Koera raadiopiire

mida kõike võib vaja minna

Koera raadiopiire

PostitusPostitas kutsikas27 » 22 Mär 2013 20:37

Tere.
Kas keegi targem oskab seletada,mis on vahe kassi,väikekoera ja standard raadiopiirdel?Kindlasti on erinevus kaelarihmas.Hinnavahe on jällegi üüratu.Väikekoera seadme hind üle kolmesaja ja kassi ning standardpiirde hind jääb kahesaja kantti.Kas keegi on kasutanud kassi oma väiksemat kasvu koeral (kuni 8 kg) või peab ostma ikka selle kallima väikekoera oma.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sirje » 23 Mär 2013 02:55

Ilmselt oleneb koera tundlikusest. Võimalik, et ka kassi piire töötab väikekoera peal.
Aga hinna suhtes... E-bay- st tellides on hinnad ikka oluliselt odavamad.
Duracellikoer- BULLIKAS!!!

PostitusPostitas Cromit » 23 Mär 2013 15:15

Sirje kirjutas: Aga hinna suhtes... E-bay- st tellides on hinnad ikka oluliselt odavamad.

just, ebayst ostes saad raadiopiirde 2-3 korda odavamalt - enda kogemus, kasutan ebay.de

PostitusPostitas deia » 23 Mär 2013 17:13

Mina tellisin oma tiibeti mastifile suure koera raadiopiirde http://www.easyanimal.co.uk/dogs/dog-runs-fencing.html
Pakk pandi kohe teele ja kätte sain 5 päeva pärast. Koos lisarihma, haukumisvastase seadme http://www.easyanimal.co.uk/petsafe-ult ... 10766.html ja saatekuludega tuli ikka odavam kui siit ainult üks raadiopiirde komplekt osta :)

Kusjuures, kui keegi on hädas, et koer toas haugub, siis minu jäärapäise mastifi pani ta praktiliselt kohe vaikima ja juba kuu aega ei tee ta toas olles enam piiksugi. ( õues haugub ikka, aga tunduvalt vähem ja siis kui ikka asja ka on) Lisaks harjutasin selle ultraheli abil talt lolli harjumuse vastu terrassi ust hüpata. Nüüd istub kannatlikult ukse taga ja ootab, kas lastakse sisse või mitte :D

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lontu » 23 Mär 2013 17:30

Kuidas see haukumisvastane vidin toimib? Kas õues saab ka kasutada? Mul probleem, et toast õue jooksvad koerad lippavad kohe suure kisaga õues aedikus elavat koera sõimama. Oleks vaja veidi kontrolli alla saada nad.

PostitusPostitas deia » 24 Mär 2013 02:39

õue oma on teistsugune. Mul õueomaga pole kogemusi. Aga see toaoma toimib sellisel põhimõttel, et koer oma haukumisega aktiveerib seadme, mis siis edastab inimese kõrvale kuulmatu helisignaali. Ja tõesti inimene seda ei kuule - aga koer esimest korda raputas pead - aga juba kolmandal koral jõudis kohale, et haukudes hakkab tal kõrvus vilistama. Nüüd on toas olles vait :D
Seda seadet saab kasutada ka mingi soovimatu tegevuse peatamiseks ja äraharjutamiseks, aktiveerides seadme nupule vajutusega. Meil oli suureks probleemiks, et tiibetlane lihtsalt rammis jõuga terrassi ukseklaasi. Paari korraga oli talle selge, et see tegevus toob kaasa ebameeldiva heli kõrvus - ja nüüd istub kukupailt ukse taga ja vaatab sisse. ei mingit hüppamist enam.
Saatekulud on sealt tellides üsna suured - ühe vidina tellimine läheb väga kalliks. Aga kamba peale tellides ja saatekulud jagades, on võrreldes Eestiga ikka asjad vägagi normaalse hinnaga.
Kui keegi tahaks sealt lehelt midagi tellida, võiks mulle privas märku anda - ma tahaks ise ühe vidina sealt veel tellida - saaks saatekulusid jagada

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lontu » 24 Mär 2013 09:56

Aitäh vastuse eest :)

Tundub et meile kuluks üks selline ära küll. Deia kui tellimiseks läheb siis mina löön kampa.

PostitusPostitas kutsikas27 » 24 Mär 2013 11:11

Kumba siis eelistada?Erinevatel lehtedel kolades on nii standard kui väikese koera raadiopiire mõeldud koerale üle 3,5 kg.Tootekirjelduses mõlemal suht sama jutt.Mida peaks jälgima lõpliku valiku langetamisel?

Kui suur sealt lehelt see saatmiskulu siis tuleb?Ise tegin mingi päringu ja näitas minu aadressile 35 EUR.Kas mitme asja tellimisel jääb saatmiskulu samaks?Ise oleks tellimisest huvitatud küll.

PostitusPostitas deia » 24 Mär 2013 11:52

Nende raadiopiirete erinevuse kohta ei oska kahjuks midagi öelda . Ise tellisin selle kõige suuremale koerale mõeldud raadiopiirde (for stubborn dog). Võibolla teised oskavad paremini kommenteerida. Peab tiibetlast küll.
Hinnad on seal naeltes ja saatekulu tuleb 34,99 naela. Kurss on 1,17.

Eelmine kord tellisime 3 peale. Nagu mina olen asjast aru saanud, et vahet pole palju tellid - saatekulu on ikka üks. Võibolla kui midagi väga suurt tellida, siis tuleb kallim.

PostitusPostitas deia » 24 Mär 2013 12:06

Raadiopiirdest veel - kui juba ostmiseks läheb ei tasu osta mingit odavat saasta. Ma ise paigaldasin suvel osta.ee ostetud mingi hiina raadiopiirde. toimis küll ja pidas tiibetlast kinni - aga juba nädala pärast läks saatja katki ja külmade saabudes hakkas mingil põhjusel valesid signaale saatma. Koer sai oma surakaid ikka väga imelikest kohtadest. Lisaks lagunes ka rihma küljes olev vastuvõtja pidevalt ära. Samuti olis selle rihmaküljes oleval vastuvõtjal nupp, millega sai reguleerida seda koerale antavat impulssi ja kuna see nupp oli nö katmata - siis koer lamades oma keharaskusega lülitas ise vastuvõtjat sisse ja välja ja samuti lülitas neid seadeid ümber. Ühesõnaga jama rohkem. Nüüd selle petsafe raadiopiirdega pole kordagi probleeme olnud. ka sellel on rihmaküljes oleval vastuvõtjal nupp, aga see on kenasti kaetud ja koer ise ei saa midagi muuta. Kuna meil juhe oli juba suvel maasse kaevatud siis meil piisas õnneks ainult saatja ja kaelarihma vahetusest- ja koer püsib kenasti oma piirides.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas K2tlinK » 24 Mär 2013 13:21

:OT:
deia kirjutas:Aga see toaoma toimib sellisel põhimõttel, et koer oma haukumisega aktiveerib seadme, mis siis edastab inimese kõrvale kuulmatu helisignaali. Ja tõesti inimene seda ei kuule

Minu kõrvale oli see küll kuuldav. Tundus, et mulle on see heli isegi ebameeldivam kui koertele.
"If you don't own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” Roger Caras

PostitusPostitas deia » 25 Mär 2013 01:56

Minu kõrvale oli see küll kuuldav. Tundus, et mulle on see heli isegi ebameeldivam kui koertele.[/quote]

Võibolla tõesti, et mõni inimene, kes on vastuvõtlikum kuuleb seda heli. Mina ei kuulnud ja huvitaval kombel mu 13 aastane puudel ei kuulnud - ei teinud teist nägugi. Aga ta juba vana ja eks ta kõrvakuulmine hakkab kehvaks jääma.

PostitusPostitas alfarose » 25 Mär 2013 11:33

Üks haukumisvastane vidin kuluks meile küll ära.Pole kogu aeg vaja,aga oleks hea teada,kas kellelgi on kogemusi autosõidul lõugava koeraga.Kuna tüüp asub taga puuris,siis ei ulatu minu karistav käsi ka kuidagi sinna taha teda korrale kutsuma.Samas on see pidev haukumine väga väsitav ja segab juhtimist.Elektrilist rihma ei taha kasutada kohe kuidagi. Teised koerad pole kunagi autos häält teinud,aga meie kõige vanem koer on alati röökur olnud.Kusjuures talle hullult meeldib autoga sõit kusagile.Aru ma ei saa,miks sealjuures nii palju kisa peab olema! Nii,et kui keegi oskaks kommenteerida,kas see tubane rihm sobiks ka autos kasutamiseks ja kas see võiks häirida teisi koeri,siis oleksin tänulik kommentaaride eest!
Koerad-minu õnne maaletoojad 365 päeva aastas.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tiinatints » 26 Mär 2013 17:05

raadiopiire.ee lehel on see toavidin 44 eurot, tuleb vist enam-vähem sama, mis tellides? Mina tahan seda õuevidinat, et naabrikoera haukumist veidigi taltsutada, aga siiani ei ole internetist eriti kogemusi leidnud, kas toimib. Eks kevadel lihtsalt ostan ja proovin ära.
Teemaalgatajale - mul on pakkuda raadiopiire kassile, mälu järgi vist Innoteki oma. Ostsime oma kasside jaoks, aga üks oli neist liiga arg, et katsetada, niisiis ei ole teda õues kasutanudki, ainult karbist välja väljavõetud (karp alles). Ta on seisnud mõned aastad, aga ostudokumendid ja muu vajalik kõik olemas. Kui on huvi, võta ühendust.

PostitusPostitas deia » 27 Mär 2013 23:30

tiinatints kirjutas:raadiopiire.ee lehel on see toavidin 44 eurot, tuleb vist enam-vähem sama, mis tellides? Mina tahan seda õuevidinat, et naabrikoera haukumist veidigi taltsutada, aga siiani ei ole internetist eriti kogemusi leidnud, kas toimib. Eks kevadel lihtsalt ostan ja proovin ära.
Teemaalgatajale - mul on pakkuda raadiopiire kassile, mälu järgi vist Innoteki oma. Ostsime oma kasside jaoks, aga üks oli neist liiga arg, et katsetada, niisiis ei ole teda õues kasutanudki, ainult karbist välja väljavõetud (karp alles). Ta on seisnud mõned aastad, aga ostudokumendid ja muu vajalik kõik olemas. Kui on huvi, võta ühendust.

Mina sain sealt tellides hinnaks eurodes 30 euri (ilma saatekuluta) - märkimisväärne hinnavahe ikkagi. Teinekord ma mõtlen, et meie kaupmehed vist käivad jalgsi oma kaupa kuskilt välismaalt hankimas ja toovad siis ühekaupa Eestisse. Sest muudmoodi ei oska ma põhjendada sellist suurt hinnavahet. Ja ma ei pea praegu silmas koertele mõeldud vidinaid - see kehtib üldse igasuguste kaupade kohta.

Aga hetkel on olemas 5 inimest, kes tahaks tellimust sealt teha ( mina sealhulgas). Kes tahab , siis võib veel ühineda

iiri hundimurdjad ja saksa urukoerad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maialiisa » 28 Mär 2013 09:41

Ja palju on saatekulu? Ainult ostuhind tundub ehk odav küll, ent selle jaoks, kes Eestis seda müüb - ta on pannud üles info, tõlkinud juhendid eesti keelde - see kõik maksab ja mitte vähe. Sellest + transpordikulu tuleb ka see 14 EUR hinnavahe.

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 28 Mär 2013 11:37

K2tlinK kirjutas::OT:
deia kirjutas:Aga see toaoma toimib sellisel põhimõttel, et koer oma haukumisega aktiveerib seadme, mis siis edastab inimese kõrvale kuulmatu helisignaali. Ja tõesti inimene seda ei kuule

Minu kõrvale oli see küll kuuldav. Tundus, et mulle on see heli isegi ebameeldivam kui koertele.

Mul sama kogemus, kõrvade trummikiled pidid lõhkema ja ma viisin seadme tagasi.

PostitusPostitas kutsikas27 » 21 Apr 2013 09:21

Väikese koera raadiopiire siis käes.Ega ma aru küll ei saa, miks ta väikese koera oma on.Rihma pikkus selline, mis sobika ka väga suurele koerale(rihma saab parajasse mõõtu ise lõigata).Karbil samuti kirjas 3.6- 25 kg koerale.Ju siis 25 kg koer ongi väike koer :) .
Tekkis aga küsimus. Kas selle raadiopiirde tugijaama võib paigaldada ka abihoonesse, kus talvel välitemperatuur?Kas kellegil sellega kogemusi?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas livia » 23 Apr 2013 12:30

Jah võib küll. Meil on maal tugijaam garaažis, kus ei ole kütet ja töötab korralikult.
"Keegi ei hinda sinu vestluse erilist ja ülimat geniaalsust nõnda nagu koer". Christopher Morley

Mr. Nii-Lahe, Porgand-Siia & Kauss-Täita

PostitusPostitas lõvi » 05 Aug 2013 20:33

Kas keegi on tellinud raadiopiiret siit poest: http://e-dog.ee/index.php/et/

ja kas raadiopiire toimiks ka laika peal?

PostitusPostitas Maali66 » 02 Sept 2013 19:30

Kassi,väikekoera ja standard raadiopiirde vahe seisneb kaelarihma suuruses ning korrektsiooni tugevuses. Ülejäänud süsteem on sama. Hinnavahe tuleneb nõudluse erinevusest.
http://www.easyanimal.co.uk –st tellides tuleb väikse koera piirde hinnaks £144.99 pluss 35 naela ehk siis kokku 212 eurot. Eestist saab samamoodi toimiva piirde 160 euro eest, mis sobib tänu 8 astmelisele kaelarihmale nii suurele kui ka väiksele koerale. http://www.raadiopiire.com Antud e-poes on ka haukumisvastaseid kaelarihmasi, mis sobivad ka õue. Tootjaks Dogtrace. Endal sama firma oma ning toimib. Tugijaam kardab niiskust, mitte külma, kuid võimalusel tuleks see ikkagi siseruumi paigaldada. Hiina jurast soovitan eemale hoida. Lihtsalt ostate piiret kaks korda ning säästmise asemel kulutate hoopis rohkem.
Raadiopiirde sobib kõikidele tõugudele. Osade tõugudega tuleb lihtsalt rohkem vaeva näha.

PostitusPostitas kutsikas27 » 19 Okt 2013 10:10

Uue raadipiirde originaal patarei kestis kuskil 2-3 kuud.Siis hakkas punane tuli vilkuma ja patarei tuli välja vahetada.Sai ostetud uued patareid (kahene pakk).See kestis jälle paar kuud.Sai siis pakist teine patarei võetud ja selle eluiga oli üks päev.Kas tegu on kehvade ja vanade patareidega, mida müüakse või on sedmel mingi vea võimalus, mis patarei tühjenemisele kaasa aitab.

PostitusPostitas Sillu » 19 Okt 2013 12:57

Patarei kestvus sõltub muidugi ka sellest, kui tihti su koer nö piiret katsetamas käib :D kui ikka tihti siis seda rutem saab ju ka patarei tühjaks. Aga garantiikorras võid ju minna sinna tagasi, kust sa seadme ostsid.

PostitusPostitas Piksik » 28 Okt 2013 12:14

Kas keegi on veel huvitatud raadiopiirde tellimisest?

Re: Koera raadiopiire

PostitusPostitas Kaja » 25 Veebr 2014 15:56

Mul on ema koeral ka see raadiopiire aga patarei nagu üleüldse ei toimi.Kõige rohkem nädal ja jälle tuleb välja vahetada.Ei tea,milles võib asi olla?Patarei,mis kaelarihmale käib,on pisike ja paks..Mina kahtlustaks seda,et patareid on juba poes pikka aega seisnud,sest need suhteliselt spetsiifilised patareid,kindlasti mitte igapäeva tarbimises..Muidugi,meil see värk suht värske alles ja kolm korda on saanud patareid vahetada umbes kuu aja jooksul..
kutsikas27 kirjutas:Uue raadipiirde originaal patarei kestis kuskil 2-3 kuud.Siis hakkas punane tuli vilkuma ja patarei tuli välja vahetada.Sai ostetud uued patareid (kahene pakk).See kestis jälle paar kuud.Sai siis pakist teine patarei võetud ja selle eluiga oli üks päev.Kas tegu on kehvade ja vanade patareidega, mida müüakse või on sedmel mingi vea võimalus, mis patarei tühjenemisele kaasa aitab.

Kas oled probleemile lahenduse leidnud?

PostitusPostitas kutsikas27 » 25 Veebr 2014 23:04

Lahenduseks olnud uus patarei :) .On teised ikka väga erinevad.Mõni kestab vaid ühe päeva.Hetkel sees olev on vist 2.5 kuud vastu pidanud.Kui vahepeal kahtlesin seadme korrasolekus, siis antud hetkel juba, müüdavate patareide kvaliteedis.

PostitusPostitas kevin » 01 Mai 2014 14:28

Annan täiesti uue komplekti hea hinnaeest ära! Tingi hinda!
http://www.kuldnebors.ee/search/lemmikl ... uage_id=et

PostitusPostitas e-dog » 04 Nov 2014 18:25

Kasutaja avatar

PostitusPostitas nublu79 » 27 Veebr 2015 12:27

kas kellegi oleks laenata/ müüa haukumisvastast seadet õue? Tahaks seda UH või sidruniga varianti.

PostitusPostitas Tirlimps » 29 Sept 2017 16:10

Võib kassi oma väiksel koeral kasutada küll.
Meil vanematel kasutusel siit( http://sinulemmik.ee/12-raadiopiire-koerale ) ostetud piire, mis sobib nii kassile kui ka väiksele koerale.

Mine Varustus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist