Mure koeraga peale laste sündi.

kuidas ühes peres hakkama saada

Mure koeraga peale laste sündi.

PostitusPostitas Lilleke112 » 05 Mai 2017 14:08

Lootsin siit head nõu, kuidas saada hakkama koeraga. Neli aastat tagasi võtsime elukaaslasega koera, labradori retriiveri. Mul on üks retriiver varem ka olnud ja superlahe koer oli(suri 9 aastaselt). Seekordne koer on olnud teistsugune. Käisin meie koeraga koertekoolis, õppis ära istumise, lamamise jne. Ma ei ole siiani suutnud koera kõrval õpetada käima, kuigi käisin ikka pikalt vorst peos ja üritasin koolitada. Meil sündis laps ja käru ja koeraga koos jalutamas ei saand käija, kuna ükskord jäi väga vahe puudu , et ta mu kuuse beebi käru jõuga pikali tõmbaks. Siis müüsime korteri maja ja kolisime minu vanemate juurde eramajja. Seal on tihi väikesed lapsed ja koer hakkas neid pikali jooksma ja laste mutse peast ära tirima jne. Meille ta ei kuuletu. Kuna lastega koos koer enam olla ei saanud, siis palusime elukaaslese ema, et Ta looma eest hoolitseks kuni meie uus maja valmis. Vahepeal sündis meie perre veel üks laps ja kamaja on valmis saanud. Nüüdsiis olen olukorra ees, kus pean oma koera lastele tõsiseks ohuks kuna nad nii väikesed. Taunige mind kui soovite aga ma ei tahaks , et ta ka meie uut kodu ära lõhuks, kraabib uksi, närib kingi, võtab laualt asju ja närib ära jne. Eelmine nädal tõmbas koer ämmal õla paigast ära. Ta tirib saja kilose mehe ka pikali. Kas on võimalik, et loom ei ole vaimselt terve? Leidub äkitsi siin mõni inimene, kes on suuteline sellist looma taltsutama? Ma ei tea , mis edasi teha. Iga hetkega järjest enam sooviksin loobuda koerast. Teine variant,e et veedab oma elu koeraaias. Mõlemad väga negatiivsed, nii siis palun mõtteid lahenduste osas.

Kasutaja avatar

Re: Mure koeraga peale laste sündi.

PostitusPostitas karvik » 07 Mai 2017 00:45

Koerale on tegevust vaja ... kõik probleemid tulevad sealt. Kui seda talle pakkuda ei ole võimalik, võiks tõesti uue kodu leida, parem kõigile.
29.06.2001-24.11.2008
07.02.2003-07.07.2013

& Black Sabbath
Kasutaja avatar

Re: Mure koeraga peale laste sündi.

PostitusPostitas piano120 » 10 Mai 2017 15:58

Saatsin privaadis kontaktid - võtke kindlasti Maaritiga ühendust! :)
"Põhjus, miks koeral on nii palju sõpru on sellest, et oma keele liigutamise asemel liigutab ta intensiivselt saba."
http://web.zone.ee/maarjakalma

Mine Koerad ja lapsed

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline