kellele kuulub ilus suur pruun isane koer?

kutsikavabrikutest meil ja mujal
Pipa&Fan
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elo&Fan » 03 Sept 2009 22:47

Oh taevas tänatud, ja mina veel mõtlesin, et olen ainus nii primitiivne inimene, kes maailmakuulsa No 5 hõrku armoomi jõledaks haisuks peab :irw:
Aga meie piirkonnas on mõni lahtine koer küll, mitte palju, aga oma 3-4 tükki tuleb kokku küll. Umbes kuu aega tagasi oli meie tänavas ühe aiata maja ketikoeral innaaeg, siis vooris kosilasi kaks nädalat mööda tänavat edasi-tagasi.

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 03 Sept 2009 23:41

Elo&Fan kirjutas:Oh taevas tänatud, ja mina veel mõtlesin, et olen ainus nii primitiivne inimene, kes maailmakuulsa No 5 hõrku armoomi jõledaks haisuks peab :irw:

Peaks klubi tegema. :irw:
Mulle kunagi kingiti väljamaal säänne õudukas. Küll mina imestasin, et mida sellega peale hakata. Õnneks sattusin reisi peal kokku ühe tuttava mehega, kes kaebas, et nagunii hakkab naine kodus õiendama, et näe, muudkui reisib üksi, tema konutagu kodus...plaplaaplaa. Ühesõnaga leppisime kokku, et naine saab endale mehelt kingituseks chaneli numbriga viis, mina olen sellest vaba ja mees ei saa oluliselt sõimata, sest ta on ju ikkagi uhke kingiga koju ilmunud. Tagantjärele mõeldes võis ta muidugi hoopis taignarulliga üle küüru saada... Samas, mine tea. Kui ta pudelit lahti ei teinud ja ainult pealkirja luges, võis mees ka kaheks järgnevaks aastaks reisuloa saada.
Oleks ma tollal teadnud, et see põhjendamatult kuulus vedelik selline võimas võõraste koerte ja kasside peletaja on, ma oleks selle tärpentini asemele koju keemiariiulisse jätnud.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kingpool » 04 Sept 2009 09:08

merry kirjutas:[ :irw:
Oled Sa kindel, et see naabrikoer hoopis Su peenele Chanel nr.5 ei reageeri? Kuna ise ilmselt kah haised selle peene löhna järele, siis keeraski poisil katus ära ja ta võttis Su koiva andunult käsile :wink:
Ilmselt on arukas peni pannud 2+2 kokku ja peab Chaneli lõhna levimahakkamist nagu pulmakutseks või nii :irw:

See võib olla küll nii. Mu spanjelil on ka kindel aastaringne peigmees, valge šveitslane, kellega me iga õhtu koos jalutamas käime. Kui spanjel on peenete vahenditega - " Oh, my dog" lõhnatatud ja šampoonitatud, ning just äsja vannis käinud - läheb poiss nii pöördesse. :irw:
Jäära tähemärgi jäär
"Sel kes kriitikat kuulda ei soovi, ei tasuks kellekski saada, midagi öelda ega ka teha! "

& Fönix
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Acca » 04 Sept 2009 09:11

Mina tahan ka sinna klubisse!!! Olen ennast siiamaani imelikuks pidanud - et niiiiii kuulus lõhn ja niiiiii kole hais (minu jaoks) :oops:

Elo - mul kodus 2 emast ja üks isane. Ükski naabrite isane koer ja isegi aiatagused jalutajad ei tea, kui meil mingi keeruline aeg on. Peale seda, kui preilnad on õues olnud, tormab Tembu nagu segane aeda ja märgistab kõik vähemalt 75X korda üle. Põhjalikult ja ummisjalu tormates. Tembule on see periood tõesti tõeline jooksuaeg ja kehakaal on lõpuks 3-4 kiloga miinuses. Fönix juba elukogenud daamina teab, et mõttetu on aeda sirtsutada ja on seepärast valmis 24h jalad ristis käima, lootuses, et ehk viiakse aia taha..... 8)

Madli - oled Sa kindel, et see suur ilus pruun peni seal Pasuna pärast käib, eriti arvestades, et mis kõik juhtunud on ja, et Sveni ilmumine ta põgenema paneb?! Ei noh, ma mõtlesin ikka seda, et järsku on see suur ilus pruun lihtsalt oma peremehe saadikuks? Suhtekorraldaja või nii... 8) :wink:

Edit - parandasin - ikke pruun oli see peni, mitte punane, sry!
Oh my God, oh my dogs!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Madli » 09 Sept 2009 13:26

Acca kirjutas:
Madli - oled Sa kindel, et see suur ilus pruun peni seal Pasuna pärast käib, eriti arvestades, et mis kõik juhtunud on ja, et Sveni ilmumine ta põgenema paneb?! Ei noh, ma mõtlesin ikka seda, et järsku on see suur ilus pruun lihtsalt oma peremehe saadikuks? Suhtekorraldaja või nii... 8) :wink:

Edit - parandasin - ikke pruun oli see peni, mitte punane, sry!

Pipart sulle keelele! Nyyd on keerulised ajad möödas ja ma lähen teen ykspäev mõne pildi. Ja Accale eraldi peremehest :D
Tee ise paremini, mitte ära kuluta aega arvustamaks teiste tegemisi!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Annemari » 13 Veebr 2012 10:27

Nüüd on jõudnud kätte aasta 2012 ja pilti ikkapole :(

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Madli » 13 Veebr 2012 10:54

Ma olen juba kolmandat jooksvat aastat Austraalias, ma pakun Sulle teise uhke pruuni isase pildi, värskelt tehtud, 11 veebruar 2012. Kvaliteet on kyll halb, sest ma läksin ainult sööma ja ei teadnud et selline haruldus mulle ette jääb, seega pilt on telefoniga tehtud. Aga tõupuhas isane ja pruun- Paapua New Guinea mees. See pidavat olema viimased teadaolevaid riike maailmas, kus kusagil sügavas dzunglis harrastatakse “human BBQ’d” ehk inimsöömist. Lepi sellega:)
[img:628:598]http://www.hotcosmetics.com.au/images/meie3.jpg[/img]

Kasutaja avatar

PostitusPostitas skye » 15 Veebr 2012 16:50

Madli kirjutas:Ma olen juba kolmandat jooksvat aastat Austraalias

Kas Pasun ka?

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 16 Veebr 2012 03:01

Eip.
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Madli » 16 Veebr 2012 04:35

Pasun lahkus 8 juuni 2010 Vikerkaare sillale. Kopsuvähk.
Austraaliasse Eesti koeri, kasse, jäneseid jne võtta ei saa, kuna nende arust on Eesti ohtlik maa marutaudi osas. Austraalias on aga maailma kõige rikkalikum loomariik ja marutaud võrduks katastroofiga. Tegelikult oli enne mu lahkumist sellest ka arutelu foorumis, et kas mingeid võimalusi oleks. Iseloomu pärast ilmselt cadebousid ei saa yldse, sest on riike, kus on lubatud tuua oma lemmikloomi kaasa, aga nad peavad olema eranditult kõik karantiinis jälgimisel kuu aega. Cadeboude iseloomu pärast saadetaks nad heal juhul tagasi, halvemal juhul...Nii kummaline kui see ka pole, siin pole yhtegi kurja koera ja kõik amstaffid, napoli mastiffid jne on ka bolonka iseloomuga. Kuidas nad seda teevad, ma ei tea, ma ei ole omale tahtnud yhtegi lemmiklooma siin võtta. St mõistusega pole tahtnud, sydamega tahaks. Kõiki teisi liike olen kohanud, aga ei ole näinud yhtegi tiibeti mastiffit ega yhtegi tõupuhast cadeboud- kas nad on keelatud või ma lihtsalt pole näinud, ei tea. Iseloom on kõigil yhesugune- ääretult heasydamlikud ja sõbralikud sõltumata tõust. Aussi koerakasvatajate seisukoht erineb Eesti omast, seega mulle on pisut harjumatu, kui amstaff on sama pikk kui lai (aga koer ei saa ometi nälgas olla nende arust) ja ma pole enne laias maailmas ringi kolades kohanud ka tuppa siristavat dogi (tõsi, mitte otse põrandale, vaid neil myyakse poes matte, mis sarnanevad pampersitega ehk imavad), sest koer ei pea kannatama ka pissihäda. See et nende koerad magavad kõik voodis, mulle sobib. Yhesõnaga enamus nende koeri saab syya ilmselt niipalju kui sisse mahub, võib tuppa siristada, magab voodis ja tavaline nähtus on ka titekäru moodi asjandused, mille sees istub koer, sest ta võib jalutuskäigul väsida. Nad tegelevad oma koertega väga palju ja midagi muud pole ette heita, kui seda ylesöötmist. Tuppa siristamine on ilmselt maitse asi ja koera tervist see ei kahjusta. Aga isegi kui sa elad Austraalias, oled siin omandanud lemmiklooma, lähed oma lemmikloomaga reisima, siis peale seda sa ei saa oma lemmiklooma lennukist kätte, vaid ta pannakse samamoodi karantiini. Mul puuduvad teadmised, kas siis kui sa oled oma lemmikloomaga kylastanud n.ö. "ohtlikku riiki" nagu Eesti, kas siis on nõutavad veel mingid testid või piisab karantiinist sest seda asjaajamist nähes siin ma ei sõidakski oma lemmikloomaga Austraaliast välja. Millerduse osas ma ei hakka kodalasi isegi mitte välja vihastama ega sellest pikemalt rääkima. Igal juhul maksab huntveiler sama hinda mis tõupuhas koer ja huntveilerid on siin sama loomulikud, kui Eestis millerduse vastu võitlemine. See oli lyhike kokkuvõte.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas rebane » 16 Veebr 2012 05:00

Madli.... me oleme sinust hirmsamal kombel puudust tundnud.... ausõna! Palun teeme nii, et sa ei kao enam ära ja rõõmustad meid oma kohalviibimise ja kirjasõnaoskusega ka tulevikus. Eksju? Aitähhh!
[img:35:31]http://www.koertekoda.ee/kirke/yksikud/fuchs.gif[/img]

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Madli » 16 Veebr 2012 05:29

Aitähh Rebane soojade sõnade eest, eks ma tunnen teist ka hirmsasti puudust ja tahaks vahel rohkem kirjutada, aga see ajavahe ja ajanappus annab tunda. Siin on nagunii kõik nii teistmoodi, et selleks, et aru saada, tuleks alustada päris algusest. Ma tänu oma yhele tööylesandele olin sunnitud läbi kammima kõik Austraalias olevad ettevõtted, MTYd jne ja huvi pärast vaatasin võrdluseks koerte kenneleid versus jalgpalliklubisid...suhe oli 1:10-le koerte kahjuks....Ja samas on neil raudselt koeri rohkem inimeste arvuga võrreldes kui Eestis, sest tavapäraselt jalutab nendega ikka 2-3 koera. Mõlemal mu onul, kes siin on syndinud, on samuti 2 koera...see koerandus on siin kuidagi hoopis teistmoodi...ja vajab rohkem syvenemist, aga ma teadlikult pole praegu soovinud seda teha.

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 16 Veebr 2012 16:14

Mina loeks küll suurima hea meelega Madli muljeid kaugelt alt :)
If you´re not having fun, you´re not doing it right

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Madli » 17 Veebr 2012 03:16

Ma leian nädalavahetusel aega ja alustan siis reisijuttu seal meie reisirubriigis:) Korraga kõike kirja nagunii ei saa panna sest siin on kõik nii tagurpidi:)

ja mustad maskid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas pänta » 28 Jaan 2013 15:42

Varsti juba aasta möödas sellest kaunist lubadusest ja Madlist ei kippu ega kõppu :(
ESTVCH BALTJCH
Usaldus on siis väärt, kui ta on vastastikune.
http://54950.edicypages.com/et

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 28 Jaan 2013 15:54

Madli ei ela ammu enam Eestis.
I might be cruel heartless BITCH... but at least I'm GOOD at it!

ja kala ja atu ja oskar
Kasutaja avatar

PostitusPostitas rents » 28 Jaan 2013 18:41

katleen kirjutas:Madli ei ela ammu enam Eestis.

Mõeldaksegi ilmselt lubadust Austraalia elu-olust rohkem jutustada.

Eelmine

Mine Millerdus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline