Salukidest

- aristokraatsed jahimehed
Kasutaja avatar

Salukidest

PostitusPostitas Lepatriinu » 16 Aug 2012 00:21

Tere!

Sooviksin rohkem teada salukidest. Olen lugenud erinevatest kohtadest tõu iseloomustusi, vaadanud videosid ja käinud neid näitustel vaatamas. Tahaksin aga teada, mida arvavad need, kel selle tõuga otsesemalt kogemusi. Ehk on siin keegi, kes oskaks vastata või vähemalt viidata asjaliku info juurde. Tunnen üpris hästi borzoisid; kuidas võrrelda neid kahte tõugu? Kuigi jah, igal isendil on oma iseloom, aga kindlasti on olemas ikkagi üldisemaid tõule omaseid iseloomujooni. Kuidas on lood tervisega / kas vajalikud on mingisugused spetsiifilised terviseuuringuid? Kui tihti on Eestis loota pesakondi? Vist mitte väga tihti...? Kui palju võib üldse Eestis hinnanguliselt salukisid olla? Kas vastab tõele, et saluki kutsikad kipuvad eriti “hullud” olema? Kas vanusega muutuvad rahulikumaks? Kas salukid kardavad külma?

Oh, nii palju küsimusi :hups: Ma oleksin tänulik kasvõi ühe vastuse eest :irw: Ma küll uurisin ja puurisin, aga puudu on just omanike endi arvamused, mis ju tegelikult kõige informatiivsemad kipuvad olema. Vabandan, kui sattusin valesse kohta :oops:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas liinav » 16 Aug 2012 22:32

Eriti hästi oskab salukit ja borzoid võrrelda pikaajaline mõlema tõu kasvata Ella Kasmann. Sel nädalavahetusel (18-19.08 ) on Balti Võitja näitus, kust teda hurdaringi juures kindlasti leida võib- astu julgesti ligi ja küsi!

PostitusPostitas PelloKoer3 » 19 Okt 2013 16:23

Tegelikult on Saluki väga väga vahva koer minu parimal sõbrannal on Saluki juba 3 aastane aga ikka vahva olen temaga käinud näitustel ja jooksudel , iseloomult on Saluki väga truu , kuid ta on ikkagi jooksukoer kes vajab palju jooksmist ta ei ole kõige aktiivsem aga joosta tahab ta palju niiet Saluki sobiks paremini suuremasse elamisse see on kindel :) . Aga Saluki on ka jahikoer kes jahib ikkagi pisemaid metsloomi nagu jänes isegi rebane jne. Ta on väga kiire ja intelligente , hooliv jne nagu kõik hurdad ainult tema on nendest kõige kiirem :D
Get up after dark , open up your eyes , you discovered there's a world outside :)

Re: Salukidest

PostitusPostitas Biosligy » 26 Okt 2015 10:33

I want you to help solve the problem for the life of me I can do.

Mine Hurdad -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline