jäi karvutuks mingi tundmatu nahahaiguse tagajärjel - arstid soovitasid igasugu vitamiine, mis absoluutselt asja ei parandanud. Krae kasvas tagasi u 1,5 a hiljem, kui olin juba ammu lootuse kaotanud.
Stress võib küll chow jaoks suur faktor olla, meie chow oli väga-väga "oma" inimestes kinni :) Ise tunnete oma koera kõige paremini...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kairie » 03 Juul 2010 14:54

Meil oli ka kevadel karvamure, silmnähtavalt küll karva ei tulnud, aga talvega oli kael mõnest kohast täiesti paljas, lakk samuti kadunud ja turja peal hõre karv. Hakkasin Velcote õli andma ning mõjus väga hästi, ca nädala pärast oli näha kuidas karv kasvama hakkas. Praeguseks on kõik paljad laigud lühikese karvaga kaetud ja hõredates kohtades kasvab samuti uus karv.

Kasutaja avatar

chow ajas karva maha

PostitusPostitas sooler » 07 Juul 2010 07:05

Tänan nõuande eest, proovin seda õli kasutada.
Simon

Kasutaja avatar

PostitusPostitas maarika35 » 07 Aug 2010 17:21

Minu koeral oli massiline karva väljalangemine ja väga kuiv nahk möödunud talvel. Lisaks tekkisid ka mõned kärnad. Abi oli demodex-lestade vastastest tilkadest turjale ja lõheõlist. Nüüd on paks ja läikiv kasukas. Meie loomaarst soovitas korra kvartalis teha üks lõheõli kuur.

:saba
Ennäe mõmmikut...

& chow-poiss Franco
Kasutaja avatar

PostitusPostitas M3rka » 08 Aug 2010 00:50

Mida see lõheõli kuur endast täpsemalt kujutab ja kaua see kestab? Peks isegi Francoga proovima.
"A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself."

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 08 Aug 2010 17:09

Lõheõli võib ju anda ka aastaringi. Seisneb selles, et lisatakse toidule vastavalt koera suurusele teatud kogus lõheõli. Kasulik on kõigele, mitte ainult karvale. Minu omad ei saa ainult siis kui otsa saab ja ei ole jõudnud uut osta :oops: Negatiivsest mõjust ei ole küll midagi kuulnud. Osad räägivad, et pidavat organism mistahes õli kasutamiseks E-vitamiini tarbima nii et seda soovitatakse ka juurde anda, et puudu ei tuleks samas paljud annavad õli ka täiesti ilma selleta.
If you´re not having fun, you´re not doing it right

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 08 Aug 2010 20:16

Chow puhul soovitan hoolega jälgida, et armastav peremees õliga üle ei doseeriks, muidu on tulemuseks koledad jooksvad silmad. Eks nii ole tegelikult iga asjaga, et liialdamine on kurjast :)
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

& chow-poiss Franco
Kasutaja avatar

PostitusPostitas M3rka » 08 Aug 2010 20:35

Aga mitu ml päevas isasele chowle sobilik kogus oleks?

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 08 Aug 2010 21:40

Aga sa vaata ometigi sinna õlipudeli peale, mis sinna on kirjutatud :)
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 09 Aug 2010 07:59

Nagu ma kuskilt lugesin ostsid Francole juba kapslis õli, arvan, et lõheõli juurde pole küll enam vaja.
Kui loodus on andnud karva, siis see kasvab juba niigi. Kõike korraga ja kuhjaga ei tee kunagi head. Karvakasv võtab aega ja kuuga ei juhtu suht miskit, hea tulemus võib näha olla umbes 3 kuuga.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sax » 11 Aug 2010 12:43

Juhiks tähelepanu sellele, et kui kuivtoidus on kirjas, et omega rasvhapped on tasakaalus, siis ei ole otstarbekas lisada mingid õli.

& chow-poiss Franco
Kasutaja avatar

PostitusPostitas M3rka » 11 Aug 2010 12:46

Selles toidus, mida mina annan ei ole üldse mingit sõna omega rasvhapetest.

Mine Chow Chow -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline