Mõttemänge chowle

- omaette olija ja mõtleja
Kasutaja avatar

Mõttemänge chowle

PostitusPostitas Miisel » 06 Dets 2009 13:35

Kuna meie Emmeliinega oleme mõlemad tõbised ja üsna rangel toarežiimil, siis oleks hädasti vaja miskit tegevust, millega aktiivse preili energiat kulutada. Palun soovitage mänge/tegevusi, mis sobivad toatingimustesse ja chowle huvi pakuvad.

Nahkhiir, karihiir ja rott
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Jaana » 06 Dets 2009 14:31

Esimese asjana tulevad pähe igasugused otsimismängud (kas maius või mänguasi), võib proovida ka pappkarpidesse neidsamu asju peita ja siis laialilammutamiseks anda, keerad nt rätiku rulli, olles eelnevalt sinna sisse maiuse/mänguasja peitnud. Trikkide õppimine sobiks ka :)
Take your time

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Juhan » 09 Dets 2009 19:59

Viiekuune Alfred ajab lustiga taga nn toidupalli ja lammutab pappkaste. Aga algajate kobamisi leitud vahendid ei pruugi teistele muidugi sobida.

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 09 Dets 2009 22:30

Kutsikapõlves Marile meeldis üle kõige asjade tagasitoomine. Vise, käsk SIIA, käsk ANNA ÄRA, vise, käsk SIIA jne. Hilisemas elus on kasuks tulnud mittesöödavate leitud asjade koera suust kättesaamisel :irw: Hetkel meeldib talle rohkem üksi mängida (võtab asja suhu, veab teise kohta, patsutab käpaga ja veab järgmisse kohta, kaasmängijaist ei huvitu).

Almerale on meeldinud asju otsida, olen pannud söödavaid krõbinaid erinevate kõrgustega kohtade peale ja siis ta otsib neid mööda korterit.
Almerale meeldib üliväga ka suuremat sorti muudetava avaga pall, mille sisse saab söödavaid krõbusid panna, seda on ta nõus kasvõi tund aega taga ajama.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Miisel » 05 Jaan 2010 12:18

Kuidas chowd nädal aega lihtsalt ja odavalt tegevuses hoida?

Võta üks pooleliitrine veepudel, pista sinna sisse mõned hästilõhnavad krõbinad, ära korki peale keera. Anna koerale pikali või püstisena.

Tulemus peale ühte nädalat: teisel päeval õnnestus krõbinad kogemata kätte saada. Samal päeval pandud uued krõbinad on vaatamata jõupingutustele endiselt pudelis, koer otsib lihtsamaid võimalusi toidu hankimiseks.

Kuigi pudel on tõesti keerulise kujuga, pean tõdema, et minu preili ei ole sellistes asjades vist karbi kõige kirkam kriit :hups:

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 05 Jaan 2010 13:20

Chowle on muidugi iseloomulik ka üsna kannatlikult oodata, et ehk siiski saab need krõbinad kuidagi VEEL lihtsamal moel kätte :D
Peaks ka loomkatseid tegema mõne keerulise pudeliga.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chelestya » 05 Jaan 2010 14:56

Soovin palju õnne kahe aasta sünnipäevaks Emmeliinele ja ka Ellile! Mõlemad te kondate siin kojas ringi ja vast leiate õnnesoovid ülesse. Olge ikka sama tublid, Emmeliine ehk võiks tuure juba maha küll võtta. :wink: :vorst:

Mine Chow Chow -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline