Koertekojaga liitumine ja registreerumiskirjad

kõigest, mis siin sünnib ja kuidas olla
& paks orav Almera
Kasutaja avatar

Koertekojaga liitumine ja registreerumiskirjad

PostitusPostitas Maiemaie » 27 Dets 2008 21:44

:!:
Praegused ja tulevased kodalised!

Kui keegi teist või teie tuttavatest leiab, et ei ole Koertekojas registreerumise kinnitust saanud meili teel (registreerumised 26.-27.detsember), siis kontrollige kontaktiks jäetud aadressid üle. Mingil salapärasel põhjusel ei ole võimalik kirju saata hotmail.com lõpuga aadressitele, kõik kirjad tulevad veateatega tagasi.
Loodan, et pühade möödudes suudavad hotmaili serverite valdajad ja haldajad oma probleemi lahendada.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 11 Sept 2009 19:57

Tõstan teemat:
Koertekotta toimub registreerumine ainult üle administratsiooni kinnituse.
Palun öelge oma sõpradele ja tuttavatele, kes soovivad kotta registreeruda, et registreerudes tuleb kirja panna TOIMIV meiliaadress. Sellele kirjapandud aadressile saadetakse mõne koja admini poolt kiri, millele tuleb vastata kui soovite kontot avada. Kui aadress on vale (olematu või täheveaga) või postkast on silmini täis, siis tuleb kiri tagasi ja registreeritud konto ei lähe aktiveerimisele.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 12 Juun 2010 10:10

Ikka sama jutt: registreerudes tuleb kirja panna TOIMIV meiliaadress, mitte väljamõeldud. Samuti kontrollige üle, kas aadress on vigadeta kirja saanud ja mõelge veel 3 x üle, kas see aadress on teil reaalselt kasutuses ka. Ei ole mõtet enda kontaktina panna aadressi, mille peale kirjutades tuleb saatjale vastukiri, et postkast on silmini täis või et seda pole olemaski :)

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 17 Veebr 2011 19:07

Hea uudis uutele registreerujatele:

Kuna üks hea ITimees aitas meid võimsama spämmifiltri paigaldamisega, saab nüüdsest taas lihtsamal moel registreeruda ja administraatorilt kirja ootama ei pea. Loodame, et spämmarid niipea seda läbi ei näri ja uutel kodalistel on lihtsam sisse saada
:)

Mine Administratsiooni teated

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist