Vaaraokoer

tõulised ja tõutud, igale oma nurgake

Vaaraokoer

PostitusPostitas Angelise » 16 Mär 2013 21:35

Tere,
suvel saab minust Vaaraokutsika sõber ja kasvataja. Kuigi olen kenneliga rääkinud ja kirjutanud, samuti netis aastaid tuhninud, on mul ikkagi kenneliga väike keelebarjäär. Seega, oleksin väga tänulik, kui keegi, kel on Vaaraokoeraga kogemusi, võiks sellest tõust mulle veelgi lisaks kirjutada. Lisan veel seda, et minu tulevane sõber saab olema poiss ja ta tuleb minuga elama kesklinna korterisse, suvel saame maamajas palju joosta. Aga, kas see tõug ka vett armastab? Pole siiani sotti saanud. Ilmselt pigem, ei, sest keegi veelembust ei maini.

Tänud vastuste eest!

PostitusPostitas Ciccerone » 16 Mär 2013 23:50

Olen üle aasta olnud emase vaaraokoera omanik. Oled oodatud ühendust võtma, võin rääkida oma kogemustest nii palju kui oskan. Facebook: Maaria Viirsalu või e-mail: maaria_viirsalu@hotmail.com
Peast vaarao, hingelt berna

Kennel Luceo Castelans
www.castelans.webs.com

PostitusPostitas Eveon » 17 Mär 2013 15:28

Miks ei võiks see arutelu ka siin kulgeda, et neil, kel tõu vastu huvi, saaksid mõningase ülevaate ka siin.

PostitusPostitas Cromit » 17 Mär 2013 15:35

Eveon kirjutas:Miks ei võiks see arutelu ka siin kulgeda, et neil, kel tõu vastu huvi, saaksid mõningase ülevaate ka siin.

toetan mötet. Kindlasti on kas siis praegu või tulevikus inimesi , keda see teema võiks huvitada.

PostitusPostitas Ciccerone » 17 Mär 2013 16:21

Vastan siin veelembuse kohta.
Eks nagu iga tõuga, on see individuaalne. On vaaraosi kes armastavad väga vett ja ujuda ning ka neid kes väga vett ei armasta. Üldises pildis nad näga suured ujujad ei ole, kuigi veega plätserdada meeldib väga paljudele. Samuti on ka minu koeraga- talle meeldib veepiiril joosta, pulka veest välja tirida ja lihtsalt kraavides/tiigikestes muda ja kõrge rohu sees seigelda. Vihma ta ei karda, ükski ilm pole talle liiast, peaasi et välja saab, aga tean paljusi vaaraosi kes vihmase ilmaga meeleldi välja ei lähe.
Ma arvan, et enamus koeri saab õpetada vett nautima, kui vaid on kannatust. Näiteks minu bernhardiin kutsikana ja noorena üldse ujuma ei tahtnud minna, samuti seikles vaid vee piiril, kuid nüüd aasta-paar hiljem on temast täielik veeloom kasvanud.
Peast vaarao, hingelt berna

Kennel Luceo Castelans
www.castelans.webs.com

Mine Eri sorti koerad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline