Uus stiil koerajalutusel...

kõik, mis paragrahvi alla käib.
Kasutaja avatar

Re: Uus stiil koerajalutusel...

PostitusPostitas Emmeliine » 10 Apr 2014 12:57

Aitäh nõuannete eest, ma kahtlustan küll, et ma kipun kõlama nagu see tüüp, kelle jaoks on vingumine lihtsam kui tegutsemine :hups: , aga mul on nüüd tõesti mõõt jälle täis ja tõsine tahtmine sellest Nuhtlusest rahu saada :evil:
Tööpäevahommikul ma paraku temaga varjuka ukse taha kõndida ei jõua ja nagu ma kurtnud olen, on ta tänavaeluga ilmselt väga kavalaks muutunud, olles vapper ja väge täis ohutust kaugusest ning on suutnud paar aastat autode ja murdjakoerte ja kinnipüüdjate eest ilmselt hoiduda. Ma kahtlustan küll, et ma olen äkki ainuke õelus, keda numminupi pisikutsu vabalt ringitöllerdamine häirib :hups:
Täna patseerisid nad kahekesi Sõbra tänaval - see valge, keda seal üle ukse tänavale lastakse ja NN. Sõbra tänava koer peaks minumeelest olema emane ja mu mäletamist mööda on ta ka selline välja näinud, et kutsikaid kasvatab :roll: Mu Dingo on nüüd NN peale täiesti ärrituv - ja ma endiselt mõistan teda. Aga mitte seda, miks ma pean oma koeraga pahandama ja teda korrale kutsuma, kui me võiks ilma selle omapäi laperdajata täiesti rahulikult tänavatel kulgeda :evil: (Mu telefon oli täna paraku tühja akuga kodus...)

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 13 Apr 2014 06:34

A mis Sa kõnnid varjuka ukse taha? :)
Meil peaks üldjuhul telefonid täiesti töötama.
Mõnikord võib aidata ka see, kui toda jõnglast juhtud nägema, et "Sinu koer? Järgmine kord ma enam ei küsi, vaid kutsun hoiatamata varjupaiga välja ja Sina vaata, kuidas Sa tema sealt pärast kätte saad." Või võtad või tühja telefoni kätte ja ütled, et nüüd tuleb varjupaik.

Niikuinii me oleme pahad. Just eile saime kaks korda järjest teada, et me varastame inimeste õuedelt koeri. Raha teenimise eesmärgil.
Ühe sellise arvaja õu ulatub Ihastest Mõisavahe tänavasse ja teisel 2 kilomeetrit Rõngu tagant Rõngu. Seal Sõbra tänaval tundub ka mitmeid selliseid laiaõuelisi elavat. Moi adress ne dom i ne ulitsa... Teisedki sealkandis elavad kodalised mõnedega neist püstihädas olnud.
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emmeliine » 13 Apr 2014 13:36

Kirke, *Kaja andis nõu sammud varjuka poole seada, kui see tüütus sabas jõlkuda armastab, see oli vastuseks talle :) Ma olen nende paari aasta jooksul, mis ta seal omapäi uitamas on, püüdnud teda ikka head mõned korrad kuidagi tabada, aga talle lähenemise korral teab ta väga hästi, kuspool kodu on ega jääks tänaval küllap ka varjuka autot ootama ja no kodutrepilt või -hoovist oleks teda kinni püüdma minna juba imelik :roll: Me tavaliselt jalutame hommikuti 5-7 ajal ja õhtul pärast 8, siis on varjupaiga väljakutsed läbi politsei?
Ega ma tea, kui kaugele kodust ta niimoodi sabas õiendades ka tuleks, sel eespoolkirjeldatud hommikul, kui ta meil nina ees narrides pikalt kulges, oli meil üks kodutee ja võibolla ajasime tema meelest meie teda taga. Kodunt kaugel on ta reeglina päris üksi (või samasuguste koersõpradega...).
Sel nädalal, kui keskpäeval ka omadega tänaval uitasin (telefonivabalt), lipsas NN meid nähes võõrasse aeda Sõbra tänaval, ma lootsin, et aia omanikud ta sealt vahelduseks varjukasse suunavad, aga ilmselt on ta ka üliosav pugeja ja järgmisel õhtul ta jälle meie hoovis oli, kadudes talle aina vihasemalt reageerivat Dingot nähes nagu õlitatud keravälk (minu silmale nähtamatust vahest aia alt). Aga ta omanikud meie murult ta järelt koristama tulema ei kipu :evil:
Senini pole ma suutnud leida viisi, kuidas ta kogu linnas kehtivate loomapidamisreeglite järgi koduuksest kaugemal olles paela otsa saada (ma kahtlustan juba täitsa, et äkki Karlovas on mingid omad reeglid, mille põhjal pisikesed ikka võivadki niimoodi autoteedel ja võõrastes õuedes jõlkuda 8) ), nii et ma oleksin päris rõõmus, kui keegi teine ta valest kohast kinni püütud saab, aga mul on endal ka üks arglik (ja võibolla naiivne) plaan praegu olemas :shh:, sest päris väsitav on ta klähvimise saatel käia ja tema pärast oma koertega võimelda.

Nahkhiir, karihiir ja rott
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Jaana » 13 Apr 2014 15:21

Kas linnaviletsuses keegi asjapulk ei peaks selliste asjadega tegelema, kusagilt heakorraosakonnast? Et iga kord, kui NN näed, teed foto ja esitad avalduse (peaks vist olema võimalik ka arvuti tagant teha), eriti kui ta umbkaudne elukoht on ka teada.
Take your time

Eelmine

Mine Seadusrikkumised

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist