Söögikausi/toidu jagamine

räägime kõigest

Söögikausi/toidu jagamine

PostitusPostitas lumenina » 10 Mai 2017 10:18

Hei. SIin nii palju erinevaid alamgruppe, et ei teagi kuhu täpselt oma küsimuse peaksin püstitama, kuid otsustasin siia kirjutada.
Nimelt. Kas ja kuidas käib koertel omavahel toidupalade/kausside jagamine?
Nimelt. Olime nädalavahetusel kodus ja külla tuli 4 kuune kutsikas. Meil on 1,4 aastane isane koer. Meie koer sai preemiat ja mugis siis oma lihatükki ja kutsikas üritas ka sealt palast osakest saada ja meie oma siis urises. Mille peale kutsika omanik teatas, et meie koer on agressiivne.
Ma muidugi hästi sellega nõustuda ei tahaks. Meie koeral on üks 3 aastane mängukaaslane, kellega ta kutsikast peale mängimas käib ja selle emase koeraga pole kunagi niimoodi juhtunud (alati on saanud oma söömised ja palad rahumeeli jagatud).
Minu mõte on, et kutsikas peaks õppima, et igalühel on oma kauss ja toit ja kui sellest aru ei saa siis tulebki vanemal koeral koht kätte näidata/õpteada. Või peaksime me tõesti hakkama koerale mingil x moodusel õpetama, et tema söögikauss on kõigile jagamiseks?
Meie koer meil peres ainus.

Re: Söögikausi/toidu jagamine

PostitusPostitas Klarika » 10 Mai 2017 21:50

Sina ja su koer toimisite täitsa õigesti. Kutsikas peaks aru saama, et teiste toitu ei puututa. Koer ei pea enda preemiat kellegagi jagama.

Mine Minu koera jutud ja juhtumised

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline