Chow lonkab...

- omaette olija ja mõtleja

Chow-Chow lonkab

PostitusPostitas Jokker » 06 Mai 2005 20:00

Mure nimelt siis selles , et meie noor neljakuune chowka on hakanud lonkama ja tundub , et see süveneb igapäevaga. Käisime arstil arst arvas , et kuna ta nii kiirest kasvab siis liigesed ei jõua järgi ja andis meile tableti kuuri. Tegime selle ilusti läbi aga ei midagi ikka lonkab. See lonkamine tuli ka nii äkki ja ei millestki. Koer saab korralikult süüa liikuda temaga tegeletakse haiget ei ole saanud äkki oskab keegi öelda millest selline asi.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 06 Mai 2005 20:31

Mõned küsimused
1. Mitu päeva oli ravikuur?
2.Ega ta teil paksuke pole-palju ta kaalub ja mis on selle juures turjakõrgus?
3.Mis toitu te talle annate?
4.Ega te ei lasknud tal ravi ajal hüpata, tormata?
5.Millist käppa lonkab-esikäppa?
6.Kas te olete andnud teada oma koera probleemist koera kasvatajale?

Kasvuraskused chow`l võivad hakata ilmnema 4-7 elukuuni.

PostitusPostitas Jokker » 06 Mai 2005 20:47

Kuna mu arvuti lendas vasttaevast siis kadusid kõik kontaktid kasvatajaga aga õnneks ta leidis mu mure siit ja sain juba väga head nõu. Tänan.

Külaline

PostitusPostitas Külaline » 07 Mai 2005 16:38

Saite haige sugupuuga koera ja hea nõu kuidas võiks teda ravida? :o
Njaa - - :?
Ma vist vähe paranoline, aga mulle küll tundub, et teatud kasvatajad teevad kõik selleks, et jumala eest keegi kennelliidust ega tõuõhingust teada ei saaks, et nad haigeid sugupuid edasi aretavad :evil:
See ei ole esimene juhus, kus inimene on murega siin ja juba hetk hiljem võtab kasvataja kiiresti ühendust ja üritab selgeks teha, et ta ainuke ja proffesionaal ja ainult tema teab kuidas aidata ning foorumis küsimine on nüüd küll väga viimane asi :?

PostitusPostitas Jokker » 07 Mai 2005 18:30

Tundub , et külaline , kes ei julge isegi oma isikut avalikustada on kõike teadja. Kallis külaline sinu arvamus täiesti vale ja loodan , et sa oma niinimetatud halva nõuga ei aja teisi segadusse. Kasvataja ja aretaja igati proffessionaal ning arvatavalt teab sellest chowkade asjandusest tunduvalt rohkem kui sina. Pritsi oma mürki mujal. Tegemist siis Irina kasvandikuga ,kelle arvamus mulle väga oluline ning olen kindel öelgu teised mis tahes , et tal on õiged nõuanded.

kennel Beautiful Crystal
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lilleke » 08 Mai 2005 09:04

Njaaaaaaa......
Ma vist loll, aga mulleküll tundub et külaline, vahet pole siis kes ta ka oleks, siin küll nüüd miskit nõu ei andnud vaid kommenteeris natuke.
:?
kurb lugeda, et ei tehta vahet kahel asjal.... aretusel ja lihtsalt kahe suvalise koera paaritusel. :o

Ei, ma ei eita, et Irina on proffesionaal, seda tõugu on ta kasvatanud vähemalt 10 aastat ja loomulikult tänu sellele teab ka väga palju kõikidest nendest probleemidest ja nippidest kuidas neist jagu saada.
Aga küsimus on ju hoopis kuskil mujal??! Või sa jokker arvad et pole?? :o
Ausalt öelda, mulle küll ei meeldi oma koera terve elu ravida ja kohutavaid summasid arstide peale panna (kuigi jah, irina ütles mulle ka väga täpselt et mis rohte ma koerale andma pean ja mismoodi ravima).
MA TAHAKS TERVET KOERA SAADA!!
(ma ebanormaalne, ma tean :P )
Ei saa eitada, et kui minu koeral probleemid ilmnesid, öeldi mulle et anna oma koer tagasi, müüme mujale(loe: järgmisele kel suva või kes asja ei jaga), anname sulle terve koera :o :o :o
Aga ma ei ole loomaaia kasvataja, mulle on koer pereliikme eest ja kui ma olen temaga juba paar kuud koos olnud, siis kuidas ma ta siis jälle ära annan.
SEE KÕIK ON SUHTUMISE KÜSIMUS!
Chow Chow - midagi enamat kui lihtsalt koer! ;)

shonsu

PostitusPostitas shonsu » 08 Mai 2005 11:02

Tarkur lõppeta oma jama juttud, liiga hästi ma olen kursis sinu ja sinu koerte probleemidega ja sellistena sa neid ei saanud. Mittu korda oli sinuga juttu, et sa valesti söödat koeri ja lõpp resultaat on sul kodus.
Kõik oli sada korda räägitud ja sa ei ole ainuke, kelle koertele ei sobi kuivtoit, eriti Friskis ( odav ja, aga chowle ei sobi ), aga sinu vastus oli, ma ei ole putrukeetja. Konsulteeri Chelestyaga, kuidas tema sai hakkama Täpi probleemiga, kes istub vaikselt, nagu temal on kõik korras.
Täpit sa said kuuenädalasena ja kõik terviseproobleemid sinu süü
Pallikest sa ostsid 15.03.04 ja Paide näitusele, mis toimus 27.03.04 sa tõid teda jubedas vormis, silmad kohutavalt jooksid ( vähem, kui paari nädalaga jõudsid rikkuda koerale silmad, resultaat, lõikamine). Probleem tuli selles, et sinu koeral valehambumine ja oli pakkutud koera tagasi osta ja müüja ta kodukoeraks ( loe: kes ei taha näituskoera, sooviks omada sõpra). Sina ei andnud, et milleks nüüd süüdistada. Mitte paar kuud, nagu sina valetad, aga paar nädalat. :oops:

kurb lugeda, et ei tehta vahet kahel asjal.... aretusel ja lihtsalt kahe suvalise koera paaritusel

Aga kõik sinu käes, hakka tegutsema, tõesta meile, et meie kõik tegime valesti. :angel:

Minu arust sa liiga süvenesid vihkamisse.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 08 Mai 2005 11:22

shonsu kirjutas: Konsulteeri Chelestyaga, kuidas tema sai hakkama Täpi probleemiga, kes istub vaikselt, nagu temal on kõik korras.

Shonsu, ei saanud aru sellest lausest.

Shonsu

PostitusPostitas Shonsu » 08 Mai 2005 11:39

sinu koeral oli sama probleem, mis Täpil, miks te siis üks teisele ei aita,
aga toimub ainult süüdistamine, teie jutude jargi, ainult liinid ja vanemad on süüdi, sinul ka?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 08 Mai 2005 11:45

Oot mis probleem on minu koeral ja Täpil sarnane?

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 08 Mai 2005 11:47

Lp Irina, minu teada olete Te täitsa meie foorumisse registreerunud - ei ole siis ju mõtet kirjutada külalisena.

Ja need vahepealsed, vaid eelnevate postituste viiteid sisaldavad postitused kustutasin ära mina - need ei lisanud antud teemaarendusele midagi uut juurde.
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

shonsu

PostitusPostitas shonsu » 08 Mai 2005 11:48

küsi perenaise käest

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 08 Mai 2005 12:04

Aga mina küsiksin sinult, sest sina kaugelt tead ju alati kõike- kuigi minu arust mitte midagi.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 08 Mai 2005 12:21

Oi tänan, hommik tore shokiteraapia :D
Aga kõik mis ei tapa teeb tugevamaks :)

shonsu

PostitusPostitas shonsu » 08 Mai 2005 12:28

mina palju tean, aga minu arust, mille jaoks kõik sellest peavad teadma
omanikutel on kasvatajad, kelle käest ta saab uurida, kui on solvund või ei usu on arstid. Aga arstid ka ütlevad, et küsige omanikutelt, kes on kasvatand chowd. Kes armastab oma koera, see leab, kuidas talle aidata
Aga liinide uuringud koerale ei aita.
kui sina oled targem, miks siis saadat kasvatajate juurde

kennel Beautiful Crystal
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lilleke » 08 Mai 2005 12:31

Täpi probleem selles, et peale pissimist tuleb alati ka verd. Väidetavalt ka sinu ühel koeral chelestya, sama probleem, st Irina väitis seda (aga ju ta teab paremini kui sina ise).
Irina, ürita palun aru saada, et koeri, kes allergikud ja kes võivad süüa ainult valitud toite EI OLE MÕTET ARETADA. :evil:
Mujal maailmas millegipärast selliseid probleeme tükk maad vähem, meil justkui alati omanikud süüdi et annavad valet toitu ja siis koer tuksis.
Minu koerad ei ole püsivalt keegi friskist söönud, ajutisi üks-kaks kotti,on ette tulnud. Pudrukeetja ma jah pole, ma ei võtnud koeri selleks et neid pidevalt ravida ja eritoitudega poputada!
Pallike on kogu aeg olnud Kronchi peal, sest teised toidud talle ei sobi.
Kuivoidust ei hakka silmalaud sissepoole keerdu minema, ausõna, see on geenidest, see on haiguste nimekirjas.
Täpi on kogu aja olnud Chicopee peal ja viimasel ajal Hills. Probleemid ei ole kuivtoidus, nagu sina oma kogemustele toetudes väidad vaid hoopis neerudes ja põies ja vähemalt meie arst vale toiduvaliku välistas, põhjused hoopis mujal ja ma ei räägi seda niisama, analüüsid tehtud.
Huvitav, et kaks viimast koera, kes ostetud mujalt, suudavad sama toiduvalikuga rahul olla, silmad ei jookse, laud ei keerdu sissepoole, koerad ei lonka ja allergiad pole.

kennel Beautiful Crystal
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lilleke » 08 Mai 2005 12:34

Appi! :o
Keegi ei väida et targem on.
Kasvatajad loomulikult teavad paremine ja kui oled kasvatanud sellise looma, siis peaksid ka ise sellele probleemile lahenduse leidma.
Lihtsalt kui inimesel mure, siis foorum minu arust selleks et nõu küsida ja oma kogemustele toetudes, inimesed ka aitavad ja samas...tuletavad meelde...et sul olemas tark kasvataja...küsi ka temalt.

shonsu

PostitusPostitas shonsu » 08 Mai 2005 12:45

minu arust inimesed ka kõik ei ole ühesugused, üks saab süüja mingit toidu, aga teine ei saa
miks sa arvad, et koertel kuidagi teisiti
ei anna võrreldagi Friskis ja Hills, aga ka kõik ei saa süüja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas blacky » 08 Mai 2005 14:22

No kuulge, mis te kaklete.
Koeri ei maksa inimestega võrrelda! Inimesed ikka ei vaheta naljalt oma armastatud kaaslast välja, kuna selle vanaisal on astma ja äkki lapselaps on seetõttu allergiline. (lapsepõlves välja ravimata allergia võib areneda täiskasvanul astmaks).

Koerte paarituste eest vastutab kasvataja ja nemad ei pea õnneks arvestama koera tunnetega :D, vaid kasvataja kohus on valida aretusse terved, tõule vastavad isendid. Lihtsalt vahemärkuseks siis.

PS. adminnidele ja modedele on IP nähtav, st millisest arvutist ja mis nimega on foorumis kirjutatud
Koon ja kantseldan shotikaid (või kantseldavad nemad mind?)
http://kuduvkoeraomanik.blogspot.com/se ... d-Scotties

karu

PostitusPostitas karu » 25 Mai 2005 12:33

ka põieprobleemid? Kes vanemad on?äkki koerad sugulased,meil oli ka suur jama.Arst arvas et asi geenides.sest nii väike koer(7k.)lihtsalt haigeks ei jää.Põiekivid pidavat tekkima pikast east ja valest toidust.meil pole pikka iga ja toit hills

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 25 Mai 2005 12:37

Aga Karu, kes on teie koera vanemad?

kutsu

lp.Jokker

PostitusPostitas kutsu » 13 Juun 2005 22:29

Mis on saanud sinu kutsust kas tal tervis parem,ma mõtlen seda llonkamist,kui vana ta nüüd sul on,ja kas silmad korras.Kas mingit ravi ka said lonkamise vastu,ja kauaks see koer lonkama jääb.Endal koeraga samad probleemid,koer saab 5 kuuseks ja ei saa maast enam püstigi.Silmad on ka kogu aeg märjad ja rähmased.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 13 Juun 2005 22:40

Kutsu, kurb et su nii noore koeraga nii halvasti. Loodetavasti oled sa pöördunud abi saamiseks ikka ka hea tohtri poole. Kas su koerale ka mingeid ravimeid arsti poolt on kirjutatud, seda just eelkõige jalgadele?

kutsu

kahju koerast

PostitusPostitas kutsu » 13 Juun 2005 23:23

Meie 5 kuune koer hakkas kuskil 3,5 kuuselt lonkama,ja nüüd ei saa enam hästi püstiEi võta tagumisi jalgu alla.EI TEA KAUAKS SELLINE ASI JÄÄB KOERALE KAS AINULT KASVUAJAL ON NII.Ja kaua see kasvuaeg kestab kirjutage,kellel see sama häda on koera kimbutanud.Kas teie kutsud ka iga öö teid äratavad ja õue nõuavad.Ei saa aru miks ta õigupoolest nutab kas kuskilt valutab või tahab lihtsalt välja.Jja millega söödate omi koeri..Minu koer seda Hilllsi toitu üldse ei taha.Tahab ainult kodutoitu.

kennel Beautiful Crystal
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lilleke » 14 Juun 2005 00:20

Oeh, nutta tahaks :cry: nii kahju sellistest koertest :(
Kõiksepealt muidugi tahaks meelde tuletada, et kui koer saab ainult kodutoitu, siis peab kindlasti juurde andma vitamiine.
Arsti juures olete käinud?
Mis kandi inimesega tegu? Nii teaks äkki keda soovitada? :?
Chow kasvab kõrgusesse üldjuhul kuskil 8-ndaks elukuuks ja peale seda hakkab vaikselt rinda kasvatama ja laiemaks minema.
Endal on olnud koertest üks, kes lonkas õnneks ainult paar kuud ja pärast saime korda asjad, aga on ka neid kes jäävadki vähem või rohkem lonkama.
Mis aga öistesse nutmistesse puutub, siis ka siin võib olla mitu põhjust -
kas tõesti kuskilt valutab või on juba äkki harjunud et peale niutsumist saab välja või on äkki hoopis põieprobleemid?
Mina enda koeri toidan hetkel Hillsiga ja sobib, samas nagu siin on ka eelpool teemades kirjas, iga koer on indiviid ja kui üks toit ei sobi tuleks proovida midagi muud.
Igatahes ma väga loodan, et see lonkamine ükskord lõppeb ja kõik saab korda.

kennel Beautiful Crystal
Kasutaja avatar

Re: lp.Jokker

PostitusPostitas Lilleke » 14 Juun 2005 00:23

kutsu kirjutas:Silmad on ka kogu aeg märjad ja rähmased.

Nu nii noorel koeral märjad silmad viitavad ennekõike valele toidule.
Äkki muudaks menüüd, saaks ühest probleemist äkki lahti? :?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 14 Juun 2005 07:34

Koer kes pole harjutatud krõbinaid sööma algusest peale e. juba kasvataja juures, ei pruugigi harjuda selle kraamiga. Kuid ka hea kodutoit peaks kasvatama kutsika kenasti suureks. Lonkamine nii varakult viitab jah kasvuraskustele kuid ka sellele, et teil tulevikus on düsplaasiaga loom kodus, isegi kui lonkamine lõpuks kaob.
Sooviks tõesti teada kui kuivtoitu ta ei taha, siis millega te teda söödate.

Kuid kindlasti ikka arsti juurde peate pöörduma, nii pika aja jooksul on tal kindlasti kuskil liigeses põletikuline protsess, mis vajab väljaravimist, enne vaevalt lonkamine üldse kaob. Kui põletik liigesest kadunud, sobivad hasti taastuseks massaaz, ujumine.
Ta ei saa hästi püsti, tal on valus ka see võib olla seotud võimalik öise väljaküsimisega.

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 14 Juun 2005 11:19

Kuidas koeral hammastega on? Ega seal midagi valesti pole või mingit põletikulist protsessi suus?
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Olen anonüümne.

Chow lonkab.

PostitusPostitas Olen anonüümne. » 13 Nov 2005 18:55

Kas oskab keegi soovitada Tallinnas head tohtrit, kes teeb jalgade uurinkut, et miks Chowka lonkab ja mis siis edasi teha, kui esinebki jalgades probleem. Koer juba tükkaega longanud kasvataja käsib aga anda Cartiveti aga see ei ole aidanud ja arvab, et see pole liiniviga.

Külaline

PostitusPostitas Külaline » 14 Nov 2005 12:45

vt. teemat JAMAD MUFFIGA, seal soovitab külaline CHOW SÕBER Tallinna kliinikut.

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 14 Nov 2005 12:49

Anonüümseks jääda soovija, ehk kirjutad meilile, kui avalikult rääkida ei taha?

maie(at)koertekoda.net
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 14 Nov 2005 16:18

http://www.koertekoda.net/forum/viewtopic.php?t=5742

siin teemas on Bladerunner kirjutanud lonkava koera ravimisest
aga seda kõike pead muidugi enne arstiga arutama.

PostitusPostitas Jokker » 18 Veebr 2006 22:41

Meie kutsul uuringud nüüdseks tehtud ja kõik korras puusa uuringuks siis üks pool oli tugev A ja teine tugev B, kokku sai hindeks tugeva B.

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 08 Mär 2006 22:41

Unustasin täna arstile rääkida, aga nüüd õhtul panin jälle tähele, et peale magamist koer vahest lonkab esikäppa. Nagu ei saa käima õieti. Kui rohkem liikuma hakkab, siis kaob ära. Lugesin varasemaid teemasid, et nn kasvuvalu võib olla . Kas see läheb lihtsalt mööda? Või on see millestki muust kui vaid peale magamist lonkab?
Koer ülekaalus mu arust küll ei ole. Kaalub 4-kuuselt 12kg.

Pehme lambuke
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Margit111 » 08 Mär 2006 22:44

Järsku magas käpa ära. Endal ka ju "surevad" vahel jalad või käed ära.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 09 Mär 2006 09:45

No see võib olla küll tingitud kasvuraskusest, just ta sellises eas. Annaksin ise vist mingit GRAU söödalisandit juurde.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sax » 09 Mär 2006 11:01

Mina oma kogemustest ei annaks mingeid lisandeid,hea kvaliteetne toit ja kannatust. Masseerimine ei tee ka halba. Aga igaüks valib ise mida teha. Lihtsam on pöörduda ortopeedi juurde ja alles tema otsustab,kas anda lisandeid.

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 09 Mär 2006 11:56

Chow läheb üldse peale magamist raskelt liikuma. MAri lonkas ka titena peale magamist, aga kasvades läks see üle. Nüüd tuigub ainult ja mõnikord langeb külili tagasi unne :) unustades täielikult, et ta üldse kuhugi minna tahtis.

Kasutaja avatar

Chow lonkab...

PostitusPostitas Happy » 28 Mär 2010 19:28

Minu chow lonkab õrnalt üht esimest käppa. Olen talle toidulisandit andnud koguaeg (hokamix), aga paar kuud tagasi lõpetasin ära, kuna see tegi tal kõhu lahti aeg-ajalt. Aga kas võib tema lonkamine olla tingitud pikkadest jalutuskäikudest? Ja kuidas ma ise kõigepealt oma koera aidata saan? Homme käin arsti juures ka ära ikka.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sändiplika » 28 Mär 2010 21:59

Meil oli kasvamise ajal sama mure. Vahest oli lonkamine mitu päeva tugev ja siis jälle taandus ja tundus kõi ok olema. Dr Tamara Kon andis tabletid (Rypenol vist olid) ja arvas et võib liigeses põletik olla. Nüüd kuts 1 aasta ja mõned kuud vana ning ei lonka juba tükk aega. Ise arvan et ju ta sellest välja kasvas:)
Olen vahva ja vallatu

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 28 Mär 2010 23:18

Kui pikad on need pikad jalutuskäigud ja kui vana on hetkel koer?

& chow-poiss Franco
Kasutaja avatar

PostitusPostitas M3rka » 28 Mär 2010 23:42

Meil on täpselt sama jama, mis Happyl, aga meie jalutuskäigud pole eriti pikad. Eile hakkas lonkama ja ikka veel veab ühte köppa, täpselt ei saagi aru millist. Minul Franco hetkel 8kuune ja Happy sai minuteada märtsis aastaseks. Homme lähen kaa Francoga arstile, tal lisaks lonkamisele ka muud hädad küljes... Niipalju ma tean, et Happy arst on kaa dr.Tamara Kon ja meil kaa.
"A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself."

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Happy » 29 Mär 2010 09:42

Koer sai aastaseks nüüd märtsis. Pikk jalutuskäik oli ikka kaks tundi ja vahepeal rohkem. Tavaliselt oleme jalutanud nädalavahetustel pikemalt.
Ilmselt tuleb hakata Hokamixi uuesti andma.

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 29 Mär 2010 10:21

Mõelge läbi oma jalutuskäigud, nende pikkus ja see, mida jalutuskäigu ajal teete. Kui juba jalg on viga saanud, siis tuleks eriti tähelepanelikult jälgida, mida koer teeb jalutuskäigu ajal või siis lahtisena ringi lipates. Tihtipeale võib chow jooksutuure üles võttes oma jalale veel lisaks viga teha. Kui ta juba hoiab jalga, siis ärge laske teda rihmast lahti omaette marutama.

Konsulteerige oma arstiga ja oma koera kasvatajaga, foorumi teel tundmatule koerale nõua anda on võimatu.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 29 Mär 2010 15:42

Happy kirjutas:Ilmselt tuleb hakata Hokamixi uuesti andma.

Arvan, et peaksite leidma mingi muu vajaliku toidulisandi, kui see konkreetne kõhu lahti tegi.
Sellises vanuses võiksite kindlasti ära käia spets. ortopeedi juures (nt. Västrikus), las vaatab ilusti koera üle. Saate palju vajalikke nõuaneid, kindlasti oskab ka soovitada toidulisandit kui seda peaks vaja minema.

& chow-poiss Franco
Kasutaja avatar

PostitusPostitas M3rka » 29 Mär 2010 15:55

Meie käisime arstil ära. Katsus ja vaatles ja arvas, et kohe pole vaja röntgenit teha, kirjutas meile rimadyl tabletid 12päevaks ja ütles, et kui üle ei lähe siis teeme pilti kaa.
"A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself."

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Happy » 29 Mär 2010 18:04

Meie saime homseks aja Eliit loomakliinikusse. Eks siis vaatame, mis seal öeldakse:)

kennel Beautiful Crystal
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lilleke » 29 Mär 2010 22:04

Happy kirjutas:Meie saime homseks aja Eliit loomakliinikusse. Eks siis vaatame, mis seal öeldakse:)

emm...miks sa sinna lähed? :o
lonkamisest aga niipalju, et selle pesa kutsid kõik rasked ja raske kondiga, st lisatoitu vaja ja jalutuskäigud nagu ma alati rääkinud olen ja nagu on tü kodukal ja ka minu kodukal, peaks olema kasvamisjärgus koertel mõõdukad. Lisaks on praegu riskifaktoriks libedus ja jää. Üks vale liigutus jalal ja ongi nihestus käes.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mopsu » 30 Mär 2010 08:16

Lilleke kirjutas: Lisaks on praegu riskifaktoriks libedus ja jää. Üks vale liigutus jalal ja ongi nihestus käes.

See on praegu üks tõsisem asi jah.Meil koduhoovis libastus silme all .Õnneks asi polnud hull,paari tunni möödudes jooksis juba ringi ilusti.Samas hoidsime tal silma kohe peal ja isegi õue patseerima ei lasknud nii sama,sellel päeval.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Happy » 30 Mär 2010 09:41

Nägin telekast kunagi seda kliinikut, tehti sealsete arstide tutvustust ja kliiniku tutvustust. Seal on saab röntgeni abil vaadata, mis viga on. Või mõtlen liiga üle ja ongi tegemist nihestusega, mida saab kergelt ravida:)
Ma eile jalutasin temaga minimaalselt, ega ta ise ka ei viitsinud väga kõndida. Istusime niisama maja ees rohkem:)

Järgmine

Mine Chow Chow -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline