Whippetid kojas

- aristokraatsed jahimehed
rotid & muud loomad
Kasutaja avatar

Whippetid kojas

PostitusPostitas chilipi » 22 Nov 2004 14:40

Kui palju siin õieti whipeteid on? Ennast tean Goofy kaasomanikuna ja Lottadega olen kohtunud. Aga veel?
Viimati muutis chilipi, 06 Jaan 2005 13:34, muudetud 1 kord kokku.
Whippetid Eestis
Peres whippet, borzoi
Pilt

Pommidega kollid tulevad taksodega
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Linda » 22 Nov 2004 16:35

Meil kodus 2 whippetit praegu. Oli kunagi küll 3, kuid isane neist, CH Zootsuits Now or Never (kodunimega Richard) , tema on juba koertetaevas :(
Nii et kirjutan vaid meie whippetitest ja nende järglastest. Esimene whippet tuli Helinale juunior handleri koeraks aastal 1997. Ta nimi on Zootsuits Mystifications kodunimega Fiia. Mulle teadaolevatel andmetel oli ta esimene EKL registreeritud seda tõugu koer. Fiial on olnud 2 pesakonda kutsikaid. Esimene neist sündis Soomes Fiia kasvataja juures, kuid sellest pesakonnast tuli Eesti 2 isast kutsikat - Zootsuits Paper Notes (Harjumaale) ja Zootsuits Public Papers (Roosna-Allikule). Kahjuks neist viimane on surnud, ta murdis maha naabrite hull koer, kes lihtsalt tuli nende hoovi :( Fiia teine pesakond sündis meil. 7-st kutsikast jäi Eesti 3 (2 isast ja 1 emane). 2 neist on käinud ka näitustel Heidelind's Forever Yours (EST CH,ESTW-03) ja Heidelind's So Far So Good (EST & LT JCH). Fiia ise on suurepärases vormis (no whippetite keskmine eluiga pidavat olema 15 aastat) ja tuleb kindlasti järgmisel aastal näitustele, kuid juba veteranina :lol: Aasta hiljem peale Fiia tulekut tulid meile 2 whippetit, vend ja õde. Isane siis Richard, kellest juba ülalpool kirjutasin, emane aga oli Zootsuits New Star to Helina ehk kodunimega Pumppula. Tema näituste karjäär on jäänud siiski suht kesiseks, kuna Helina kasvas JH east välja ja mina whippetitega näitustel ei käi. Pumppula on küll EST & LV CH ja ESTW-01 (võitis ka rühma seal Võitjanäitusel), kuid siis jäi "kodukoeraks" :( Aga mine sa tea, ehk Helina viitsib teda veel näitustele tuua :lol: Pumppulale me kutsikaid ei ole teinud, sest "õigel ajal" ei olnud piisavalt palju inimesi whippeti kutsikaid ootamas ja nii ta ongi meil jäädavalt "vanatüdruk". See on siis kõik, mis puudutab meie whippeteid.
Pilte võite vaadata kodukal www.heidelinds.com
"Pommiähvardus" [img::]http://home.tiscalinet.ch/chriskuert/smiley/bomb.gif[/img]

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elen A. » 19 Dets 2004 15:22

Minu poolt lisandub veel 2 - Winnie & Vibu :)
Cheya's Alaska Malamuudid

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 06 Jaan 2005 12:59

eestisse lisandub veel üks whippet (leedust) meie kutsu poolõde (papa kaudu) :tants:

rotid & muud loomad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas chilipi » 06 Jaan 2005 13:34

Lotta, kas ta lisandub teile? :)
Whippetid Eestis
Peres whippet, borzoi
Pilt

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 06 Jaan 2005 14:28

chilipi kirjutas:Lotta, kas ta lisandub teile? :)

Kahjuks ei

Anonymous

Uue whippeti omanik

PostitusPostitas Anonymous » 07 Jaan 2005 15:55

Hoopis mulle lisandub pühapäevale whippet Leedust. Ma olen nii õnnelik ja ärevil, et ei saa öösel magadagi. :D

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 06 Aug 2005 17:04

Üks meie õe kutsikatest jäi Eestisse (Tartu) :tants:
Race cars not dogs!

WhippetLotta {ätt} hot.ee
. .

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 26 Aug 2005 14:21

Ma vaatasin ka, et ainult üks jäi Eestisse. Nagu ma aru sain, on 2 veel müüa. Oh, seda valget oleksin nii endale tahtnud.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katri » 26 Aug 2005 16:00

:OT: Aga mulle see kutsika Eestisse jätmise viis küll ei istu. Justkui oleks tegu kiiresti rikneva kaubaga, aga kutsikad on saanud alles 2 kuuseks. Kas kahe nädala pärast antakse kutsikas ära juba 100 krooni eest? Ja kas tõesti loodetakse nii leida õige peremees. Sel juhul need, kes kohe kutsika broneerivad ja kindlad huvilised/võtjad on, võivad ju üsna narrilt tunda.
"Norfolks are like peanuts - it's hard to have just one." Joan R. Read

rotid & muud loomad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas chilipi » 26 Aug 2005 16:54

Arvestades, et kõik teised on juba ostetud, siis pigem on probleem, et kui kaua saab lasta välismaalt osta soovijatel oodata, kui kohapeal huvi pole? Eestist polnud ühtegi broneeringut, Jasmin Tea müüdi Soovi kuulutuse peale. Või mis strateegiat sina soovitaks, kui huvi tõu vastu absoluutselt puudub?

Mina oleks June Joke'i ka täishinnaga ostnud, kui me poleks peres jõudnud otsusele, et 9-kuune koer pluss üks kutsikas Soomest pluss Satangini kutsikas oleks liiast. Aga, eksole, mul juba on olnud whippet.

Ja ma olen täiesti kindel selles, et nad ei müü kutsikat ka 1000 krooniga sobimatusse peresse.
Whippetid Eestis
Peres whippet, borzoi
Pilt

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 26 Aug 2005 18:31

katri kirjutas::OT: Aga mulle see kutsika Eestisse jätmise viis küll ei istu. Justkui oleks tegu kiiresti rikneva kaubaga, aga kutsikad on saanud alles 2 kuuseks. Kas kahe nädala pärast antakse kutsikas ära juba 100 krooni eest? Ja kas tõesti loodetakse nii leida õige peremees. Sel juhul need, kes kohe kutsika broneerivad ja kindlad huvilised/võtjad on, võivad ju üsna narrilt tunda.

Teades ja tundes Tatjanat pole tal järelikult teist väljapääsu-endale jätta pole võimalust. Sama kindlalt võin öelda, et ta uurib uue kutsika peret hoolega ja see on kah üks põhjustest miks kutsikas võib kätte jääda. Selle konkreetse kutsika puhul on asi selles, et minu teda oli tal juba omanik olemas (maksis osa rahastki), kuid on järelikult nüüd millegi pärast temast loobunud.
Ei tasu kohe hukka mõista - vaid pigem mõista, eriti kui tausta ei tea.
Race cars not dogs!

. .

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Saba » 27 Aug 2005 01:36

:OT:

kui kunagi ei ole olnud tegemist hurdakutsika müügiga siis ongi raske aru saada... Kasvataja nii loodab et kutsikas Eestisse jääb kuid vaatamata madalale hinnale siiski tahtjaid ei ole :cry: Lõppkokkuvõttes hakka või peale maksma et kutsikas omaniku leiaks sest kuuldes päris mitmekuuse ja tõeliste garantiidega hurdakutsika hinda hakatakse halama et miiiiks nii kallis endale aru andmata et küsitakse vaid seda hinda mis konkreetse kutsika alla juba pandud on... Noh teinekord on ju tegelikult nii et väga tahaks kutsikat Eestisse jätta aga endale jätta ei ole võimalik...
... minu lemmikud on kaunid ja mugavad Borzoid...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tiinatints » 27 Aug 2005 11:31

ehh, mina pean piinlikkusega tunnistama, et Magic oli minu poolt nn suuliselt broneeritud, oleme Tatjanaga pikemat aega kirjavahetuses olnud. paraku viskab elu vahel vimkasid - ilmnesid terviseprobleemid raseduse ajal - ning peale arutlemist pere ja Tatjanaga pidin vastu võtma raske otsuse ning hetkel koerast loobuma, siiani vaatan Magicu pilte ja uurin südamevaluga ikka Tatjanalt uudiseid Magicu tegemiste kohta :oops: .

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 27 Aug 2005 13:36

tiinatints kirjutas:ehh, mina pean piinlikkusega tunnistama, et Magic oli minu poolt nn suuliselt broneeritud, oleme Tatjanaga pikemat aega kirjavahetuses olnud. paraku viskab elu vahel vimkasid - ilmnesid terviseprobleemid raseduse ajal - ning peale arutlemist pere ja Tatjanaga pidin vastu võtma raske otsuse ning hetkel koerast loobuma, siiani vaatan Magicu pilte ja uurin südamevaluga ikka Tatjanalt uudiseid Magicu tegemiste kohta :oops: .

Ei ole vaja piinlikust tunda, elu teeb mõnikord üsna imelike keerdkäike ja kõik ei lähe alati nii nagu plaanitud. Kui oleks minu teha võtaksin kõik Tatjanalt ülejäänud kutsikad endale, kuid...
Oleme abikaasaga mõelnud, et kunagi võiks ka Lottal pesakond olla, aga kui praegu vaatad Tatjana ponnistusi, siis tekib tugev kahtlus- kas ikka tasub.
Race cars not dogs!

. .

Kasutaja avatar

PostitusPostitas AnneN » 29 Aug 2005 16:27

Tundub, et Tanja ponnistused ei erine millegi poolest ükskõik millise teise hurdakasvataja ponnistustest Eestis... Kuigi - jah, hurtade populaarsuse kõver on ilmselgelt keeranud lõpuks ometi otsa ülespoole - tagasihoidlikult, kuid ometi. Aegajalt helistatakse ja küsitakse pesakondade kohta. Hästi kena oleks, kui need, kes pisiperet plaanivad, sellest ka vaikselt aegsasti teada annavad, siis on lihtsam suunata kõned sinna, kust midagi ka loota on. Aga seda 1000 krooni juttu, kui kuidagi lahti ei saa.............oleks siis võinud juba kirjutada, et 1 kroon, sest koera tasuta anda ei tohtivat. Tegelikult võiks aga edukalt kasutada müügilepingut. Sinna on võimalik igasugused sobilikud variandid sisse kirjutada. Ka pikaajalise järelmaksu. Aga see hindade teema on siis kuskil juba pikalt läbi arutatud, nii, et kel huvi, lugege sealt - ärme siin enam otsast uuesti alusta.
Teisalt jälle - vibude omanikud, mida te ise olete teinud oma tõu propageerimiseks ? Kõiki teisi võib näha jooksmaski ( s.t. aegajalt kogunemas ), aga vibusid seal hulgas pole. Peaksite ilmselt aktiivselt nendega peale näituste ka muudel üritustel käima hakkama, sest kuni pole nähtud, ei osata ka tahta.
hurt ei ole "blondiin"

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 29 Aug 2005 16:46

AnneN kirjutas:Teisalt jälle - vibude omanikud, mida te ise olete teinud oma tõu propageerimiseks ? Kõiki teisi võib näha jooksmaski ( s.t. aegajalt kogunemas ), aga vibusid seal hulgas pole. Peaksite ilmselt aktiivselt nendega peale näituste ka muudel üritustel käima hakkama, sest kuni pole nähtud, ei osata ka tahta.

Võin käsi südamel öelda, et kui tänaval ja mujal küsijate hulka arvestada, ületaks tahtmine pakkumise. Kahjuks enamik neist ainult huvilisteks jäävadki, tõsiselt võetavaid on nende hulga vähe. Algul kui Lotta Tartusse kolis, siis ei läinud päevagi mööda kui keegi poleks uurinud, kust sellist koera endale osta saaks-mõni oli nõus isegi piiri taha kutsikale järgi minema, annaks me vaid kontakti. Ma ei tahaks uskuda, et nüüd hurdajooksudel liiguks palju rohkem inimesi kui näitustel ja muudel avalikel üritustel kus me käinud olen- lihtsalt neil liigub rohkem ehk koerte kasvatajaid, kui muiduhuvilisi.
Mina olen Lottaga omameelest piisavalt aktiivne, kui ka lasteaedade ja koolide külastusi sinna hulka arvestada- muuseas, nendel osalevad tihti ka lapsevanemad.
Oma mitteosalemist hurdajooksudel olen siis foorumis juba selgitanud, miks teised sellega ei tegele- ei oska öelda. Minu koer saab oma jahinstinkti vabas looduses loomulikul teel rahuldatud.
Samas olen kindel, et Tatjana puhul on asi pigem nõudlikuses uue pere suhtes, ta võib küll kutsika hinna alla lasta- kuid oma nõudmisi mitte.
Race cars not dogs!

. .

& Nike
Kasutaja avatar

PostitusPostitas veronika » 29 Aug 2005 16:56

OT kuid tahtsin lihtsalt lisada, et kas tegelikult polegi parem, et teatud tõud on vähem populaarsed. Kui võtta näiteks eesti hagijas, siis tõesti on vajalik tõsta populatsiooni arvukust, mis tähendab seda, et oleks vaja tekitada suuremat huvi inimestes antud tõu vastu jne. Kuid samas, olles viimasel ajal kokku puutunud paari eesti hagijaga ja nende peremeestega, kes ei tea tegelikult tõust tuhkagi :roll: st teadmata nende jahiinstinktne jms... no tekib ikka küsimus, kas mitte parem jätta asi nii kuis on...

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 29 Aug 2005 17:56

Tahaks oma eelmisele postitusele veel lisada, et olen vibude eest seisnud mitmelgi muul üritusel- Suur Koerapäev Tallinnas (2 vibu, 2 greyd), Haapsalu näitusel tõututvustustes (1vibu, 1 italjano), Järvakandi päevadel tõututvustuses (1 vibu, 1 italjano)- need on viimaste kuude omad- kahjuks ei ole aga teisi hurdalisi olnud neil oma TÕUGU tutvustamas.
Race cars not dogs!

. .

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Monika ja Leedi » 29 Aug 2005 18:24

Tuleb tunnistada, et käin iga päev Satagin Jigsaw Puzzle'it piilumas. Hing haige, sest koer on väga ilus, aga tunnen seda tõugu kahjuks veel vähe, mis on üks põhjustest,kuid suurim probleem, miks ma seda kutsikat pole veel koju toonud, on see, et mul pole lihtsalt ruumi. Loodan, et olen ükskord siin teie ridades, ehk siis whippeti omanik.

rotid & muud loomad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas chilipi » 29 Aug 2005 18:42

Tõugu olen püüdnud tutvustada nii whippeti kui väikehurda omanikuna, niipalju kui tänaval küsitakse ja üritustel käia saab. Ja muidugi ka üldiselt hurtade müüte kummutada.

Puzzle oli June järel mu teine lemmik, aga emast koera ei tahaks isasele juurde võtta. Samas oleks südamest hea meel kui ta Eestisse jääks ja teda vahel kohtaks. :D Hurt võtab toas vähe ruumi, see on tõsi - ta on ainult kuskil, kus on pehme lamada. ;) Tõu kohta tasub kennelist uurida ka siis kui sellest pesakonnast võtta ei saa. Ja muidugi võib kojas küsida, me siis muljetaks jõudumööda. :)
Whippetid Eestis
Peres whippet, borzoi
Pilt

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 29 Aug 2005 19:37

Jutt jumala õige, vibu võtab ääretult vähe ruumi. Mahume magama kolmekesi ühte voodisse :irw:
Tegelikult on nad selles suhtes ääretult mõnusad, et toas ei kuule ega näe neid, magavad vaikselt kuskil -vahel ainult käiakse oma toitukaussi või veenõud külastamas ja taas magama.
Race cars not dogs!

. .

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 30 Aug 2005 09:20

ja mina ei väsi ka kordamast, et whippet on maailma parim koer! Vähemalt minu jaoks.
Ta on nii õrna hingega ja malbe, aga samas uudishimulik.
Kaal on just selline, et vajadusel saab sülle võtta, aga samas ei ole ta väga väike koer.
Lühike karv ei vaja erilist hooldust. Kui koera pesta, siis kuivab 5 min ära. Ta on sile ja puhas.
Mina kartsin seda koera võttes, et äkki ta tõesti tahab palju liikuda. Minu suureks rõõmuks tahab ta kodus rahus voodis magada. Kui väljas sajab siis tuleb välja tirida, et paar korda ikka pissil käia (ja enamus ajast meil ju sajab :))
Muidugi tahab ta ikka kihutada ka. Kui on ilus ilm, siis aias loobin talle palli. See meeldib talle eriti. Ta on alati enne kohal, kui pall kohale jõuab ja vahib ringi, et kuhu see maandub. Kui aia tagant inimesed mööda lähevad siis imestavad, kuidas ikka kihutab. Mõni on jäneseks pidanud :))

Kasutaja avatar

PostitusPostitas AnneN » 30 Aug 2005 10:48

Just seda ma tahtsingi kuulda, kui teid veidi "kiusasin", et mida teinud olete ! Kui teiste tõugudega oleme kasutanud televisiooni ja ajakirjandust, siis eks niimoodi aktiivselt ringi liikudes on kindlasti võimalus ka tõugu nähtavaks teha. Ja muuseas, kui teil oleks KAKS vibukat rihmaotsas - ausõna - kaks korda rohkem inimesi paneks teid tähele. Nii, et üleskutse : Igale vibule teine vibu kõrvale !!!!!!!! tean seda omadest kogemustest, ühte koera mõnikord märgatakse, kahega jalutades vaadatakse järgi ka ja kui kolm on kaasas hõigatakse juba pika maa pealt, et issand, kui ilusad nad on !
Tartus tundub üldse olema "hästi soodne kliima" hurtadele. Italiaanosid on mitu tükki hästi lühikese ajaga läinud sinna, on salukisid, vene hurtasid.
Aga nüüd siis - nagu üks mees - teise koera ringile !
hurt ei ole "blondiin"

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 30 Aug 2005 11:57

Selleks , et järgi vaadatakse ei pea tingimata mitut koera olema. Kodu lähedal juhtub seda veel siiani, kui linnas jalutades on nii mõnigi kord nii pikalt järgi vaadatud, et vastu posti, puud või muud seisvat objekti põrgatud.
Ja kui tuleb õige aeg ja õige kutsikas, küll siis ehk Lotta kah endale kaaslase saab- praegu aga jääb üle vaid oodata.
Race cars not dogs!

. .

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 30 Aug 2005 15:30

Minagi kaalusin teise whippeti võtmist väga tugevalt (isegi mees oli juba enamvähem nõusse räägitud), aga siis juhtus suvel Crissuga õnnetus ja see plaan jäi esialgu katki.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas AnneN » 30 Aug 2005 16:28

Noh jah, eks ta ole, aga üldiselt ei tea "ühekoerajalutaja" seda mitme ÜHETÕULISE koeraga jalutamise värki ikka küll. See selleks. Aga Raplamaale võiks ikka Crissule Kohtla-Järvelt sõber kolida küll...... Tanjal ju päris kenad koerad ! Kui mees juba "peaaegu nõus" on, on asi minu meelest lihtsamast lihtne - siva kutsikaid kohapeale vaatama ! No hämamiseks võib ju mõne sõbrantsi ka kaasa sõidutada, kes " huvitatud on". 99% et ilma te sealt tagasi ei tule ! Meie pere teine koer tuli nii, et igaks juhuks ei öelnudki enne - mine tea, äkki poleks lubatud . Lihtsalt ühel hetkel tuli ja oli. Mõne aja teda küll ignoreeriti, aga iga asi loksub lõpuks paikka. Aga need järgmised..........noh, nendega läks juba ludinal.
hurt ei ole "blondiin"

rotid & muud loomad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas chilipi » 01 Sept 2005 17:32

Igatahes nüüd siis kõik kutsikad müüdud ja Magic jääb Eestisse, Puzzle läheb Tshehhi.
Whippetid Eestis
Peres whippet, borzoi
Pilt

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 02 Sept 2005 08:55

Mul süda valutas ja iga päev mõtlesin, et kuidas neil kutsudel läheb.
Mis linna Magic läheb?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elen A. » 14 Jaan 2006 01:59

Üks whippet Kojas juures - Tikru :D
Cheya's Alaska Malamuudid

PostitusPostitas sander » 16 Veebr 2006 11:35

Tikrust on siin veel pilte :
Pilt

Kasutaja avatar

PostitusPostitas magic » 23 Juun 2006 17:52

Tervitan teid, lõpuks leidsin ülesse foorum.
Olen Magic-u (kodunimi Mimi) perenaine.
Magic elab Tallinnas, väga tore, lõbus ja uudishimilik koer. Täna sai aastaseks. Soovime õnne sünnipäevaks Tartu õele Jasmin Tea-le.
:D

Dragonhunter's
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lohelend » 23 Juun 2006 19:37

Tere tulemast, Magic! :roos:
Dragonhunter

Elu on täis ootamatusi. Alustage magustoidust.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas PiretR » 23 Juun 2006 19:58

Kas Magic käib Stroomi metsas jalutamas?
Naerata, sest homme on veel hullem...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas magic » 24 Juun 2006 09:57

Ja käime päris tihti Stroomi metsas jooksmas, suvel isegi iga päev.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas PiretR » 24 Juun 2006 12:31

Siis oleme päris mitmel korral trehvanud, meie ka jalutame peaaegu iga päev Stroomi metsas.
Naerata, sest homme on veel hullem...

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 25 Juun 2006 19:37

magic kirjutas:Tervitan teid, lõpuks leidsin ülesse foorum.
Olen Magic-u (kodunimi Mimi) perenaine.
Magic elab Tallinnas, väga tore, lõbus ja uudishimilik koer. Täna sai aastaseks. Soovime õnne sünnipäevaks Tartu õele Jasmin Tea-le.
:D

:lehv: :lehv: :lehv: Tädi Lotta poolt
Race cars not dogs!

. .

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 26 Juun 2006 11:16

Tere ka meie poolt :lehv:
Crissu küll päris sugulane ei ole, aga kuna vanemad on ühest kennelist, siis ikka nagu pere värk.
Tore, kui kotta rohkem whippeteid tuleb.

rotid & muud loomad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas chilipi » 20 Juul 2006 18:50

Tartus on kaks whippetit juures. Meil isane kutsikas ja meie kutsika õde whippet Teodori peres. 8) Kahjuks õe pere pole Kojas kasutaja, aga hea meel on meil sellegi poolest!

Tango on Mimi fänn, tervitused!
Whippetid Eestis
Peres whippet, borzoi
Pilt

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Saba » 21 Juul 2006 08:17

:lehv:
See on nii tore, et hurdalisi tuleb Tartusse muudkui aga juurde (tavaliselt ikka sinna, kus hurdad juba rõõmsasti ees ootamas, et koos hurdatempe teha :irw: )
... minu lemmikud on kaunid ja mugavad Borzoid...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas AnneN » 21 Juul 2006 17:54

Chilipi kirjutas:
"Tartus on kaks whippetit juures"
Tervitame südamest :lehv: Kust koeralapsed pärit ? Riiast ? Ja millal näha tood ?
Igal juhul kasvage hästi ja kui jalad juba vähegi kannavad - kas hakkame jooksu harjutama ?
hurt ei ole "blondiin"

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 21 Juul 2006 18:40

:lehv: Tahaks kah piskesi näha :wink:
Race cars not dogs!

. .

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 21 Juul 2006 18:44

Chilipi..... mulle tundub, et sul on midagi tegemata :roll: ? :angel:
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

& Cesar & Tiger
Kasutaja avatar

PostitusPostitas anni » 21 Juul 2006 18:46

Liisa pisike on lihtsalt supernunnu hurdalaps !

Kasutaja avatar

PostitusPostitas jasmin » 09 Aug 2006 17:54

Kojas veel üks whippet juures :)
Meie Lilly ( Satangin Jasmin Tea ) :lehv:

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 09 Aug 2006 19:51

jasmin kirjutas:Kojas veel üks whippet juures :)
Meie Lilly ( Satangin Jasmin Tea ) :lehv:

No tere tere siis :D Lõpuks jõudsite ka teie siia koja katuse alla. Lottal on vääääga hea meel oma õe tütart siin tervitada.
Race cars not dogs!

. .

Kasutaja avatar

PostitusPostitas magic » 09 Aug 2006 21:41

Suured rõõmud ja tervitused päris õelt Mimi-lt (Santangin Just My Magic) :walk:
Saame oma rõõmud jagada nüüd sugulastega!!!!! :lehv:
Tere tulemast!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas AnneN » 10 Aug 2006 15:56

Tere ka meie poolt uuele hurdalapsele. Kui sellises tempos jätkate, siis saame Tartu varsti "hurdapealinnaks" kuulutada :irw: No hästi vahva igatahes !
hurt ei ole "blondiin"

Tessa & Mona
Kasutaja avatar

PostitusPostitas nipitiri » 15 Sept 2006 19:18

Üks whippet kojas jälle juures :) Esimene whippet Rakveres (arvatavasti :hups:)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ave » 16 Sept 2006 00:18

...ja meilgi 1 :angel:

Järgmine

Mine Hurdad -

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist