Lemmiklooma kindlustus

sõnaseletusi ja terminoloogiat
Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

Lemmiklooma kindlustus

PostitusPostitas Lotta » 17 Okt 2004 19:08

Oskab keegi öelda, mida vaja tähele panna, kui on soov koera kindlustada. Mõtlen nimelt, mis on tüüptingimused ja mida on võimalik/vajalik juurde lisada ja mille puhul kindlustus ei kehti ja erinevate kindlustusseltside erinevused? Millist kindlustusseltsi valida + / - .

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 17 Okt 2004 19:34

Paraku on valik seltside vahel suht väike - Ergo ja IF (kui viimase koha pealt mälu ei peta).
Ergo on pikemat aega tegelenud asjaga, ilmselt tänu Sirje Vetsile, kes seda asja Ergos veab. Tiina Roos (kennel Roosifox) saatis kunagi meili selle teise kindlustusseltsi lemmikloomakindlustuse tutvustamiseks, aga... see on kusagile prügikastidesse ära kadunud.
Niipalju, kui mu mälusoppides peidus, siis olla ka Ergos teatud tõugude kindlustustingimused karmimaks läinud... Aga saada Sirjele meil ja küsi.
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 17 Okt 2004 20:51

Meie omadel oli vähemalt varemalt mu meelest see häda, et nad nn kogumiskindlustuse baasil lemmikloomakindlustust ei pakkunud.
Mina vist hakkan oma loomi alles siis kindlustama, kui meie kindlustusseltsid ükskord selle peale tulevad...
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

PostitusPostitas Lili » 17 Okt 2004 21:10

Meie Jessuke on ERGOS kindlustatud. Tingimused olid, et koer oleks vaktsineeritud ja vist miskit oli pärilike haiguste kohapealt ka (kuna meil neid muresi pole, siis kahjuks ei mäleta). Miskine elementaarne tervisekontroll vet. arsti juures peab koeral olema ka läbitud ja paber selle kohta, et koer terve on (selle planketi saab juba kindlustusest).
Koer armastab sind tingimusteta!

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 17 Okt 2004 21:37

Netis on Ergo tutvustus üsna üldine palju mängimisruumi ja kaheti mõistmist If'i oma on konkreetsem ja tingimused arusaadavamad (Seesam peaks ka pakkuma, kuid leht ei avane). Üldiselt kehtib kindlustus siis, kui koer on rihma otsas või aias kinni, lähed näitusele siis on risk suurem ja kindlustus ei kehti(standard pakett). Eriti huvitaks mind see, kui koer juhtuks haigeks jääma mida korvab kindlustus ja mida mitte :?:

PostitusPostitas Lili » 18 Okt 2004 14:06

Pärilikke haigusi ei korva kohe kindlasti.
Kui aega saan vaatan oma kindlustuse paberid üle ja siis saan ehk täpsemalt kirjutada.
Kindlustuste tingimused on jah erinevad. Näiteks vähemalt üks kindlustus, kes meil lemmikuid kindlustab teeb seda vaid selle summa peale, mis omanikul kulus koera soetamiseks. Teha võid ka suurema summa peale, kuid kui miskit juhtub koeraga kompenseeritakse vaid see koera ostusumma.
Ergol seda piirangut polnud ja seetõttu kindlustasin koera ka seal.
Leian et minu ligi 2,5 aastane koer on praeguseks ikka vähe rohkem väärt kui see summa mille tema eest kutsikana maksin.
Ka see on hea, et kindlustussummat saab aja jooksul omal soovil suurendada (sellest muidugi tõuseb ka aastamaks).
Koer armastab sind tingimusteta!

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 11 Nov 2004 15:07

Vastan korraga mitmele kirjutajale. Kõigepealt seda, et Sirje Vets pole ERGO-s küll kunagi toote arendusse kaasatud olnud. Aga tingimused on hetkel küll kõige paremad ERGOL. Kuigi ka siin ei kuulu hüvitamisele pärilikud ja kroonilised haigused, muud tõved aga küll. Samuti makstakse välja koera hind, kui ta peaks kaduma minema või surma saama ( või kui arst peab vajalikuks looma uinutamise). Teised seda ei paku.
Ja kuna kindlustus ei tähenda kasusaamist vaid tekkinud kahju hüvitamist, siis on täiesti loogiline,et koera hinnaks märgitakse kutsika ostuhind. See on ju summa mis reaalselt ostes välja käidi. Kõik muu ( vaktsineerimised, söök, näitused) ei lähe sama moodi arvesse, nagu näiteks auto puhul tema poolt " joodud" bensiin.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katri » 11 Nov 2004 15:58

Nips kirjutas:Ja kuna kindlustus ei tähenda kasusaamist vaid tekkinud kahju hüvitamist, siis on täiesti loogiline,et koera hinnaks märgitakse kutsika ostuhind. See on ju summa mis reaalselt ostes välja käidi. Kõik muu ( vaktsineerimised, söök, näitused) ei lähe sama moodi arvesse, nagu näiteks auto puhul tema poolt " joodud" bensiin.

Üldse ei ole loogiline. Ja kutsika ostuhinnaga ei pruugi siin üldse seost olla. Täiskasvanud koera rahaline väärtus võib olla tunduvalt suurem kutsika hinnast. Näiteks on temast tulnud edukas näituse- või töökoer. Kui kasvataja jätab ühe kutsika endale, siis ostmist ju ei toimu ja kahju justkui ei olegi. Ühe kutsika suureks kasvatamine ja koolitamine on seotud kulutustega, loogiline, et täiskasvanud koera hind on teine ja ei ole üldse seotud koeraomaniku rahaahnusega. Vähemalt Soome kindlustusseltsid teevad vahet. Kui kahtlustatakse ülekindlustamist, annavad arvamuse SKL spetsialistid.
Vakuutusmäärä (Pohjola)

Eläinvakuutuksesta korvauksena maksetaan koiran vakuutusmäärä. Alle vuoden ikäinen koira vakuutetaan ostohinnasta. Jos eläimen arvo nousee esimerkiksi koulutuksen tai kilpailu- tai näyttelymenestyksen ansiosta, vakuutusmäärää voidaan korottaa. Monirotuisen koiran vakuutusmäärä on 340 euroa.

Tapiolan yksilöllinen koiravakuutus voidaan ottaa vähintään 6 viikon ikäiselle pennulle. Vakuutus voidaan myöntää tai vakuutusturvaa parantaa siihen asti, kunnes koira täyttää 7 vuotta.
Koiran vakuutusmäärän tulee aina vastata koiran käypää arvoa. Yleensä käypä arvo on koiran ostohinta. Mikäli koiran arvo nousee näyttely- tai kilpailumenestyksen myötä, määrittelee Suomen Kennelliitto viime kädessä koiran arvon.
Sekarotuisen tai rekisteröimättömän koiran vakuutusmäärä on enintään 336 euroa.
Sen vakuutuskauden alusta, jonka aikana koira täyttää 7 vuotta, vakuutusmäärä alkaa laskea 15 % vuodessa, ei kuitenkaan alle 505 euron. Koiran täytettyä 9 vuotta, voi koiran vakuutusmäärä olla enintään 1682 euroa.
"Norfolks are like peanuts - it's hard to have just one." Joan R. Read

Tõprakari
Kasutaja avatar

PostitusPostitas calime » 11 Nov 2004 21:35

Eestis ei saa erinevalt Soomest nt. kindlustada ka vanemat kui 8 aastast koera (minu teada) ..ja samuti mitte segaverelist..segaverelise kora mittekindlustamist põhjendati mulle Ergos nii, et segaverelise koera väärtust pole võimalik määrata..see ikka suht absurdne põhjendus..inimeste elu- ja tervisekindlustuste puhul ju ei määrata kah inimese ' hinda' , vaid väljamakstavad hüvitised sõltuvad sissemakstavatest kindlustusmaksetest pluss riskidest jne.....
OT - If lõpetas ära ka hobuste tervise kindlustamise Eestis (senini oli ainus hobuste kindlustaja) - põhjendused kuuldavasti sedalaadi, et Eestis pole võimalik tagada hobusele kvaliteetset vet.abi...nokk kinni, saba lahti..sest hobuse tervis on suht kulukas asi :wink: , ja vaevalt, et vet. abi kvaliteedi tõusu stimuleerib eriti majanduslike olude piiratus....
Never laugh at live dragons - Bilbo Baggins

I am not altogether on anybody's side, because nobody is altogether on my side - Treebeard

Tõprakari

ja tigedik ossu
Kasutaja avatar

PostitusPostitas pahurik » 11 Nov 2004 23:57

Nips kirjutas:Ja kuna kindlustus ei tähenda kasusaamist vaid tekkinud kahju hüvitamist, siis on täiesti loogiline,et koera hinnaks märgitakse kutsika ostuhind. See on ju summa mis reaalselt ostes välja käidi. Kõik muu ( vaktsineerimised, söök, näitused) ei lähe sama moodi arvesse, nagu näiteks auto puhul tema poolt " joodud" bensiin.

Hm, ma olen jälle kuri ja paha, aga no andke andeks, järjekordselt pean ma tõdema, et nii...juttu ajab haritud inimene suust välja ja võrdlus bensiiniga on ikka eriti <tasemel<
Sellest loogikast lähtudes peaks väljaõppinud tõuhobuse puhul ka makstama varsa hind :lol: Sest vastasel juhul saab ju hobuseomanik kasu, irw.
Paraku on nii, et bensiini neelates auto turuhind langeb, aga koera koolitades, taga näitustel käies, koera turuväärtus tõuseb.
Seega on meil normaalse koerakindlustamiseni veel pikk tee minna, praegusel juhul on inimesele, kes koera on omandanud soodsa hinnaga kindlustamine täitsa mõttetu, sest saadav summa on täiesti tühine arvestades koera turuhinda, pealegi leiab kindlustus niigi 100 põhjust kindlustussummat mitte välja maksta...
Kui austatud kindlustusspetsi loogikast lähtuda, siis peaks ju vana autot ka saama kindlustada uue auto hinnaga, sest hilisemad bensiinineelamised ja muud ju ta hinda ei muuda :roll:
Seega ootame endiselt, et eestisse jõuaks ka normaalsetel tingimustel lemmikloomakindlustus.

rotid & muud loomad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas chilipi » 12 Nov 2004 00:50

Kuna juttu on lemmikloomade kindlustamisest siis ütlen sekka sõna rottide teemal. Niipalju kui inglased ja ameeriklased asja uurinud ja proovinud on, tuleb üldiselt soodsam sama summa iga kuu kõrvale panna ja vajadusel seda kasutada. Enamik neid asju, mille tarvis arsti juurde minnake, ei kindlustata; või kompenseeritakse arstikulud, mis ületavad teatud summat (a la 1000 kr), ainult et enamik arveid jääb alla selle. Kui Eestis ja koertel nii pole, parandage mind, tean vaid välismaalaste kogemusi.

Tõukoertel ehk tasuks kindlustamine ära, kuigi isiklikult ei tahaks kindustusega vaielda selle üle, kas koer suri või läks kaduma omaniku hooletusest või kindlustamise alla minevatel põhjustel. JMHO.
Whippetid Eestis
Peres whippet, borzoi
Pilt

Kasutaja avatar

PostitusPostitas MiliaM » 12 Nov 2004 07:58

Minuarust on ka väga oluline, et kindlustad koera, saab kindlustada ka kolmandate isikute nõuded. St. näiteks kui koer rebib end rihma otsast lahti ja saab kassi üle tee taga ajades löögi autolt, siis lomulikult saab viga koer kuid ka suure tõenäosusega auto mille vastu koer jooksis. Ja omanik siis kes niigi shokkis koera pärast peab veel tegelema autoomaniku auto parandamise nõudega. Ja need summad ei ole mitte väikesed! Siinkohal saab kindlustuse olemasolul suunata autoomanik kindlustusse ja saab oma koera ravimisele suunata kogu oma tähelepanu.

Külaline

PostitusPostitas Külaline » 02 Dets 2004 12:23

Ka ERGO-s on võimalik koera hinda tõsta, kui koer on saanud tiitleid, väga häid koolitustulemusi jne. Ja vajadusel täpsustatakse ka siin hinda EKL-s. Segavereelisi , paraku jah, ei kindlustata, kuigi oma peremehele võib ta olla hindamatu. Ja hüvitatakse samuti, kui olete ausalt õiged andmed andnud lepingut sõlmides. Pole mõtet loopida lauseid a`la nagunii leitakse sada põhjust mittemaksmiseks.... Vähemalt minu klientidest pole küll keegi hüvitisest ilma jäänud.
Ja veel. Vähemalt siiani on ERGO küll kindlustanud nii hobuseid kui kariloomi.
Aga eks kindlustamise vajadusest saame aru ikka alles siis, kui mingi tõsisem lugu läbi käidud on.
Edu kõigile,
Anne

PostitusPostitas evita » 02 Dets 2004 12:52

Kui koeral on probleem, mille tõttu ta peab mingi aja sööma mingit teatud dieet(ravi)toitu, kas antud toitu võib lugeda ravikuludeks (kui ravim), millised kindlustus hüvitab? Mingit muud toitu samal ajal süüa pole soovitav, seega valmisostetud tavaline kuivtoit võib vahepeal oma väärtuse kaotada :(

Vastusel iseeneset mingit praktilist väärtust pole - keegi tšekkide alusel otsustab mida kompenseeritakse mida mitte (näiteks visiiditasud ei kuulu kompenseerimisele). Otsuse üle vaidlemine oleks ilmselt üsna kulukas, pikaajaline ning teadmata tagajärjega. Lihtsalt tahaks teada mida inimesed arvavad ja millisel põhjendusel. Konkreetsel juhul on ravitoit peaaegu poole kallim kui seni kasutatud toit ning määratud 3-4 kuuks. Ise kaldun arvama, et seda ei kompenseerita, samas suudan leida nii poolt ku ka vastuargumente. Mida teie arvate? :roll:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas PiretR » 02 Dets 2004 12:58

Ma kohe mitte ei saa aru, miks ei kindlustata pärilike haiguste ilmnemise vastu koeri. Iseasi oleks, et koera vanemate terviseuuringutest selguks, et ma nagu oleks pidanud olema väga teadlik suurest just selle haiguse avaldumise riskist minu koeral. Minu koeral on allergia, mida kasvataja väitel ei ole kogu selles suguvõsas, mis tõutunnistusel kirjas, kuidas mina koeraostajana sain seda siis kahtlustada. Ravikulud on aga...
Naerata, sest homme on veel hullem...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bella » 24 Juul 2006 11:45

Suhtlesin ERGO kindlustusega, kuna tekkis selline mõte, et võiks oma prantsuse bulldogi ka ära kindlustada. Saatsin neile maili ja peale nädalast mõtlemist, siis täna teatas viisakas meeshääl telefonis, et prantslasi nemad küll ei kindlusta, kuna pidavat ikka väga riskantne tõug olema. Palusin endale kogu riski tõugude nimekirja ette lugeda ja pidin ikka naeru kätte ära lämbuma, kui see mulle ette loeti. Huvitav oleks teada, kes selle nimekirja on koostanud ! Niisiis nimekiri: prantsuse bulldog, inglise bulldog, šarpei, bokser, dobermann ja cokkerspanjel. Äkki minuga tehti halba nalja!?
Mida rohkem ma inimesi kohtan, seda rohkem meeldib mulle mu koer!

JRT William e. Villi
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Rästas » 22 Aug 2006 14:12

Tundub, et kindlustuse mõte on pigem kliendilt raha saamine, kui kahepoolne koostöö :?
Ja "koostööd" tehakse ikka siis meelsasti, kui risk on minimaalne, kui mitte öelda olematu.
Villi koduleht
Russellid ruulivad!

Kennel Flygance Flying Elegance
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Annu » 22 Aug 2006 14:16

Bella kirjutas:Suhtlesin ERGO kindlustusega, kuna tekkis selline mõte, et võiks oma prantsuse bulldogi ka ära kindlustada. Saatsin neile maili ja peale nädalast mõtlemist, siis täna teatas viisakas meeshääl telefonis, et prantslasi nemad küll ei kindlusta, kuna pidavat ikka väga riskantne tõug olema. Palusin endale kogu riski tõugude nimekirja ette lugeda ja pidin ikka naeru kätte ära lämbuma, kui see mulle ette loeti. Huvitav oleks teada, kes selle nimekirja on koostanud ! Niisiis nimekiri: prantsuse bulldog, inglise bulldog, šarpei, bokser, dobermann ja cokkerspanjel. Äkki minuga tehti halba nalja!?

kokker küll Ergos riskigrupp pole, vähemalt ameerika oma mitte, mul ämm töötab seal ja minu kõikidele tõugudele pakuti küll täitsa talutava hinnaga kindlustust :)
9 aastat handlerikogemusi+sheltied, kokkerid, tzud ja pulipliks

Kasutaja avatar

PostitusPostitas rebane » 22 Aug 2006 14:52

Minul oli kindlustusega küll VÄGA positiivne kogemus. Leidsime sobiva lahenduse ja koer sai pika reisi ajaks kindlustatud. Lisaks jäin ise asjaga kokutama ja tohutusse ajahätta. Paberid toodi mulle reisieelsel ööl südaöösel! Lehvitan siinkohal asjaosalistele :lehv:
[img:35:31]http://www.koertekoda.ee/kirke/yksikud/fuchs.gif[/img]

-Leenu ja Nipsu-
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Karin » 22 Aug 2006 14:57

uurisin kord ifist seda kindlustust ja loobusin-ainult koera surma korral oleks võimalus midagi saada ja siiski peab koer õnnetusjuhtumi tagajärel surma sama,rihma otsas.....ei läinud sinna alla ei mingi haigus ega poegimine...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas klytie » 26 Nov 2008 14:43

Võtan vana teema jälle ülesse...ja küsiks, kas nüüd viimase kolme aasta jooksul on see kindlustamisteenus kuidagi paremaks ka läinud? Mul on koer olnud kindlustatud juba pea aasta ja nüüd on kuri karjas ja jube üüratu summa tuli põlvesideme operatsiooni eest välja käia. Eelnevate postituste põhjal ei julge lootagi, et kindlustus midagi maksaks :|
On kellelgi mingeid kindlustuskogemusi viimasel ajal?
Labradori Lotte

PostitusPostitas irisbert » 26 Nov 2008 15:01

Kuid saada kindlustusseltisle vastav kiri ehk siis kahjunõue ja jää ootama (ja minu mäletamist mööda peab sellest opist ja kahjunõude hüvitamise soovist ka mingi teatud aja jooksul teavitama)kuna nad sulle vastavad kojalised nüüd vaevalt oskavad sulle täpselt sellele küsimusele vastata ,pigem annab sulle õigema ja täpsema vastuse kindlustusselts kus kutsa oli kindlustatud.Ja head paranemist Teile!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ex » 26 Nov 2008 15:17

Ergos tõusis sel aastal lemmiklooma ravihüvitis 7000 kroonini. Selles ulatuses, miinus omavastutus, peaks sa küll kompensatsiooni kätte saama.
Inimesed, elame sõbralikult.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas klytie » 26 Nov 2008 15:25

Mul on muidu IF kindlustus, ja koer on 10 000 peale kindlustatud, selle summa piiranguid ma nagu ei näinud seal.
Labradori Lotte

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Muhv » 26 Nov 2008 15:58

Mina uurisin seda kindlustamise teemat selle aasta jaanuaris.
Aga ma leian, et pakutav toode oleks nn vabatahtlik ravikindlustus - siis ma kaaluksin tõsisemalt ka kindlustuslepingu sõlmimist.

Kuna mu vanemal koeral on düsplaasia, siis küsisin, et kas düsplaasia ravi - noh kui on vaja operatsiooni sellega seoses (mida siiski vist üliharva juhtub) läheb kindlustushüvitist saava ravi alla. Siis vastati sealt et

"Osadel koeratõugudel on kaasasündinud eelsoodumus liigesehaigustele, sh puusaliigese düsplaasia. Seetõttu ei saa seda haigust lugeda otseselt ootamatuks ja ettenägematuks ning sellise haiguse ravi ei kuulu hüvitamisele.
Kahjuks hetkel ei ole meil veel olemas oma usaldusarsti, kelle käest sellistele küsimustele häid vastuseid saada. Püüan lähikuudel leida hea usaldusarsti, kelle ekspertarvamus oleks heaks vahekohtunikuks".

Samas, ma ei ole üldse veendunud, et neil on olemas tõugude nimekiri, kellel eelsoodumus düsplaasiaks? Ma arvan, et pigem on neil olemas mingi arusaam tõugudest kelle puhul düsplaasia piltide tegemine on aretuseks kohustuslik. Kui vanematel tehtud kõik terviseuuringud mis antud tõu puhul aretuseks vajalikud - siis võiks siiski ju düsplaasia esinemist ootamatuks tembeldada.
Ehk siis ma arvan, et tõud kellel düsplaasiapiltide nõue puudub - nende puhul ravi kompenseeritakse. Sest nende puhul asi tõesti ootamatu. Mind nad väga igastahes veenda ei suutnud, et nad on süvenenud üldse pärilike haiguste teemasse. Ja sellesse, et kuidas need düsplaasiadiagnoosid tekitatakse ja miks. Millisel tõul ei esine 100% düsplaasita oskab keegi öelda - või noh 95%. Ja kui paljudel tõugudel on siinsete koerajate teada eelsoodumus düsplaasiaks. Niipalju kui ma Fred Lantingu seminaril kuulasin, siis tegelikult ju düsplaasiat esineb enamusel tõugudest.
Samas 100% väita, et düsplaasia on pärilik - seda ei saa, seda Saksamaal püüti 30 aastat tõestada seda et tegemist on päriliku haigusega aga ei suudetud (kahjuks ma allikat ei mäleta, et täpsemalt tutvuda kuidas ja kes uuris - see oli saksla lambakoerte maailmaga seotud). Lõpuks see mees kes uuris läks manalateele ja 30 aastaga ei olnud ta suutnud midagi tõestada. Lisaks, ei olnud nad sellise haiguse peale IF-s mõelnudki, nii et nad pidid eraldi uurima ja hiljem vastama.

Samas, kui tegemist selja või põlveprobleemiga - siis kuna selle suhtes kohustuslikke uuringuid ei teostada, kas need lähevad pärilike haiguste alla või mitte. Ühesõnaga agasid minu jaoks palju. Enim selles valals, et nad vist tegelikult väga täpselt ise ka ei tea mida nad aktsepteerivad ja mida mitte kindlustushüvitisele õigustatud ravidena. Ehk siis minu seisukoht - parem koguda raha niisama.
Ei ole ühtegi häda mille vastu ei aitaks pehmed kõrvad, soojad silmad, märg nina ja sõbralik saba ;)
http://jussimotted.blogspot.com/

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kurjajuur » 26 Nov 2008 16:37

No kui tegemist on vigastusega, siis ilmselgelt see op hüvitatakse vastavalt lepingule. IF-iga minul kogemus väga positiivne. Omavastutus 500, max hüvitatav summa Superpaketil oli mäletamist mööda 10000. Loomaarst annab tõendi vastaval blanketil + tšekid juurde ning esitad kahjuavalduse. Mulle kanti pärast avalduse esitamist vist paari nädalaga raha arvele.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Muhv » 26 Nov 2008 16:58

Ma ei ütlegi, et IF-ga oleks ebameeldiv koostööd teha - minu mõte oli pigem, et neil on paljud asjad suhteliselt läbi mõtlemata alles. Et las see asi küpseb veidi...
Ei ole ühtegi häda mille vastu ei aitaks pehmed kõrvad, soojad silmad, märg nina ja sõbralik saba ;)
http://jussimotted.blogspot.com/

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kurjajuur » 26 Nov 2008 18:07

Muhv kirjutas:Ma ei ütlegi, et IF-ga oleks ebameeldiv koostööd teha - minu mõte oli pigem, et neil on paljud asjad suhteliselt läbi mõtlemata alles. Et las see asi küpseb veidi...

Sul võib-olla õigus, kuid minu koera kogemus näitab juba praegu, et see kindlustus tasub ennast kuhjaga ära. Sportkoertele soovitaks igal juhul teha kindlustus, kuna tegijal juhtub paraku vähem või rohkem. Vaadates praegust igakuist makset ja lepingu tingimusi, siis ütleks, et päris hea.
Kui nad nüüd asi küpseb ja nad mingi hetk asjad läbi mõtlevad, siis võib vabalt juhtuda, et ka kuumaksed mõeldakse läbi ja seda mitte meie kasuks.

karjakoer Greta
Kasutaja avatar

PostitusPostitas miki » 26 Nov 2008 20:49

meil on ERGO kindlustus tehtud, õnneks nende nö teenuseid pole veel kasutada vaja olnud, ptüi-ptüi-ptüi. klienditeenindus oli küll väga hea, kui lepingu sõlmisin, sain kõikidele küsimustele kenasti vastused. mulle sobis, et koera hinna võis ise määrata, mitte ei võetud seda copy-paste otse ostu-müügi lepingust ning et kindlustus katab ka tsiviilvastutuse, sh välismaal.
If it can't work cattle, it's just a dog!

& Maya ja Villu
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lyan » 26 Nov 2008 22:58

Minulgi üks loom on IFis kindlustatud ja ei saa ka nuriseda. On mulle seni heaks toeks olnud!

Mr. Nii-Lahe, Porgand-Siia & Kauss-Täita

PostitusPostitas lõvi » 27 Nov 2008 13:39

Lugesin ERGO tingimus ja lugesin If-i omi. If hakkas meeldima ja täna sai ka leping sõlmitud. Seda muideks internetis. Ma muidugi ei kujuta ette, kuidas nad kontrollivad läbi neti, et mul üldse selline koer on ja mis seisukorras?

Tarri & Fera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas AIE » 27 Nov 2008 15:12

Mul oli Tarr ERGOs kindlustatud, kaks aastat ja kaks väljamakset on mulle selle aja jooksul tehtud. Kui see "kindlustajatädi" nii ebaviisakas ei oleks olnud viimane kord, siis arvatavasti oleksin lepingut pikendanud. Nüüd kavatsen IF-i ümber kolida. Ma saan aru, et pole just parim klient olnud (no selles mõttes, et nad on pidanud mulle päris suures summas raha välja maksma), aga ega ma meelega oma koera haigeks pole teinud :roll:
Koer-ninaotsast sabani üks suur emotsioon!

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 27 Nov 2008 15:43

Veedat kindlustab ERGO. Mulle meeldis nende paindlikkus- võin valida teenuse mida tahan ja mida ei taha, selle jätan lepingust välja ega pea selle eest maksma. Tahtsin, et oleks korralik ravikulude kindlustus aga ei pidanud vajalikuks tsiviilvastutust ega Ifi superpaketiga kaasa tulevat teenistuskoera "töövõimetuse" kindlustamist (ei ole ta ju teenistukoer) ja kindlasti ei ole mul reisitõrke kindlustamist tarvis (reisimist regulaarselt ette ei tule). Kui ma neid vajalikuks ei pea siis miks ma peaks nende eest maksma? Õnneks ei ole siiani nende teenuseid vaja läinud.

Kui Liisu kindlustamiseks läheb (kui jahil käimine tihedamaks muutub siis kindlasti), tuleb If kõne alla just oma töökoerte väärtuse vähenemise kindlustusele.
If you´re not having fun, you´re not doing it right

Kasutaja avatar

Re: Lemmiklooma kindlustus

PostitusPostitas ari_g » 11 Nov 2017 13:54

Ergo enam eraldi lemmikloomakindlustust ei paku, ainult koos kodukindlustusega. Siin lehel on kenasti näha kõiki kindlustusi loomadele (õigemini siis ainult If ja Ergo): https://financer.com/ee/kindlustus/lemmikloomakindlustus/

Mine Räägime koeramise mõistetest

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline