Saksa pinšeri emane kutsikas

kodakondsete kutsikakuulutused
& Devvu & Mia
Kasutaja avatar
Postitusi: 389
Liitunud: 18 Aug 2004 18:33
Asukoht: Tallinn

Saksa pinšeri emane kutsikas

PostitusPostitas devilstar » 06 Apr 2016 12:39

Kennel Art By Devilstar pakub müügiks väga ilusat punast emast kutsikat (nimi : Art By Devilstar MUST BE HARDCORE). Sündinud 02.01.2016. Näitusehuviga sportlikku kodusse (tõug vajab väga palju liikumist ja tähelepanu!!). Suurepäraselt sotsialiseeritud ja alustatud koolitusega. On väga kontaktne ja koostööaltis sõltumata keskkonnast. Harjutatud trakside, kaelarihma ja jalutusrihmaga, premeeritud alati lõdvas rihmas kõndimist ja pilgukontakti. Mängib hästi nii toas, kui õues. Avatud iseloomuga. Tasakaalukas, suudab hästi rahuneda.
Harjutatud erinevate toitudega (igasugune toores liha, kont, kala aedviljad ja puuviljad, erinevat sorti krõbinad). Viimastel nädalatel söödetud ainult käest (sotsialiseerimine, kuulekus). Hindab väga toitu, ei keeldu kunagi ega üheski olukorras.
Sobiks inimesele, kes tahab harrastada näiteks kuulekuskoolitust, sõnakuulelikkust, agilityt või canicrossi.
Kutsika ema Tim Spirit EYES OF THE TIGER ehk koduselt Tequila on pärit Venemaalt, turjakõrgus 47 cm, kaal 15 kg. Võistleb kuulekuses, tehtud BH ja AD test. Tervis on suurepärane, lisaks ametlikele terviseuuringutele (puusad, küünrad, silmad) ei ole tal esinenud allergiad ega kõhuprobleeme, liikumisaparaat on korras. Näituste osas on olnud väga edukas - ettenäidata on tiitlid Maailmavõitja-11, Euroopa võitja-12, rahvusvaheline välimikutšempion. Andnud kolm pesakonda tublisid ja tugevaid kutsikaid ( - see on viimane pesakond)
Kutsika isa on malbe iseloomuga Leedukas nimega GORRO Ugninis Agatas. Avatud, enesekindel, rõõmsameelne ja kiire koer. Terviseuuringud korras (puusad, küünrad, silmad), ei esine allergiaid ega toidutalumatust. Näitustel on käinud ainult kodumaal ja mängleva kergusega saavutanud tiitli Leedu tšempion.
Tõug on pikaealine ja terve. Loomult kuulekas, lahtiselt jalutatav. Sobib suurepäraselt korterisse.
Kasvataja poolt põhjalik abi kutsika kasvatamisel, hoidmisel, esitamisel jne.
Kontakt : izdomadevilstar@gmail.com
Kenneli leht facebookis : https://www.facebook.com/artbydevilstar/

Mine Kutsikad müügis

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline