Kodanikuõiguste säilimisest ja säilitamisest

kõigest, mis siin sünnib ja kuidas olla
Kasutaja avatar
Postitusi: 2912
Liitunud: 17 Aug 2004 23:26
Asukoht: Tartu

Kodanikuõiguste säilimisest ja säilitamisest

PostitusPostitas rebane » 10 Sept 2004 21:22

Kotta on küll teretulnud kõik, kuid igas suuremas peres tekib ‘kadunud’ hingi. Samas on lugejaid, kellel pole postitamiseks aega, tahtmist või julgust. Siiski ei ole mõtet kõiki registreerunuid igavesti nimekirjas säilitada.
Otsustasime kehtestada mõned lihtsad ja selged reeglid:
    a) Registreerunud, kuid kes ei ole oma nime all kordagi sisse loginud - Kasutajate nimekiri määratleb need kui Mitteaktiivsed. Kasutajanimi kustutatakse 6 kuu möödumisel registreerimisest.

    b) Registreerunud, kes on loginud sisse korra või paar ja pärast seda pole seda kordagi teinud. Kasutajanimi kustutatakse 6 kuu möödumisel viimasest sisse logimisest.

    c) Registreerunud, kelle viimane sisselogimine võis olla täna, kuid kes pole midagi kirjutanud ehk on 0-kirjalised. Lugejad on alati teretulnud!!! Kuid oleme eriti rõõmsad kui ka vestlusest osa võtate!
Kui keegi kojaelanikest lahkub arvuti lähedusest pikemaks ajaks (näiteks seoses jalutuskäiguga ümber Gröönimaa, arvuti surmaga vms), siis palun teatage sellest adminnidele - väldime nii arusaamatusi ja teame, keda tagasi saabumisel rõõmsalt lilledega vastu võtta.

Mine Administratsiooni teated

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline