Kas koer solvunud?

- omaette olija ja mõtleja
Kasutaja avatar

Kas koer solvunud?

PostitusPostitas Happy » 19 Nov 2009 14:58

Mul selline mure, et chowka on koguaeg väga energiline olnud ja istub ukse ees, kui tuppa siseneb, st saan aru et ta ootab mind. See nädal on ta väsinud, ei taha mängida ega pikalt jalutada. Magab ainult. Kas ehk kutsika energia hakkab kaduma juba? ta alles 8 kuune. või on ta minu peale solvunud? Ma jätsin ta üks õhtu 4 tunniks nö hoidjaga, kes käis temaga õues pikalt ja ülejäänud aja koer jälle magas:( Äkki ta solvus, et kutsusin kellegi temaga tegelema? Või kolmas variant, tal on armuvalud:D Meil on koertekoolis üks emane koer, kes talle väga meeldib. Mitte ühelegi teisele emasele ta tähelepanu ei pööra. Ja kuna koertekoolis ei tohi koeri kokku lasta, siis ma ei olegi lasknud tal selle emasega mängida. Äkki tal siis nagu mingi armuvalu vms:(
Ma ei tea,ehk mõtlen ise üle:) Aga andke nõu, mis tal küll viga võib olla:)
Sööb muidu hästi ja ei näe,et ta haige oleks. Aga midagi siiski on teistmoodi:(

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 19 Nov 2009 16:28

Ma ei oska kahjuks öelda, mis tal viga võiks olla ja kui selline loidus pikemalt kestab, läheks ilmselt arsti juurde. Kuid koer ei ole inimene ning inimlikustamisel saadud kahtlustused nagu armuvalu, et ta ei saa koolis meeldiva koeraga suhelda, või see, et keegi teine temaga jalutamas käib, võib üsna ebatõenäolistena kõrvale jätta.
If you´re not having fun, you´re not doing it right

Kasutaja avatar

PostitusPostitas AnneN » 19 Nov 2009 19:04

kõigest loetletust tundub ainsana tõenäoline, et kutsikas on haige. Haige olemisega ei pea alati sugugi ka isu kohe kadunud olema. Kraadinud oled koera näiteks alustuseks ?
hurt ei ole "blondiin"

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 19 Nov 2009 20:04

Juhul, kui on näiteks nädal aega vihma sadanud, siis on tema suur uni arusaadav. Üks korralik chow magab vihma maha ja siis askeldab edasi.

Kui teie koer tavaliselt nii ei käitu, võiks üle kontrollida, ega mingi probleem teda ei vaeva: ega ei ole palavikku, ega ei ole kuskil nahapõletikku vms füüsilist häda, mis võiks teda vaevata.
Lisaks kõigele muule on ta toredas puberteedieas, siis võib päevapealt iseloom muutuda- vagurast tallekesest saab märatsev möirgaja ja vastupidi.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Happy » 19 Nov 2009 20:36

Tänud, ma jälgin teda. Kui ta uimasus üle ei lähe,siis pöördume arsti poole.
Kuidas koera kraaditakse? Mul on esimene koer ja ei tea sellest eriti midagi:(

Unistuste Prints,Täitsa Täpp,Rica-plika
Kasutaja avatar

PostitusPostitas marilin » 19 Nov 2009 20:55

Kas tegu on emase koeraga ja kas tal on jooksuaeg olnud?
koerad ei valeta

Kasutaja avatar

PostitusPostitas muumiliina » 19 Nov 2009 20:58

Happy kirjutas:Kuidas koera kraaditakse? Mul on esimene koer ja ei tea sellest eriti midagi:(
Kraaditakse pärakust, kuni 39 on normaalne, üle selle on palavik :)

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 19 Nov 2009 21:11

marilin kirjutas:Kas tegu on emase koeraga ja kas tal on jooksuaeg olnud?

Esimeses kirjes on juttu mingitest emastest, kes on silmarõõmud. Ju siis ikka isane :)
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Happy » 19 Nov 2009 23:10

Jah, isane on:) Koerteplatsil käies oli ta täiesit ok. mängis teistega. Aga kodus ikka magab:) Natukene isegi mängis juba minuga. Loodan,et homseks on ta siis taas normaalne:D St selline nagu minu chow on olnud:)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Juhan » 23 Nov 2009 22:14

Meie viikuune Alfred käitus sarnaselt siis kui tal oli üks käppadest veidi viga saanud. Nii et temal oli sellise käitumise põhjuseks ikka füüsiline häda.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Happy » 25 Nov 2009 00:07

Tundub, et see oli ajutine uimasus:) Nv käisime metsas ja jooksime ja mängisime:)
Sain oma chow tagasi:)

Mine Chow Chow -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline